מה הצלצולים שהכי כיף להשמיע בשיעורים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הצלצולים שהכי כיף להשמיע בשיעורים?

eliav-peretz

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחחח...נוסטלגיה.

הזכרת לי שכבר הרבה זמן לא שמנו את אחד הסלולרים בתקרה והתחלנו להתקשר עד שהמורה יצאה בוכה.

ולא משנה איזה צלצול כל עוד הוא חזק, למרות שיש עכשיו צלצול שקוראים לו אנויינג (מעצבן) שעושה צליל גבוה ומטריד.

לא להאמין מה שהטכנולוגיה של היום יכולה לעשות. הצלצול הזה התחיל שחבר שלי הוריד אותו מהמחשב ועם הבלוטות הוא הגיע לשליש בית ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצפצוף הזה מצחיק בטירוף ("המורה, המורה, זה הגלאי עשן!! יש פה ריח של שרוף!!! אמל'ה!!!" כל שיעור עשינו את זה).

אין על הצלצול החדש שלי - baby got back, וחתכתי את החלק של הדיבור הזה בהתחלה... מצחיק ברמות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח...נוסטלגיה.

הזכרת לי שכבר הרבה זמן לא שמנו את אחד הסלולרים בתקרה והתחלנו להתקשר עד שהמורה יצאה בוכה.

ולא משנה איזה צלצול כל עוד הוא חזק, למרות שיש עכשיו צלצול שקוראים לו אנויינג (מעצבן) שעושה צליל גבוה ומטריד.

לא להאמין מה שהטכנולוגיה של היום יכולה לעשות. הצלצול הזה התחיל שחבר שלי הוריד אותו מהמחשב ועם הבלוטות הוא הגיע לשליש בית ספר.

:lol: :lol: :lol:

אצלנו היו שמים פלאפון על המזגן והמורה הייתה משתגעת, פעם אחת היא הייתה בטוחה שזה היה אחד התלמידים והיא נפלה דווקא על זה שהיה הכי חנון והתחילה לפשפש לו בתיק..

אחח היו זמנים יפים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אצלנו כבר כמה פעמים שמו צלצול של בצפר בפלאפון כמה דקות לפני ויצאנו

גם לא סגור על זה אבל נראה לי כל שיעור תנך ששם המורה בוא נגיד הכי פחות מקפידה על משמעת ויש הכי הרבה צחוקים ורעש אז נראה לי מישו שם צפצוף מעצבן כזה אפשר להשתגע כמו ביפ ארוך כזה (והעניין שהמורה בכלל לא שומעת או מתעלמת)

ותבינו, כיתת מצטיינים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...