מה דעתכם על Hercules Gamesurround Fortissimo 7.1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על Hercules Gamesurround Fortissimo 7.1

amir.o

Recommended Posts

גם בהשוואה לCreative® Inspire 5.1 הatp5 לוקחים יש להם פשוט סאונד בהרבה יותר טוב נכון שזה פחות רמקול אבל זה לא עקרוני כי עוצמת הקול של הatp והצליל הנקי שלה שווים כל Inspire 5.1 שתעמיד מולה

atp5

וכמו שידוע אין סוף לדברים האלה ועכשיו כבר יש את ה 641 של אלטק שהם צריכים להיות פשוט חלום

זה הכל עניין של תקציב ולפעמים עדיף לחסוך עוד טיפה מאשר להתפשר...וגם תלוי בצרכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם נראים די גדולים ולפי מה שראיתי הם עולים לפחות 1000 ש"ח - תקן אותי אם אני טועה

לא נכון ראיתי אותם בחנות באינטרטנט (לא נמצאת בהשוואת מחירים ) אבל כן בישראל

אם אתה רוצה אני אשלח לך את האתר בהודעה פרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם גם גרועים.

יש לך ב890 את הלוג'יטאק 640, מערכת 5.1 סבירה לחלוטין.

ב940 יש לך את הVIDEO LOGIC ZXR500 אבל אני חושב שכרגע אין אותם יותר בארץ עד שיגיע משלוח חדש.

כמו כן, יש לך את הinspire 5300 של קריאטיב.

מבין אלה, הZXR הטובה ביותר ואחר כך האינספייר והלוג'יטאק די שוות.

אבל שתדע, אף אחת מהמערכות האלה לא תהיה טובה כמו מערכת איכותית באמת, המערכות האלה הן פשרה של הרבה ואיכות סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם גם גרועים.

יש לך ב890 את הלוג'יטאק 640, מערכת 5.1 סבירה לחלוטין.

ב940 יש לך את הVIDEO LOGIC ZXR500 אבל אני חושב שכרגע אין אותם יותר בארץ עד שיגיע משלוח חדש.

כמו כן, יש לך את הinspire 5300 של קריאטיב.

מבין אלה, הZXR הטובה ביותר ואחר כך האינספייר והלוג'יטאק די שוות.

אבל שתדע, אף אחת מהמערכות האלה לא תהיה טובה כמו מערכת איכותית באמת, המערכות האלה הן פשרה של הרבה ואיכות סבירה.

אתה יכול להסביר לי למה בדיוק הם גרועים?!!!

במקרה יש לי אותם, ואני מאוד מאוד נהנה מהם, אבל זאת לא הפעם הראשונה שאני שומע מישהו מהפורום אומר שהרמקולים של לוקסאון גרועים.

אז אם אתה יכול לפרט ולנמק את התשובה שלך לגבי למה הרמקולים של לוקסאון גרועים (ביחד לאחרים), כמובן שמבחינה טכנית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיוות צליל מטורף, מגבר פנימי לא איכותי, רגישות עלובה, עוצמה (יחסית לרמקולים של מחשב הם בסדר, אבל זה רמקולים שאמרוים להיות לקולנוע ביתי בכאילו) חלשה, התנגדות סבירה (לא מיוחד, רגיל למדי), תחום תדרים תאורטי לחלוטין- לא מגיעים למה שכתוב במפרט.

זה מסכם בערך הכל? אהה שכחתי, איכות בניה והרכבה נמוכה ותיכנון אודיו לקוי מאוד שגורם לרמקול להישמע כמו קופסאת מילקי עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיוות צליל מטורף, מגבר פנימי לא איכותי, רגישות עלובה, עוצמה (יחסית לרמקולים של מחשב הם בסדר, אבל זה רמקולים שאמרוים להיות לקולנוע ביתי בכאילו) חלשה, התנגדות סבירה (לא מיוחד, רגיל למדי), תחום תדרים תאורטי לחלוטין- לא מגיעים למה שכתוב במפרט.

זה מסכם בערך הכל? אהה שכחתי, איכות בניה והרכבה נמוכה ותיכנון אודיו לקוי מאוד שגורם לרמקול להישמע כמו קופסאת מילקי עם .

שמעת אותם שאתה ככה מדבר עליהם?

או שרק קראת על הנייר את הפרטים הטכניים שלהם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...