בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו

stone cold

Recommended Posts

ועכשיו לנושא.

אם רשויות החוק אינן יכולות לתת מענה למקרי השוד, הפריצה והגניבה, עליהם לחזק את ידם של החקלאים,

כמובן הכל במסגרת החוק בלבד.

רשויות החוק צריכות לתת מענה בכך שהן יאפשרו לאזרח להתגונן והחוק הזה שישראל כץ מציע (כמובן משיקולים פוליטיים ופופוליסטיים נטו, אבל זה besides the point) הוא בדיוק מה שצריך כדי לצמצם ולו במעט את היקף הפשיעה בארץ. ברגע שאדם יודע שאם הוא פורץ למישהו הביתה יש מצב טוב שהוא לא יוצא משם בחיים - הוא יחשוב פעמיים ושלוש פעמים לפני שהוא ינסה את זה. במצב היום - אין דין ואין דיין, כפי שהמציאות בנגב מוכיחה מדי לילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^^^

אני לא בטוח שזה מה שישנה את המציאות.

מה יותר יפחיד אותך בתור חוואי בנגב?

1) שתיכנס לכלא על רצח של מישהו שרצה לגנוב ממך.

2) שלא תיכנס לכלא, אבל יאנסו וירצחו את הבת שלך ואת אישתך כנקמה.

בא לך לענות על זה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

בא לך לקרוא שוב את מה שכתבתי? אני אפילו אדגיש את החלק הרלוונטי:

רשויות החוק צריכות לתת מענה בכך שהן יאפשרו לאזרח להתגונן והחוק הזה שישראל כץ מציע (כמובן משיקולים פוליטיים ופופוליסטיים נטו, אבל זה besides the point) הוא בדיוק מה שצריך כדי לצמצם ולו במעט את היקף הפשיעה בארץ. ברגע שאדם יודע שאם הוא פורץ למישהו הביתה יש מצב טוב שהוא לא יוצא משם בחיים - הוא יחשוב פעמיים ושלוש פעמים לפני שהוא ינסה את זה. במצב היום - אין דין ואין דיין, כפי שהמציאות בנגב מוכיחה מדי לילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אז בוא ונודה בעובדות - אם הוא ייכנס לכלא, יאנסו את הבת שלו/אישתו בכל מקרה, במיוחד כשהוא איננו שם לשמור עליה. הוא בטח לא מיליונר לקחת שומר ראש.

בדואים היום זה כבר לא אנשים חביבים באוהל שמארחים אותך בטיול השנתי ומביאים לך פיתות עם חומוס וזעתר. היום הם תופסים כותרות בדר' המדינה על גניבות, אונס, איומים, סמים, שודים אלימים, פרוטקשן ומה לא. מה שמוזר לי, זה שלא כותבים אף פעם בעיתונים, כאילו הדרום הפרוע לא שייך לישראל בכלל וזה קורה איפשהו בטקסס. אם תשאלו אותי, אין שומדבר גזעני באתר הזה כי כמו שאמרתי, לא לי ולא לפותחי האתר אין בעיה עם סאלח והגמל (מה שהם עושים זה עניינם שלהם ושל צער , לא שלנו), יש לנו בעיה עם עאבד והרובה. יש שיגידו שניתן להאשים את מדינת , על שגנבה מהם שטחים (על שטח שהיה שייך למשפחה אחת עומד היום בסיס צבאי כבר למעלה מ-30 שנה) ודחקה אותם לחיי חרפה או פשע. אני אומרת שזה שלטון חוסר החוק שמתעלם מהפושעים, המושחטים, כרישי הנדל"ן, גנבי מגרשים, סוחרי נשים/סמים ומאפיונרים יהודים - אז למה שהבדואים לא יצתרפו לחגיגה? הם יודעים שהמשטרה מפחדת להכנס ליישוב שלהם.

שהמשטרה וכל אותם פוצים שצועקים "גזענות" (שכנראה חיים בכוכב אחר) ידחפו רגל בפה ויסתמו אותו - Die Gedanken sind frei (המחשבה הינה חופשית) - ועם מדיניות הפוליטיקלי קורקט הזאת אנחנו נהיה על אותה מפת דרכים כמו אנגליה כיום (ראה תמונה):

_38249857_islam150.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הדבר היחיד שלא הזכרתי היה שידול קטינים ונהיגה פרועה.

מה נראה לך עושים מג"בניקים בגבול מצריים רוב הזמן? תופסים מבריחי נשק/סמים/זונות לאורך הגבול. אותם בדואים שגם נהיים גששים בטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לך לקרוא שוב את מה שכתבתי? אני אפילו אדגיש את החלק הרלוונטי:

לא התכוונתי להתווכח עם הרעיון של החוק הזה - לדעתי הוא חשוב ביותר, כי המקרים האבסורדיים בהם פורצים מפוצים על חוסר ההצלחה של הפריצה גורמים לי לבחילה קשה.

התכוונתי להדגיש את העובדה שפיתרון הבעיה ב"לתת לחקלאים להסתדר איתם" בלי לעשות משהו מעבר כדי למגר את הגיהנום תוצרת הבדואים בדרום, זה פשוט מרושע. זה שקול ללגזור את החקלאים להמשך התבדרות הקשיים במקום בחייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי להדגיש את העובדה שפיתרון הבעיה ב"לתת לחקלאים להסתדר איתם" בלי לעשות משהו מעבר כדי למגר את הגיהנום תוצרת הבדואים בדרום, זה פשוט מרושע. זה שקול ללגזור את החקלאים להמשך התבדרות הקשיים במקום בחייהם.

אני חושב שאחרי שכמה פורצים יחזרו הביתה בתוך שקית, המוטיבציה הכללית בקרב הציבור הבדואי לפרוץ ולגנוב תרד מעצמה, גם בלי התערבות המדינה או המשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לא בטוח... אולי דווקא אחרי כמה נקמות דם מאוד משכנעות, המוטיבציה של החקלאים לירות בפורצים תרד פלאים ;)

(כמובן, אני מקווה שאתה צודק, ואני מקווה שיחוקקו חוק כזה ושהוא יעבור ערעור לבג"ץ של אחמד טיבי וחבריו, אבל אני בספק אם זה יועיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לא בטוח... אולי דווקא אחרי כמה נקמות דם מאוד משכנעות, המוטיבציה של החקלאים לירות בפורצים תרד פלאים ;)

זה בדיוק מה שמפחיד אותי שהפורצים יתחילו לירות באנשים שהם פורצים אליהם.

מה שכן אני בהחלט בעד שישחררו את הבן אדם, הוא רק ניסה להגן על הבית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...