חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת

Guarding angel

Recommended Posts

סליחה אדוני האדמירל

ועכשיו אם אדוני יואיל בטובו להוציא את האף הגדול שלו מהדיון אם הוא לא מעוניין לתרום לו, נודה לאדוני עד מאוד.

אף אחד לא נותן לך זכות לשפוט את דעותיהם של אחרים, בין אם הן מבוססות על ידע או באות מבורות מוחלטת. כל עוד זה בגדר דעה ולא נסיון לקבוע עובדה- אין לך זכות אפילו להעיר.

תוריד את האף מהשמים, יהירות היא לא חלק נחוץ בדיון.

יום טוב לך.

בלה בלה בלה בלה

אתה ראית איפה שהוא בתגובה שלי שבחים או ידע מיוחד שהענקתי לעצמי?

פשוט מגוחך לראות פרשנויות צבאיות מאנשים שאתמול עדיין שיחקו בארגז חול .

במיוחד כשמתחילים לדבר על ניוקים/מלחמת כפתורים.

ובקשר לזכות שיש לי להעיר...

נראה לך הגיוני שאתה קובע שאין לי זכות להגיב?

אם אני אעשה חיפוש קצר אני לא אמצא תגובות שלך בפורום בסגנון של "תפסיק לדבר שטויות" וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלה בלה בלה בלה

אתה ראית איפה שהוא בתגובה שלי שבחים או ידע מיוחד שהענקתי לעצמי?

פשוט מגוחך לראות פרשנויות צבאיות מאנשים שאתמול עדיין שיחקו בארגז חול .

במיוחד כשמתחילים לדבר על ניוקים/מלחמת כפתורים.

ובקשר לזכות שיש לי להעיר...

אם אני אעשה חיפוש קצר אני לא אמצא תגובות שלך בפורום בסגנון של "תפסיק לדבר שטויות" וכו'?

OMRIJ

הבעיה בתגובות כמו שהגבת היא שהיא שוללת את כל התגובות של כל המגיבים.

גם עם 90% מהמגיבים מגיבים שטויות, מה עם ה10% שלא?

אתה פוגע בהם :-[

עדיף שתתייחס ספציפית, ואז גם אנשים ידעו/יהיו מודעים שחושבים שהם מדברים שטויות.

אין לי ואני מניח גם לאחרים בעייה להתווכח על הדעה שלהם, אבל כמו שאתה מגיב אין אפשרות להגיב...

אם אתה חושב ש100% מההודעות מפגרות פשוט על תגיב אם אתה לא מתכוון להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם תאמינו לי.. מה זה כלכך משנה לכם, שיזדיינו כולם כל הערבים\פרסים, כל עוד אנחנו כאן יושבים ואין לנו בעיות.. תחיו את החיים.. אל תחיו בציפיה לבעיות שהולכות להיות בעתיד ובדאגה כל הזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לך?

גם ככה יש לך 3 דרכונים ואתה תעבור למקום שאין בו מלחמה...

:bash:

אבל אני טענתי שלא תהיה מלחמה.

אבל שאני אבין יש לך בעיה עם המשפט הזה?

תחיו את החיים.. אל תחיו בציפיה לבעיות שהולכות להיות בעתיד ובדאגה כל הזמן..

אכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמר רואן אטקינסון ב"פתן השחור" על מלחמת העולם הראשונה, יכול להיות נכון גם כיום - מעצמות יתאגדו בבריתות שיצאו למלחמה קשה, משום שזה פשוט מאמץ גדול מדי לא להיגרר למלחמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שמחליטים מי יצא למלחמה נגד מי מתי איך ואיפה תנסו לשאול שאלות

אינטרסים למלחמה?

מה כל אחד יפסיד?

מה כל אחד ירוויח?

מאזן כוחות?

מצב נוכחי?

יש עוד מלא שאלות שצריך לשאול לפני שמתחילים בדיון כזה.

תתחילו לחשוב על השאלות אחר כך על התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמצא תגובות כאלו שלי בתגובה לכאלו שמנסים לקבוע עובדות לא נכונות. לא כאלו ששוללות את דעתו של מישהו או מעבירות עליה ביקורת. לקבוע שכולם פה מדברים שטויות ו "רק אתמול יצאו מהארגז חול" וכו' זו התנשאות, לא יהירות, סליחה על הטעות בניסוח.

אם אתה חושב שהדיון מפגר/אידיוטי/חסר טעם, פשוט אל תגיב. עדיף בהרבה על נתינת תגובה עוד יותר מפגרת וחסרת טעם. אתה לא יכול למנוע מאנשים את הזכות לקיים דיון, גם אם אתה חושב שאלו "בלבולי ביצים/זיוני מוח" או כל ביטוי דומה אחר.

אם אנשים רוצים להיות מטומטמים- תן להם. אף אחד לא נתן לך את השליחות לגאול ולהאיר את העולם.

kryptoguy90-

אינטרסים למלחמה? - השנאה האיראנית לישראל ול "ציונים", והסיבה הישנה של שטח מדינת , שכל השכנות רוצות.

מה כל אחד יפסיד? - אם מלחמה בסדר גודל כזה תתרחש בקרוב, אז הרבה אבידות בנפש, וכנראה גם אובדן שטח מצדנו.

מה כל אחד ירוויח?- עוד 10 שנים של "שקט", ממלחמה אי אפשר להרוויח הרבה.

מאזן כוחות?- ממש לא לטובתינו.

מצב נוכחי?- את התיאור שלי על חבית הנפץ נתתי.

זו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאזן כוחות ממש לא לטובתינו? למקרה שמישהו פה שכח יכולה לפתוח במבצע נגד איראן ובמקרה שאיראן תתקוף אנחנו יכולים פשוט ללכת על כל הקופה.

לנו יש נשק גרעיני ולהם אין- אנחנו תופסים אותם בביצים, או שהם נכנעים בזה הרגע או שאנחנו מפציצים אותם בנשק גרעיני, לא ייכנעו? נפציץ מרכז אסטרתגי, ועוד אחד ועוד אחד עד שייכנעו, ולא צריכים בישביל זה לישראל יש טילים שמגיעים עד איראן ופוגעים בול במטרה ועם רש"ק גרעיני יהיה קשה לפספס.

מישהו זוכר למה העיראקים לא הפציצו אותנו? הם פחדו מהנשק שלנו, עכשיו אנחנו צריכים שוב להפחיד לעשות שרירים ואם זה לא יעזור אז להשתמש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה? העיראקים לא הפציצו אותנו?

במלחמת המפרץ הם שלחו לפה בכיף עשרות סקאדים.

ב 2003 הם לא הפציצו כי הם לא היו ערוכים לזה. האמריקאים השתלטו על H3 תוך מספר ימים, אז לא היה להם בכלל מאיפה לשגר.

"לישראל יש טילים שמגיעים לאיראן"

ולאיראן יש טילים שמגיעים לישראל, כנראה יותר ממה שיש לנו.

משעשע אותי שאתה באמת חושב ששימוש בנשק גרעיני זה דבר שעושים בכזו קלות ראש. לא תתקוף בנשק גרעיני עד שלא תותקף בנשק גרעיני- או שיתגלה נסיון התקפה בנשק גרעיני על (אולי גם כימי/ביולוגי)

השורה התחתונה היא:

מאזן הכוחות לא לטובתינו.

ישראל מול איראן, לבנון, מצרים, סוריה, וחזית רצועת עזה בפנים הארץ.

אני לא מאמין שהירדנים יתקפו אותנו, אבל גם האפשרות הזו קיימת.

צא מהסרט של בלתי מנוצחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הפאסימיות?

אולמרט ופרץ בשילטון, עכשו יש גם שר ערבי, הרמטכ"ל מעורב ומודע לכול היכולות של תיק ההשקעות שלו הצבא.

אין לנו ממה לחשוש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלחמת המפרץ הם הורידו עלינו 39 סקאדים אבל מה היה שאנחנו הפצצנו להם את הכור הגרעיני, לא זוכר שהם התקיפו אותנו.

וישראל ממש לא תחכה שיפציצו אותה בנשק גרעיני בישביל להפציץ בגרעין בחזרה. אנחנו לא ארה"ב שמסוגלים לעמוד בהתקפה גרעינית.

חוץ מזה שאם לא נפעל בקלות ראש הראש שלנו יפול בקלות.

ואז מה אם לאיראן יש יותר טילים. כרגע האיכות עולה על הכמות ורש"ק גרעיני עולה בהרבה על רש"ק מפוצץ בחומר נפץ ולא משנה כמה יהיה בו.

חוץ מזה שלנו יהיה הרבה יותר קל לפגוע במתקנים אסטרטגים שלהם ולהשבית להם את המדינה כמו שעשינו בכל המלחמות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...