חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדר מלחמה : דיון בנושא המלחמה הקרבה והולכת

Guarding angel

Recommended Posts

יאללה שתקו, כאילו אתם יודעים משהו :kopfpatsch:

ואירנים זה לא ערבים :screwy: ,זה פרסים :bash:

תפסיקו לזיין בשכל לא תהיה שום מלחמה.אתם מדברים על זה כאילו זה איזשהו משחק. :screwy:

רואים שהמחשב שורף לכם את המוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טמפיט, אתה והוא עם ה 3 דרכונים מהעמוד הקודם חיים בתוך בועה.

אנחנו יושבים פה על חבית נפץ במזה"ת, עכשיו רק צריך שמישהו יפיל גפרור

בשנתיים הקרובות תהיה פה מלחמה, ואם לא- אני חציל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאו מהכאפות שלכם ומהר' date=' המלחמה הכי צפויה ושמדברים עליה במונחים של תאריכים כבר זה מלחמה בעזה..

[/quote']

לא יודע מה איתך, אבל כבר יש שם מלחמה. אמנם אנחנו לא מעורבים, אבל הם רוצחים אחד את השני. אולי הרעיון להשאיר את הרצועה בשבילם היה טוב, ככה הם יחסלו אחד את השני וזה יקרוס מבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אבל כבר יש שם מלחמה. אמנם אנחנו לא מעורבים, אבל הם רוצחים אחד את השני. אולי הרעיון להשאיר את הרצועה בשבילם היה טוב, ככה הם יחסלו אחד את השני וזה יקרוס מבפנים.

זהו שזה עוד מעט יגמר ויהיה איחוד, מה שרוב הציבור לא יודע, זה...עזוב אני אתן לך את הדוגמא הכי טובה, לפני היציאה מעזה קלאצ'ניקוב עלה בערך 1000 דולר, ביום של היציאה הוא עלה , 600 דולר בערך, הנשקים שם הפכו למאוד זולים ומאוד ניגשים, יש להם רש'קים של אר פי ג'י שאנחנו יכולים רק לחלום עליהם והם אשכרה יודעים להשתמש בהם, זה רק עניין של זמן, המלחמה הבאה תתרחש בין אפריל למאי תתחיל בדרום ואולי תמשיך גם בצפון, Mark my words

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפיט, אתה והוא עם ה 3 דרכונים מהעמוד הקודם חיים בתוך בועה.

אנחנו יושבים פה על חבית נפץ במזה"ת, עכשיו רק צריך שמישהו יפיל גפרור

בשנתיים הקרובות תהיה פה מלחמה, ואם לא- אני חציל.

אתה יודע כמה שנים כבר אומרים "בחודש/שנה/שנתיים/5 שנים הקרובות תהיה כאן מלחמה? :nixweiss:

בינתיים אין.

מבחינתי מלחמה=המדינה בסכנה קיומית, מלחמה שאם מפסידים בה אין יותר מדינה.

אם עוד שנתיים אני אהיה עדיין בפורום הזה, נדבר :)

אני אומר תתחילו לדאוג ל 2012 אז יהיו שינויים גדולים והפתעות :biggrimjackbox:

בכל מקרה גם מלחמה זה נחמד, יש קצת אקשן אמיתי, אנשים יוצאים מהבועות שלהם וסה"כ אחריי מלחמה אנשים לומדים להעריך את החיים שלהם יותר.

כמובן שיש למלחמה גם צדדים קצת יותר שלילים, אבל כל עוד אין שימושים בנשק אטומי/כימי/ביולוגי אפשר לשרוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על פורום הגנרלים של HWzone

:kopfpatsch:

יש מצב שתתרום גם תגובה שימושית? אנחנו מביעים פה כל אחד את דעתו, לא קובעים עובדות בשביל אחרים. בעברית קוראים לזה דיון

אתה מוזמן להצטרף, אם יש לך משהו נורמלי להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעברית קוראים לזה דיון בלבולי ביצים

בעיקר כשמדובר באנשים שאת מנת האקטואליה היומית שלהם הם מקבלים בפורום אקטואליה ותרבות

והדבר הכי קרוב אצלם לידע צבאי זה לשחק בC&C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אדוני האדמירל

ועכשיו אם אדוני יואיל בטובו להוציא את האף הגדול שלו מהדיון אם הוא לא מעוניין לתרום לו, נודה לאדוני עד מאוד.

אף אחד לא נותן לך זכות לשפוט את דעותיהם של אחרים, בין אם הן מבוססות על ידע או באות מבורות מוחלטת. כל עוד זה בגדר דעה ולא נסיון לקבוע עובדה- אין לך זכות אפילו להעיר.

תוריד את האף מהשמים, יהירות היא לא חלק נחוץ בדיון.

יום טוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...