בערך 40 אלף מהסטודנטיות בצרפת עובדות בזנות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בערך 40 אלף מהסטודנטיות בצרפת עובדות בזנות

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוץ מזה לפחות לי אין מחלות...

תפסיק להכחיש וצא מהארון. שיט, אתה יודע מה? יש לי עכשיו כסף לכרתיס לגרמניה, אני צריכה עוד איזה 200 יורו לביזבוזים. אם אני מביאה לפה תופס סרוק שאין לי שום מחלות, אתה מביא לי 200 יורו ומקבל באן סופסוף? אם אני חולה, אז אני אשלם לך ואלך מפה מרצוני. מתאים? יופי, עכשיו דחוף גרב לפה או לתחת, מאיפה שאתה מדבר.

שכ"ל בהרבה מיקרים הוא אפילו לא חצי מההוצאות , צריך לחיות תוך כדי (שכ"ד אוכל חשבונות) ויש המון הוצאות נילווד על ציוד , ספרים , שיעורים פרטיים , נסיעות ועוד ים דברים. אם אני עושה ממוצע שנתי למה שאני משלם על לימודים אז השכר לימוד תופס אצלי פחות מ 40 אחוז (יש דירה , אוכל , נסיעות , צילומים , ציוד , ספרים , שיעורים וכו..).

לכן השכ"ל הנמוך באירופה לא משנה את העובדה שציינתי ובהחלט לא מעיד על הסטודנטיות הנ"ל שהן עצלניות. כשתואר עולה בין 100- ל 150 אלף והשכ"ל הוא 11 אלף לשנה - זה מסביר מה הן ההוצאות האימיתיות ולמה כל הסטודנטים רודפים אחרי כסף. (ושכר מינימום גבוה יותר באירופה מצתמצם בטיעון עם הוצאות מחייה יקרות בהרבה).

יש לי חברים שלומדים באירופה. 163 יורו לסמסטר באוניברסיטה, 140 יורו שכר דירה לחודש (כולל תשתית, חשמל, מים, ארנונה, מיסים, טלפון חופשי בתוך המדינה ואינטרנט מהיר - מרוהטת ומאובזרת עם מכונת כביסה ומקרר). אני לא חושבת ששווה לרדת לזנות בשביל זה...

די לבלבל את המוח. קחי את ארה"ב - השכר לימוד שלנו בארץ אפילו לא מספיק לstate college.

אף אחד לא מבלבל את המוח. בארה"ב אתה יכול לקחת הלוואה ללימודים ולהתחיל להחזיר אותה רק כאשר אתה מתחיל להרוויח משהו מהמקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חברים שלומדים באירופה. 163 יורו לסמסטר באוניברסיטה, 140 יורו שכר דירה לחודש (כולל תשתית, חשמל, מים, ארנונה, מיסים, טלפון חופשי בתוך המדינה ואינטרנט מהיר - מרוהטת ומאובזרת עם מכונת כביסה ומקרר).

אני לא יודע באיזה סרט את חיה, אבל אין דברים כאלה בעולם המערבי

אולי אם הם חיים בכפר של בוראט בקזחסטאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת יודעת מה, אני עדיין לא מאמין

שום מדינה בגוש היורו לא זולה, בטח לא ברמות כאלו.

בהקשר של השכ"ל, ישנן מדינות (כמו צרפת וגרמניה) בהם אוניברסיטאות ציבוריות הן בחינם

מי שרוצה ללכת למקומות הטובים (בדיוק כמו בארה"ב) צריך לשלם, והרבה

מגיע בקלות ל20000 יורו בשנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה במזרח גרמניה שם המחירים יותר דומים למחירים של מזרח אירופה (אפילו חלק מברלין אני חושב) אז זה נשמע לי הגיוני.

ונכון שהשכ"ל גבוה אבל מי שאין לו כסף מקבל סיבסוד של עד 80-90%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן אני אמרתי, שהמחירים לאוניברסיטאות שאינן או יוקרטיות (פאקינג אוקספורד) הן זולות, כמעט חינם או חינם. לא דיברתי על כלל האוניברסיטאות ומרבית התלמידים מילא הולכים לאוניברסיטאות בהן הלימודים חינם (או בתשלום סמלי) והרמה שם לא נופלת מזאת באוניברסיטאות היוקרתיות (רק בלי פסלים ושיט). כמובן שגם יש סבסוד למי שאין לו כסף כמו גם יתומים וחיילים משוחררים שם מקבלים הטבות (שאנחנו יכולים לחלום עליהן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם הרמה שם לא נופלת מהאוניברסיטאות הפרטיות

אם מישהו רוצה ללמוד מנהל עסקים הוא יכול לעשות את זה בהרבה מקומות

אם הוא רוצה ללמוד במקום "שיחטפו" אותו אחרי הלימודים, זה רק במקומות הפרטיים וזה עולה המון

ושכר לימוד חינם זה נחמד, אבל סטודנט שרוצה להשכיר דירה בפריז (ועל זה הדיון) ישלם המון כסף על כלום

(זה בקלות יכול לעבור את ה500 יורו לדירה של 20 מ"ר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהולנד זה יחסית גם זול...גם הלימודים...חליק יש מדינות שמשלמות לך שתלמד...

אבל תאכלס מה זה משנה, אז שם יותר קל. אז קשה אז מתייאשים?

בגלל זה המדינה שלנו נראית ככה....

(מה הקשר בכלל?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת מה הקשר .. אי אפשר להבין מה שרשמת , ניראה כאילו רשמת כל שורה עשירית ממה שבאמת רצית לרשום, - קשר לוגי בין המילים אין.

140 יורו לחודש למחייה באירופה (גרמנייה) זה לא מצב מאפיין וזה לחלוטין לא עיסקה טובה - אלא עיסקה מסובסדת לסטודנטים. מי מסבסד אותה אין לי מושג , בטח לא אנשים שצריכים להיתפרנס מה140 יורו האלו (בשדרות כבר יותר יקר לחיות בתקופת לימודים).

ברוב המקומות זה עולה הרבה כסף לחיות והמדינה לא מחלקת לאף אחד 80 אחוז מההוצאות של התואר , גם לא צרפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מבלבל את המוח. בארה"ב אתה יכול לקחת הלוואה ללימודים ולהתחיל להחזיר אותה רק כאשר אתה מתחיל להרוויח משהו מהמקצוע.

זה לא כזה פשוט להשיג הלוואה כזאת גדולה. בטח שלא בארה"ב של היום. מה גם, שאז אתה תצטרך לעבוד הרבה זמן רק כדי לשלם את לימודייך - בלי אפשרות ממשית לחיות. הכסף עדיין הולך, וזה הרבה יותר מה9-27 אלף לשנה שמשלמים כאן.

את חיה בסרט... אנשים חוסכים שם כל החיים כדי לממן את הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חיי בסרט, תפסיקו להתנשא. לעזזל. יש חברות ובנקים (לא כולם, אבל יש הרבה) שמשקיעים בסטודנטים ונותנים הלוואה ללימודים שמחזירים אותה רק כאשר מתחילים ללמוד. נכון, אנשים חוסכים כל החיים בשביל לשלוח את ילדיהם לאוניברסיטה, אבל זה קצת יותר קל כאשר אתה עושה את זה במדינה שבה עובד במקדונלדס' מקבל 10 דולר (לפחות זה מה שחברה שגרה שם אמרה לי). כשאתה מרוויח 40,000 דולר בשנה ואישתך מרוויחה עוד 3/4 מזה, לא קשה לפתוח תכנית חסכון עם תשואה, ועד שהילד יצתרך באמת ללכת לקולג' אפשר כבר לשלוח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...