SONY הציגה טלוויזית OLED 27inch עם קונטרסט של 1,000,000:1. העתיד מג&# - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SONY הציגה טלוויזית OLED 27inch עם קונטרסט של 1,000,000:1. העתיד מג&#

Sting

Recommended Posts

אבל אומרים שהמספר שעות שהoled חיי נמוך מאוד בגלל שזה מבוסס על רכיבים אורגניים, מה זאת אומרת שהמסך יתקלקל מהר?

ומה אתם אומרים שינצח, SED או OLED?

לא נמוך מאוד - אלא יש בעייה עם אורך החיים של הרכיבים האורגנים במסך , לפחות בצבע יסוד אחד זה משמעותי. לכן זו שאלה מענינת לגבי המסך של , אם הם מצאו שיטה לפתור את זה או להיתגבר על זה או שאולי אין פתרון ויש לו אורך חיים נמוך יותר או אפילו משמעותית נמוך יותר ממסך LCD.

מי ינצח ? קשה לדעת עד שOLED לא יציג אופק בטוח לגבי הבעיות שלו. החיסרון הגדול שלSED זה הREFRESH RATE כמו של המסכים הרגילים , ל LCD ו אין את זה (תמונה יציבה ללא ריענון קבוע).

ולגבי הבחור שמעלי : בגלל שהנתונים שהבאת היו שגויים, אמרת לפני חצי שנה והמסך הזה מלפני שנתיים (לא נתת דגם מסך - ברור לך שאני לא יכול לנחש). אז אמרתי - שמסך מלפני חצי שנה (פלוס מינוס) זה בטח לא הראשון שהציג 1 ל 10000. פשוט, הציון שלך היה לגבי הזמן - שעברה רק חצי וכבר יש1 למיליון, וזה לא נכון כי עברו שנתיים וממש לא מעניין אותנו בפורום שלך יש אותו רק חצי שנה :), ואם אמרת את זה סתם כי זה הדהים אותך אישית לגבי החיים האישיים שלך - אז יש פורום "תמיכה אישית וחברתית" איפושהו , שם אפשר להגיד מה שרוצים , להוציא להלב ואפילו לשמוע "אנחנו אוהבים אותך נני ...." 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

יכל להיות שזה באמת היה לפני שנה וחצי....אתה יודע הזמן עובר מהר.... אני זוכר שעשינו את השיפוץ בסוף של החופש הגדול...

אני כמעט בטוח שיהא הייתה הראשונה כי חיפשתי מלא באינטנת ולא היה כלום + ראיתי את המודע בנענע...אז כנראה זה היה לפני שנה וחצי באמת

ואני לא זקוק לתמיכה ואני גם לא רוצה להשוויץ או משהו כזה. פשוט חשבתי שלפני חצי שנה רק יצא 1:10000 אז תוך חצי שנה אחד למיליון... זה טרוף...

אבל התבלבלתי,מה קרה?

ד"א מאיפה אתה יודע כל כך הרבה על הSED והOLED יש מעט מאוד מידע....ורק עכשיו זה מתחיל לצאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

...פשוט חשבתי שלפני חצי שנה רק יצא 1:10000 אז תוך חצי שנה אחד למיליון... זה טרוף...

אבל התבלבלתי,מה קרה?

לא קרה כלום. כל מה שרשמתי זה: "ראשון זה בטח לא" כי רשמת שזה היה לפני חצי שנה, ואתה הוא זה שעשית, מהדבר הנכון שרשמתי, עניין ;) .

לגבי המידע על כל הטכנולוגיות - יכול להיות ששוב הכוונה שלך לא ברורה , אבל שוב - תחשוב שאם יש מידע כמו שאתה רושם - אז למה מפתיע אותך שאני יודע אותו ? (אני לא יודע משהו שעוד לא ידוע או עוד לא אמרו :) ). בכל מיקרה אתה טועה - ו SED זה דברים שמפתחים אותם ולוקח הרבה זמן לפתח אותם , זה בהחלט לא משהו שפתאום יצא לפני חודש , כמובן שככך שעובר יותר זמן - יש יותר מידע. לגבי זה בכלל קיצוני - יש המון מידע - זו טכנולוגייה שכבר הרבה שנים השוק שם עליה עיניים וכל חברה מכובדת משקיע עליה כסף במחקר.ואתה גם יכול למצוא גם ברשת" אנציקלופדיות" שלמות על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...