תחנת עבודה למשחקים מטורפים תקציב : 4000 לא כולל מסך. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחנת עבודה למשחקים מטורפים תקציב : 4000 לא כולל מסך.

PC-Freak

Recommended Posts

1950PRO ומעלה למסך שכזה.

עוד אופציה

אתה יכול לחכות אוטוטו יוצא ה E4300 החדש של

ממש ב10 ימים הקרובים צפוי להגיע.

:xyxthumbs:

ואם אתה בקטע של OC אז רק הרווחת. (אחרי ההודעה האחרונה שלך, OC יורד מהפרק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מה הוא חוסך כאן 300/400 ש"ח? הסכום הזה לא יעזור לו גם בעוד כמה חודשים ל-DX10.

צודק.

PC-Freak, אם יהייה לך איזה 600 ש"ח בעוד חצי שנה להשקיע בכרטיס מסך חדש (בנוסף לחיסכון של 300~400 ש"ח מהמפרט שהצעתי) אני ממליץ לך לקחת את הכרטיס שאני המלצת. אם לא, אז בהחלט שווה לקחת את הכרטיס שדנטון הציע.

לגבי המסך- במשחקים כבדים שום כרטיס בתקציב הזה לא יעבוד עם רזולוציות כאלה... לא במשחקים שני הכרטיסים יסחבו רזולוציה כזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם אומרים שבתקציב כזה אני לא יכול לקנות כ.מסך שיריץ משחק ברזולוציה 1920X1200 ?

אם ככה אז באיזה תקציב אני כן יכול ?

כי כבר השקעתי 5000 במסך אז אם בתקציב לא יקר משמעותית נגיד 6000-7000 אני יכול לקנות משהו שימצא את המסך שלי עד תום לדעתי זה עדיף.

תכלס יש לי המון כסף פשוט חבר שלי אמר לי שבארבע אלף אני יכול לקנות מחשב מטורף אז חשבתי שזה יספיק ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-Dell 2407wfp עם X1950XTX ו-2GB זיכרון, וישנם משחקים כמו למשל Call of juarez ו-Oblivion שלא עובדים חלק לגמרי ברזולוציה הטבעית עם פילטרים. בשביל לנצל את המסך הזה בהחלט צריך מפרט ביותר מ-..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר להשקיע בכרטיס מסך

אז 8800GTS .

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=6578

או לקנות כרטיס מסך מעפן ב 300-400 שקל ולחכות לכניסת ה DX10 הזולים.

או זה

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=6485

(היתרון של BFG שיש להם "אחריות לכל החיים" )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם אומרים שבתקציב כזה אני לא יכול לקנות כ.מסך שיריץ משחק ברזולוציה 1920X1200 ?

אם ככה אז באיזה תקציב אני כן יכול ?

כי כבר השקעתי 5000 במסך אז אם בתקציב לא יקר משמעותית נגיד 6000-7000 אני יכול לקנות משהו שימצא את המסך שלי עד תום לדעתי זה עדיף.

תכלס יש לי המון כסף פשוט חבר שלי אמר לי שבארבע אלף אני יכול לקנות מחשב מטורף אז חשבתי שזה יספיק ....

בהזדמנות הבאה- תן לחבר שלך מכות שלא ידבר שטויות עוד פעם :P

אם אתה מגדיל את התקציב ל6 אלף, אתה יכול לקחת גם מעבד חזק יותר, גם יותר , ובעוד כמה חודשים כשיצאו טובים לDX10, תוכל לקחת כרטיס שינצל את המסך שלך ולא יתקע במשחקים תוך כדי...

ב4 אלף אתה לוקח מחשב בינוני שיעבוד טוב, אבל לא יריץ משחקים חדשים ברזולוציות גבוהות במיוחד...

בישבילך מסך כזה היתי לוקח 88GTS

זה כרטיס מסך לא משתלם בצורה מטורפת... דבר ראשון שצריך למפרט ב6K זה יותר ... בקרוב יוצאים כרטיסים ברמה שלו באיזה חצי מחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי יוצא DX10 הזה וכמה זה יעלה לי עוד פעם .....כסף זה לא בעיה אני פשוט רוצה לשחק כמו נינג'ה !!!!

שמתי תקציב של 4000 בגלל החבר המפגר שלי ובגלל שחייבים

אז בוא נדבר תכלס...

אני יכול לקנות משהו בנתיים ולשדרג ל-DX10 ??

אוי לא שמתי לב שרשמת שזה מה שכדאי לי לעשות [br]פורסם בתאריך: 11.01.2007 בשעה 14:09:32

אני יודע שאני קרציה ...

תנו לי מפרט בתקציב חדש : 12300 זה המקסימום שהקצו לי מהחברה שלי ;D

וכרטיס מסך אני אחליף כשיצא ה-DX10.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ב6K אתה יכול לקחת מחשב הרבה יותר רציני ממה שהצענו לך- מעבד חזק יותר, יותר , מארז וספק טובים יותר... אפילו תקציב של 5000 ש"ח יתן שיפור די משמעותי במיפרט...

כרטיס מסך לבינתיים אתה יכול לקחת את ה1950 שדלטון הציע, ובעוד 3~5 חודשים אמורים לצאת שתומכים בDX10 והם אמורים לעלות קצת יותר מ-1000 ש"ח (1200~...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...