תיזהרו מסלקום הם ממציאים חשבוניות ררר... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיזהרו מסלקום הם ממציאים חשבוניות ררר...

tobul

Recommended Posts

מזה כל חודש אני מקבל חשבון של איזה 400 שקל ואני לא מבין למה עכשיו ביקשתי מהנציגה פירוט שיחות ואני רואה שאני משלם דמי שירות תיקונים בסך 22 שקל כל חודש על פלאפון 6100 שנגנב לי....

אני במסלול עסקי ויש לנו הטבה (חוץ מהמנהלים שיש לם הטבות יותר טובות) שכל אחד בוחר 6 אנשים שדקת שיחה אליהם עולה 12 אגורות ולכל השאר 47 אגורות...בקיצור לפני איזה חודש גיליתי שלי בכלל לא שמו את ההטבה הזאת כבר איזה 3 שנים שדופקים אותי עם זה...עכשיו שבאתי לבקש מהם לשים לי יעדים הם אמרו לי שאני צריך לשלם עוד 22 שקל כל חודש על ההטבה הזאת...ואני יקבל רק 5 יעדים במקום 6...אמרתי בסדר בקיצור אני מסתכל בחשבון רואה שלכל יעד אני משלם 23 אגורות לדקת שיחה...

וזה החלק הקטן....היה לי מכשיר 6100 שקניתי אותו דרך עסקי והיה אמור לעלות 10 שקל בחודש (לפני 3 שנים בערך) והוא נגנב אחרי איזה 4-5 חודש...בקיצור החליפו לי לאותו מכשיר- ככה שאני צריך לשלם על כל מכשיר 10 שקל בחודש -על מה שגנבו לי ועל מה שיש לי עכשיו....כשה-6100 היה חדש הוא עלה ללקוחות פרטיים 1000 שקל בסך הכל משהו כזה...בקיצור אני בא ורואה שעל הפלאפון הישן אני משלם 35 שקל לחודש ועל הפלאפון ה"חדש" יותר אני משלם 65 שקל לחודש!!!!!!!!!

רמאים אני הולך לקבור מחר את הנציגת שירות לקוחות שלהם.......

תיזהרו מהם הם חארות תשימו לב טוב טוב מה הם עושים לכם בחשבונית.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו אף אחד לא יקנה ... :kopfpatsch::nixweiss::bash::s07:

כל חברה יש לה את הנפילות שלה אין מה לעשות בגלל זה אתה או כל מי שיש לו חשבון (כולל בנק/אשראי..וכו).

צריכים לבדוק ולעקוב אחרה הדברים האלה..ולא אחרה 7 שנים להיזכר שדפקו אותך..

:nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה שלך..לא של סלקום. היית צריך להודיע להם שיפסיקו לחייב אותך ולהיתעדכן מדי פעם במסלולים והחבילות שלך..

צודק... אני אישית אף פעם לא לקוח מבצעים מסלקום כי אחרי כל יש משו שינסה לדפוק אותך 100%.

ועוד עצה שימושית:

תמיד תסתכל על האותיות הקטנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פותח הת'רד, אני מציע לך למחוק את ההודעה שלך."

למה אחי?

דבר שני אני לא יכול לדבר כלל עם סלקום כי זה עסקי ויש נציגה...עכשיו אני יהיה הנציג אז אני יעשה קצת סדר...תכלס אתם צודקים אני טיפש שלא בדקתי אותם כל חודש אבל תסכימו איתי שהחברת לאאמורה שיבדקו אותה כל חודש היא אמורה להיות אמינה וסלקום ממש לא כאלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...