אוזניות חדשות (שני זוגות, גדול וקטן) עד 300 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות (שני זוגות, גדול וקטן) עד 300 ש"ח

scorpion

Recommended Posts

לאחר שרצחתי את האוזניות שלי (don't ask) אני זקוק לאוזניות חדשות.

אני אלך לקנות כבר מחר בערב אז בלי שטויות מיותרות.

אני זקוק לזוג קטנות (in ear) נראה לי אני אלך לי על עוד sony 818 (משהו כזה) ב50 ש"ח (זולות אבל איכותיות ביותר, גם ככה אני משתמש רוב הזמן בגדולות) מה שישאיר לי 250 ש"ח (מעדיף לבזבז כמה שפחות) אני חושב ש200 יהיו מספיקים לא?

בכל מקרה הזוג הגדול זקוק לבאס עצבני ועמידות בעוצמה גבוהה עם נצילות איכותית וטווח תדרים איכותי. (זוג גדול- כאלה, כמובן שלא אלה כי הן עולות 180 דולר...).

בכל מקרה אני הולך לקנות מחר ואני גם אהיה זקוק למיקום של איפה אפשר לקנות את הזוג שהוצע, אנא לנמק ועדיף על סמך נסיום אישי.

תודה, עקרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה איך רצחת את שלך?

אני רצחתי לפני כמה חודשים שתיים אחת איכותית ומאז אני רק עם הATP5 שלי... (אוו איזה מסכן :P )

תשאל באיציק, והמערכת שלי טובה מהatp5 שלך סמוך עליי.

בכל מקרה, אם אפשר אז רק תגובות עניינות, no spam here plz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה איך רצחת את שלך?

אני רצחתי לפני כמה חודשים שתיים אחת איכותית ומאז אני רק עם הATP5 שלי... (אוו איזה מסכן :P )

תשאל באיציק, והמערכת שלי טובה מהatp5 שלך סמוך עליי.

בכל מקרה, אם אפשר אז רק תגובות עניינות, no spam here plz.

רוצה תחרות ? ;D

עם המערכת סראונד שיש לי בחדר ? :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוי, תבוא ביום רביעי אני אעשה לך הדגמת סאונד על המערכת בחדר.

צחי, דווקא שמעתי דברים טובים על הפרולוקס, למה להגיד ככה ומאיזה נסיון?

**עידכון** תשכחו מזוג אוזניות קטנות, מצאתי לי בחד איזה 811 (יספיק בינתיים).

אז עד 250 ש"ח לזוג גדול בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לצחי נסיון רע עם הפרולוקס, הוא סיפר לי. חבל שזה כך.

אני כבר יותר משנתיים איתן, היו לי את ה PROLUX M-5 ועכשיו אני עם ה M-6, עושות את העבודה בצורה מעולה.

זרקתי את ה M5 כי כבר היו מלוכלכות והמימברנות כבר עשו את שלהן, אני מאזין למוזיקה בעוצמות גבוהות במיודחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , אמנם הרבה זמן לא היתי שם , אבל בדיזינגוף סנטר קומה אחרונה באחד החורים שם יש איזו חנות אלקטרוניקה ששם הוא מביא אזניות מדגמים וחברות טובות וגם המחירים בסדר , היתי מציע שתבדוק שם אם אתה עובר.

לגבי ה סוני 811 , אני לא רוצה אפילו לחשוב איזה בינוני עם טווח דינמי צר יש להן , אבל מה שלא משלמים עליו - ערכו עולה רק מסיבה זאת :)

תאמת ב 50 אין לי מה להציע לך שמשמיע איכותי וה818 באמת נראה כבחירה הכי טובה ל 50 ש"ח. יש את ה MX400 של סנהייזר שאמורות לעלות דיי זול אבל לא נראה לי 50.

לגבי אזניות גדולות , זהו תחום שעדיין איני מבין בו, כל מה שאני יכול להגיד זה נסה לשמוע איך שהו סנהייזר של 100 150 דולר כדי לדעת מה זה באמת איכות באזניות מסוג זה - ולפי זה תבסס את רמת האיכות - אולי תמצא משהו זול שיפתיע אותך.

בכל מקרה הנה לינק לפורום אזניות ברמה תיראה שם המון מספרים , נסה לקרוא כל דבר שיש בו מיספר עם פחות מ ארבע או שלש ספרות - כי זה מחירים לא שמות של דגמים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם און בICQ.

אני אבדוק לי כמה דגמים חביבים של KOSS שנראו לי.

את ה811 קיבלתי עם המיני, הן סבירות וכרגע זה מספיק לי כי לא בא לי לבזבז הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...... אני מחפש משהו עמיד שיחזיק.

אויי אין לי כסףףףףףףףףףףףףףףף.

אני מחפש לי איפה לקנות איזה זוג KOSS נחמד שראיתי.

מישהו יודע איפה מוכרים? אני אסע גם לאופיס דיפו נראה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...