E4300 ביקורות רשמיות מ AnandTech,Xbitlabs - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E4300 ביקורות רשמיות מ AnandTech,Xbitlabs

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אתה לא הבנת את היתרון הגדול... למעבד הזה יש מכפלה של 9! 9.... ככה אנשים יוכלו לקנות איתו זיכרונות 667מגהרץ הכי מעפנים שיש ועדיין להיות בטוחים שהם יוכלו לעבוד על 333X9 שבעצם נותן לך 3GHZ ככה שאתה מקבל מעבד ב850שקל שבעצם מבטיח לך 3GHZ עם זיכרונות VALUE פשוטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, הוא עובד בFSB 800 ולכן ללא הוא מעבד נחמד וטו לא(עדיין שווה את המחיר.. למרות שזה בדל של 150שקל בינו לבין ה6300 ככה שמי שלא עושה OC עדיף לו ללכת כבר על 6300 בעוד איזה 150-100שקל). אבל שמדובר באוברקלוק הוא מרקיע שחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא הבנת את היתרון הגדול... למעבד הזה יש מכפלה של 9! 9.... ככה אנשים יוכלו לקנות איתו זיכרונות 667מגהרץ הכי מעפנים שיש ועדיין להיות בטוחים שהם יוכלו לעבוד על 333X9 שבעצם נותן לך 3GHZ ככה שאתה מקבל מעבד ב850שקל שבעצם מבטיח לך 3GHZ עם זיכרונות VALUE פשוטים..

הכוונה שלי היתה שאם ה - E4300 כל ך טוב אז ה - E4400 יהיה עוד יותר טוב בגלל המכפלה הגבוהה יותר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב רגיל ב לי OC הוא איזה 3-6 אחוז יותר איטי אם OC הוא עובר אותו בלי בעיה כלומר כאשר ה E4300 ב OC אז עובר את ה E6300 שלא ב OC .

כאשר שניהם בסטוק אז הם פחות או יותר שווים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב רגיל ב לי OC הוא איזה 3-6 אחוז יותר איטי אם OC הוא עובר אותו בלי בעיה כלומר כאשר ה E4300 ב OC אז עובר את ה E6300 שלא ב OC .

כאשר שניהם בסטוק אז הם פחות או יותר שווים .

תחליט או שאתה אומר שהם שווים או שאתה אומר שהוא חלש ממנו ב-3-6 אחוז :screwy:

בכל מקרה הוא חלש ממנו באיזה 5 אחוז לפי הגרפים של הביצועים במצב הרגיל שלו, וברור שבOC הוא עובר אותו, אבל ה-e6300 ב-OC עובר כמובן את ה-E4300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלטתי לך תלמד קצת הבנת הנקרא .

אמרתי שהוא חלש ממנו ב כ 3 עד 6 אחוז יש משהו שלא מובן לך ?

אני לא יודע, פשוט הניסוח שלך לפי דעתי היה עילג אבל זה משנה? דבר לנושא.

בכל מקרה מה שחשוב זה שה-E4300 יוזיל את המחירים של המעבדים מהסדרה החדשה של core2due

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...