צריך מפרט ב-12K לגיימינג ו-OC....... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט ב-12K לגיימינג ו-OC.......

shronxx

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי על מה דיברת שיאריך לו את חיי המחשב,הספק או המארז?

בכל מקרה באורורה הישן ה-GTX נכנס בקושי ובחדש נכנס בלי בעיה,אבל יש מארזים איכותיים הרבה יותר.

בליברטי 500 אין שום דבר רע,מלבד שבתקציב אפשר לקחת ספקים עדיפים כמו NEO HE 500 אם אני לא טועה שנכנס לקתציב בערך

תראה את ההבדלים במפרטים. מארז אצלי פחות טוב אבל עדיין מעולה (למרות מה שאתם מנסים לומר) הוא שקט מאוד עושה את העבודה ויפייפה, ספק גם חלש במקצת אבל כמו כן מספיק והותר למערכת ובין המומלצים ביותר. אני חושב שקצת הגזמתם עם החשיבות של המארז, ל-OC ידוע שזה חשוב אבל יש גבול ולדעתי האורורה מספיק ביותר!

עכשיו יש גם פי שתיים נפח ואולי אפשר לחשוב שזה מיותר אבל לדעתי כלל לא. כבר היום יש משחקים ותוכנות שדורשות 2GB ואם זו נקודת ההתחלה שלו זה סבבה אבל אם הוא מתחיל עם 4GB הוא מסודר מהבחינה הזו להרבה זמן ולדעתי זה שיקול יותר חשוב שצריך לקחת בחשבון.

לי זה נראה עדיף. בבירור!

אפשר לפצל קניה ולקחת חלקים שמעט משתלמים יותר אך זה מבטל את האחריות על המחשב ולדעתי זה כלל לא כדאי, מה גם שכל מה שנכלל במפרט הוא לא פחות ממעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעט מאוד תוכנות ואפליקציות שבאמת צריכות 4GB ואני בספק ענק אם הוא משתמש באחד מהם אפילו.

אם יש 20K ואין כבר מה לדחוף אז אולי כדאי לשים 4GB,אבל לא זה המקרה.

המארז לא כזה חשוב ל-OC אבל בהחלט חשוב לנוחות,לשקט וכו',אם יש תקציב אני בעד לשים מארז איכותי עד כמה שניתן.

כנ"ל לגבי הספק,רק שפה העניין חשוב יותר,לקורסאיר או ל-SS ששמתי יש רמת רעש נמוכה בהרבה,איכותי רכיבים עדיפה,אלו ספקים חזקים יותר ואיכותיים הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודיע לך מעכשיו לא יהיה פחות נוח ולא פחות שקט בצורה שמצדיקה את מה שאתה אומר. אני לא אומר שהוא יותר טוב אבל עוד אפשר לחשוב אחרי מה שאתה אומר שהאורורה לא שקט כשהעובדה היא שהוא מאורד שקט.

בדיוק אותו דבר ניתן לומר על הספק. בשורה התחתונה הוא טיפה פחות משתלם מהם בכל התחומים שציינת ככה שהפערים כמעט לא משמעותיים, הליברטי לא רועש בצורה יוצאת דופן או בכלל, הוא מאוד יציב וכל העניין של איכות די מצחיק. נכון שקורסאייר ו-SS (שאני לא מכיר אבל אם אתה אומר..) יותר איכותיים אבל זה לא יתרון גדול ובטח שלא כזה משמעותי.

ופיספסת את הנקודה שלי, לא אמרתי שברגע זה יש שדורשות 4GB לשוק הביתי אבל עד לפני שנה וקצת יותר זה היה ג'יגה ועכשיו זה כבר מתחיל להתבסס על 2GB ואני לא אתלפא אם לקראת סוף השנה הזו 4GB יתחיל להיות יותר נפוץ בגלל דרישות שוק. כמובן שעכשיו זו תחילת הדרך אבל עם חשיבה קדימה (שקצת קשה לראות) מהלך כזה יועיל יותר למחשב ממארז יותר איכותי ממארז שגם ככה מעולה ואותו דבר בנוגע לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון תמיד אפשר להוסיף,לעומת ספק.

נגיד שמבארז אני מסכים איתך,כי אפשר להתווכח על הדברים הללו כי סה"כ מארז כמו ששמתי הוא לא "חובה" ות'אמת גם מארז כמו שלך הוא לא חובה,זה עניין של רצון לקנות מארז איכותי.

לגבי ספק,חולק עלך לחלוטין. אתה יכול לראות טבלאות ב-SPCR שבהם הליברטי כלל לא נכנס לטבלה בעוד Coeasir /seasonic בראש הטבלה עם איכות מעולה ורמת שקט מופתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לראות כי ממה שאני ראיתי לא זה המצב.

בנוגע לזיכרון אני עדיין בעמדה שלי. לכל היותר אפשר יהיה לקחת את הספק רק ממקום אחר ולשמור את התקציב במסגרת יחד עם ה-4GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד שיהיה עם הדעה שלו, אין לי בעיה גם אם כולם יהיו נגד.

סה"כ זה הגיון פשוט מאוד. במפרט יש סדר עדיפויות מסויים ואתה צריך לשאול את עצמך מה יתרום יותר לאדם שמשתמש במחשב... שכל אחד יבין את זה איך שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז אי אפשר כ"כ לשדרג אבל צריך?! מה לא בסדר באורורה? שקט, מאוורר מאוד ובין היפים שיש בשוק ובאחלה מחיר. מבחינתי לא צריך יותר. ובינינו, הוא גם לא ישים לב להבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...