מחפש נגן איכותי בנפח 1GB/2GB באזור ה-500 ש"ח, עם אוזניות CX300 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן איכותי בנפח 1GB/2GB באזור ה-500 ש"ח, עם אוזניות CX300

GRiM

Recommended Posts

ברשותי CX300 ללא נגן. החלטתי שאני אקנה אחד, כך שיפיק את המירב מה-CX300.

אני מעוניין בנפח של 2GB, אך מוכן להתפשר על 1GB תמורת איכות משמעותית.

וידאו לא חשוב לי, אבל תמיד נחמד שיש מסך צבעוני עם אפשרות לוידאו ותמונות.

חיי הסוללה חשובים, לכן מעדיף נגן מבוסס סוללת אצבע ושיחזיק הרבה זמן (לפחות 15 שעות) - לא חובה סוללת אצבע.

ממשק הנגן והעברת קבצים מאוד חשוב לי, אני מעדיף שיהיה כמה שיותר נוח.

רצוי מאוד שתהיה לי אפשרות לעדכן את קושחת הנגן וגם שתההי עברית תקנית - לא חובה, אך רצוי.

כרגע חשבתי על ה-C150 בנפח 2GB שעולה 350 ש"ח, אבל הוא לא איכותי מספיק כמו שהבנתי. חשבתי גם על ה-C250, אבל בתוספת של 50 ש"ח אפשר לקנות את ה-E250 (מה שהופך את ה-C250 ללא משתלם לדעתי) ובכל מקרה אני חושב שלא אפיק איכות כמו שה-CX300 מספקות. נזכרתי ב-FG200 של Mpio שהמליצו עליו, אבל הנפח שלו הוא 1GB ומחירו 440 ש"ח (יקר מדי יחסית) - מה שהביא אותי ל-FY600 שנפחו 1GB ומחירו 330 ש"ח (נשמע סביר), אבל אין לי עליו שום פרטים והוא גם נראה קצת מיושן. אגב, מה עם ה-G3 של iAudio - איך הוא באיכות וממשק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו לרגע את התקציב. מה יהיה עדיף - FY600 או C240 (שניהם בנפח 1GB ובמחיר של 300 ש"ח)?

ה-FY600 נותן איכות סאונד מעולה, ממשק מעולה שמאפשר דפדוף בתיקיות וגם אין צורך בתוכנת סנכרון, סוללת אצבע שמחזיקה כ-12 שעות. אבל SNR של 90dB, בד"כ אני רואה 95dB (אל תשכחו את ה-CX300), קצת מיושן (נראה לי).

ה-C240 נראה לי בינוני מכל הבחינות, הרבה פיצ'רים, מסך צבעוני, אפשרות להרחבת . אבל "קבועה", SNR לא ידוע (שכחתי משהו?).

כרגע אני כמעט סגור על ה-FY600 ב-300 ש"ח מבאג, מה דעתכם?

עריכה: שמתי לב למשהו מוזר ב-FY600 באתר של Mpio, כתוב:

Power Output 18Mw/18Mw (Eu : 6Mw/6Mw)

מה זאת אומרת 6Mw ב-Eu? המינידיסק שלי הוא 6mW לאוזן וזה מאוד חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Freak_Miky יש גרסה של 2 גיגה וIAUDIO G3? ואני ממש מרוצה ממנו זה אחלה נגן וגם כתבו עליו ביקורת טובה פה באתר http://hwzone.co.il/reviews/iaudio_flash/ ועכשיו גם המחיר שלו ירד

המחיר שלו הוא 545 ש"ח, לכן כבר עדיף לי ללכת על ה-E250.

עזבו לרגע את התקציב. מה יהיה עדיף - FY600 או C240 (שניהם בנפח 1GB ובמחיר של 300 ש"ח)?

ה-FY600 נותן איכות סאונד מעולה, ממשק מעולה שמאפשר דפדוף בתיקיות וגם אין צורך בתוכנת סנכרון, סוללת אצבע שמחזיקה כ-12 שעות. אבל SNR של 90dB, בד"כ אני רואה 95dB (אל תשכחו את ה-CX300), קצת מיושן (נראה לי).

ה-C240 נראה לי בינוני מכל הבחינות, הרבה פיצ'רים, מסך צבעוני, אפשרות להרחבת . אבל "קבועה", SNR לא ידוע (שכחתי משהו?).

כרגע אני כמעט סגור על ה-FY600 ב-300 ש"ח מבאג, מה דעתכם?

עריכה: שמתי לב למשהו מוזר ב-FY600 באתר של Mpio, כתוב:

Power Output 18Mw/18Mw (Eu : 6Mw/6Mw)

מה זאת אומרת 6Mw ב-Eu? המינידיסק שלי הוא 6mW לאוזן וזה מאוד חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...