שאלה? מה הם הרמקולים הכי אכותיים בעולם - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה? מה הם הרמקולים הכי אכותיים בעולם

approx

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם הזכירו אותה פה, אבל יש חברה בשם BOSE, הם מתמחים בזה.

אם היית קצת יותר בעניינים במה שקשור לאודיו היית מבין ש-BOSE היא אחת החברות היותר גרועות בתחום.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה העצבים? בחירת רמקולים בסופו של דבר היא עניין אישי, וכל אחד אוהב סאונד מסויים.

אבל, אם מסתכלים על השוק היום הווילסון X2 הוא כנראה הרמקול הטוב בעולם, מחיר המחירון שלו הוא $135,000 (קיימת תוספת למי שרוצה רמקול בצבע מותאם אישית). ה X2 הוא היורש של הווילסון WHAAM שגם הוא נחשב בזמנו לטוב בעולם ($270,000)

מבחינת המתחרים, GENESIS ניסו במשך כמה שנים להשתלט על הפסגה ונכשלו (עם רמקול של $165,000)

FOCAL אפילו לא מתיימרים להתחרות ב X2 אלא ב X1 GRAND SLAMM של ווילסון ($80,000)

קיימות עוד כמה חברות שניסו, כולם נכשלו להגיע לרמת הדיוק של ווילסון, המוצר היחיד שמעורר סימני שאלה יצא לפני כמה חודשים, מדובר ברמקול של חברת MAGICO אתר- WWW.MAGICO.NET שנמכר ב $278,000 ומצליח להתמודד מול הווילסון במדדים של איכות סאונד.

לגבי ה B&W מדובר ברמקול שעולה $40,000 לזוג ונשמע פחות טוב מהווילסון WATT-PUPPIE 8.0 שעולה $27,900

ואפילו פחות טוב מהווילסון סופיה- $15,000, אז כן, הוא אחד הרמקולים היפים בעולם, אבל כאן זה נגמר.

ולכל מנפיצי המחירים, אגדות, תכנסו ל http://www.stereophile.com/ לפני שאתם ממציאים מחירים.

ודבר אחד אחרון, בניגוד לשאר הכותבים, לי יצא לשמוע כל אחד מהרמקולים שהזכרתי למעט ה MAGICO והווילסון לוקח, בגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הסתכלת? באת של החברה? למה נראה לך שזה נכון?!

בנוגע לדובאל, זה לא פריצת דרך. כבר ראיתי רמקולים שמפנים את הוופרים בצורה כזאת. נכון, זה שונה מרוב הרמקולים, אבל אני לא בטוח שזו פריצת דרך בכלל.

Anatoli.

אנטולי אני בעצמי ! פעם ראיתי על מה מדובר ! בעיקרון השוק שאליו הוא פונה הוא רק שוק יוקרתי ! כך שכל דבר שהוא מציג באתר שלו וכל פרט ומידה מחויב ליהיות נכון כי אם לא הוא יכול לפגוע ב"רמה שלו" כאיש שיווק ולדפוק את כל המכירות שלו !...

אתה יודע שבבורלי אדם שמעוניין לבצע בנייה של בית יפנה רק אבל רק לקבלן שבנה כל חיו שם ... אחד מבוסס כלכלי ובעל ניסיון של שנים בכל האזור ה HILLS ! ... אמריקאים ממש ביקורתיים למשל בקטע הזה ... ואת האמת כל אחד יהיה ביקורתי בקטע כזה כי להוציא כמות כזו של כסף זה בכל זאת לא הולך ברגל !...

כך שאם אתה שואל אותי ,אם אני מאמין, אז את האמת,כן !!...

כי עוד הרבה אנשים שמבינים פי 10 ממני וממך ! בדקו אותו ביגלל מחיר כל כך בולט !... ותחלס אם הוא לא היה שווה את הכסף ואת השקעה ! הוא לא היה מוכר בכלל אף ...

יש לציין שמדובר כאן באדם שעוסק בעיניין של ליצור רמקולים כבר כמה שנים טובות !!... וכבר בטוח שהוא נבדק אין סוף פעמים על ידי יודעי עיניין...

יש בזה הרבה לדעת ! ולא נראה לי שאנחנו ממש יודעים כי בחיים לא ראינו סדר גודל של כזה נקודה !!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי- ידוע שחלק מאוד מיזערי של כל רכיב זה העלות ייצור שלו(לדוג' המסך שאתה קורא בו את השורות הללו לא סביר שעלות הייצור שלו עברה את ה300 שקל)

אני מסיק שהחומר הוא חומר מורכב על סמך זה שאני לא מכיר חומר לא מורכב(אם יש IG תאיר את עיני) שצריך מכרסמת בשבילו רק בשביל הקשת העליונה. ואאל"ט כל מה שהבאת זה חומרים לא מורכבים

איתי- אני לא ראיתי פה מישהו עצבני....

לפי דעה של אדםבHOMTEATRE שהיה חובב מושבע(יש למישהו הגדרה אחרת??)של האלכסנדריות הקארמה גראנד רפרנס והמרטן קולטרן עולים עליו

נ.ב

ידוע שהאמאטי זה הרמקול הכי יפה בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, בשוק הזה אין שום קשר בין איכות למחיר. הכל שם עניין של פוזה/יוקרה/צבע שונה לרמקול (וגם לרמקולים האילו יש צבע). ד"א, אם כבר הזכרת את האמאטי, אז כן, הוא יפיפה, יצא לי לשמוע אותו, והוא ממש מדהים ונשמע מעולה. אבל, המרטין לוגאן שעולה 80000 שקל (שכחתי את השם של הדגם) נשמע טוב יותר, הרבה יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי לא אני ולא אתה ולא אף אחד יכולים לומר את זה :).. וגם אם כן !.. לא שווה ! יופי . אז באותו עיניין אני יכול לומר "אממ אני לא מעוניין לקנות W1000 (אוזניות ) כי יש לי כבר 701 וזה מספק אותי" ! .... אני יכול ליהיות בטוח שהבדל בין אוזניה כזו לאוזניה כמו 701 תיהיה הבדל מזערי באיכות , אבל כשאנחנו מדברים על הבדלים (לטוב לרע) כאן תמיד נכנס המחיר שמוקפץ מדגם לדגם רק ביגלל שזה "דגם החברה"...

אז יש לך בדיוק את העיניין הזה כאן, יכול ליהיות שבשביל "התוספת איכות" כמו שהוא מגדיר אותם צריך לשלם כמו שהוא רואה לנכון !...

ולעיניין אחר :) אף אחד לא דבר כאן על Utopia , תחלס אני חושב שזה מדהים ביופי שלו ... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, סאונד הוא נושא מאוד אישי, ורוב האנשים יעדיפו סאונד של B&W 800D עם מגבר של CLASSE על סאונד של X2 עם מגברי REFERENCE של KRELL (אגב- $150,000 לזוג מונו בלוקים) המדד האולטימטיבי היחיד הוא מדידות שבודקות את יכולות שחזור הסאונד של הרמקול, כל השאר מבוסס על מדדים סובייקטיבים, זה מה שמפריד אודיופיל אמיתי ממישהו שסתם אוהב מוזיקה, היכולת לקלוט את כל התמונה שמערכת היי אנד אמיתית יוצרת, את כל טווח התדרים,

וחוץ מזה רמקולי HIFI אמיתיים הם ממש לא רמקולי HOME THEATER הם רמקולי סטראו טהורים שזקוקים ל PRE-MAPLIFIER סטראו ומגברי מונו בלוק ראויים.

בנוגע ל UTOPIA, שמעתי אותם ב CEDIA והם נשמעו נהדר, כמו כל הליין של FOCAL, אגב ה 1027BE שלהם עולים רק $7,500 ומספקים איכות סאונד מדהימה! בכל מדד הם זוכים בתואר החברה שנותנת לך הכי הרבה עבור הכסף שלך, אבל הם עדיין לא הגיעו לרמה של ווילסון.

ומרטין לוגן? הם אפילו לא פקטור, FOCAL, USHER, ו-REVEL נשמעים יותר טוב ונעים על אותו טווח מחיר, ההוכחה הכי טובה היא מדיניות המכירה שלהם, כל חנות שרוצה מקבלת מהם DEALERSHIP, אין סינון אין בקרה, למה? כי כשהמוצר שלך פחות טוב אנשים לא עומדים בתור כדי לקנות אותו.

אגב, ולא כדי לעצבן, אבל למישהו פה יצא לשמוע רמקולי REFERENCE אמיתיים? מחירים של $25,000 ומעלה (בארה"ב)

לבוא ולהשוות מרטין לוגן לווילסון זה כמו שתגיד לי ש ה סלרון שלך אוכל בביצועים את 2 DUO שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי- אתה מתכוון לסאמיט בוודאי לא?? תחפש בHOMETHEATRE את ההשוואה של בינהם

אסף- להגיד שהואטופיה זה יפה זה כמו להגיד שחנה לאסלו יפה

איתי-

1.מה לעשות שאנשים לא קונים לפי מדידות אלא לפני האוזן שלהם או של היועץ שלהם.... איזה לא אודיופילי מיצדם :nixweiss:

2.אני לא שמעתי על מדידות שיגידו לי איך כל ישמע-תאיר את עיני האודיפילים בארץ ובעולם... זה יפתור הרבה ויכוחים.

3. אני לא מכיר הגדרה חד משמעית לאודיופיל(למרות שאני מזדהה עם אחת) או להיי-אנד

4.ככול הנראה אתה לא נכחת בהקלטה של התזמורת אז איך אתה מצפה לHIFI? וגם אם נכחת - מי אמר שהאולם שבו הוקלט הדיסק זהו האולם הנכון??

5. מה הבדל בין לסטריאו לבין אלה לקולנוע ביתי? ישנו אדם ששם קרמונות בתור אחוריים וישנם רבים כמותו

6. אתה אומר שוון-שוויקרט לא מבינים כלום בגלל שהם מציגים את ה7 עם מגבר אינטרגרייד??

7. לגבי מרטין לוגן- ברמת מחיר שלהם הם פאקטור רציני ובכלל הם לא הושוו לאלכסנדריה אלא לאמאטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aquarius :) תשמע תראה:) חחחח בקיצור אני חושב שהם יפים כי הם לא קרים בעיצוב שלהם ביחס לאחרים שנראים לי "מילניום" מידיי :) ...

חחח אבל זה כבר טעם שלי ... ואת האמת כבר הרבה פעמים אמרו לי שאין לי טעם, אבל זה מה יש . :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

h_ittai,

ומרטין לוגן? הם אפילו לא פקטור, FOCAL, USHER, ו-REVEL נשמעים יותר טוב ונעים על אותו טווח מחיר

וזה קבעת אתה? למה אתה חושבים שזה שלך הם נשמעים "נעים" יותר עושה אותם טובים יותר?!

המרטין קורעים את הצורה לכל אחר במחיר שלהם בכל מה שנוגע לפירוט ודיוק של הצליל. אני לא מסתמך רק על הדעה שלי, כיוון ששמעתי פחות מ-10 שעולים ככה או יותר. אבל אני מכיר כמה אנשים ששמעו את המרטין לוגן האילו וכולם הסכימו איתי. תעשה מה שתרצה, תלך על הראש ותקפוץ על הברכיים, בחיים לא תוכל לגרום לטוויטר דינאמי להגיע לרמות הדיוק של אלקטרוסטטי. זה לא אומר שהאלקטרוסטטי אוטומטית יותר טוב, אבל הגבול שלו גבוה יותר מבחינת האיכות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...