IPOD VIDEO האמיתי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPOD VIDEO האמיתי

Drek Boy

Recommended Posts

קבלו תאייפוד החדש שיצא...

http://gadgetim.co.il/contentItems.php?itemID=7443

הוא שווה!!!!

שמעתי שהוא אמור לצאת בתחילת 2007 שזה עכשיו

ורציתי לדעת אם למישהו יש מושג מתי וכמה הוא אמור לעלות +- בדולרים...

שמעתי גם שהוא יצא בתערוכה של MacWorld עם ה ועוד גאדג'טים של ... למישהו יש מושג מתי זה?

קצת פרטים אולי על הנגן החדש... אם אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך לקנות אייפוד?

אז מה אם הוא חדש ואז מה אם הוא APPLE?

עיצוב נחמד.... צריכים באמת פרטים

תקנה נגן של או משהוא ... איכות הרבה יותר טובה.

חוץ מזה , הנגן לא נראה עמיד במיוחד.

הוא נראה דק מידי....

אני לא אוהב נגנים של APPLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאהב את זה או לא אפל דיי הגדירו מחדש את המושג "נגן MP3" כשהם הוציאו את ה- הראשון. כמעט כל נגן שיצא מאז הולך לפי אותם עקרונות בסיסיים.

עכשיו הם כנראה הולכים לנסות להגדיר מחדש את ה-PMP, עוד נראה כמה זה יצליח להם.

נ.ב. התכונות "נקווה שהוא יהיה עמיד לשריטות" נכון?

נ.ב.ב. כל ההערכות אמנם אומרות שבדיוק ככה יראה ה- הבא אבל משום מה הסרטונים האלה לא נראים לי אמתיים

ועוד עריכה אחרונה:

כבר המון זמן טוענים שסטיב יחשוף את ה- הזה בתערוכה הקרובה וכל פעם התערוכה מגיעה והמכשיר לא, בכל מקרה הנאום פתיחה של סטיב יהיה ביום שלישי 9 בבוקר לפי שעון קליפורניה שזה אם אני לא טועה 7 בערב שעון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מהם לא אמיתי, אם הייתם טורחים לקרוא מה שכתוב בפירוט של הסרטונים (חלון הטקסט הקטן ליד הסרטון) הייתם רואים שכתוב שם בבירור שאלו קונספטים של המשתמשים S:

ואפל ממש לא הגדירו מחדש את נגני ה שהם הכניסו את האייפוד לשוק

קדם לו ה Nomad של קריאטיב. הדבר היחיד שהאייפוד הכניס לשוק הוא גלגלת. שניהם משתמשים באותו ממשק (שאגב, נגנב מקריאטיב ע"י , ולאחרונה קריאטיב זכו בתביעה בנושא. נאלצה לשלם לקריאטיב 100 מליון דולר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה נראה כאילו הנגן יהיה בגודל של נגנים אחרים בגודל של איזה 4-4.5 אינץ'

גם כמו שראינו נגיד כשהייפוד "וידאו" הראשון יצא אז הוא היה המוביל בשוק בלי מתחרים כל כך אבל מאז הרבה חברות פיתחו נגנים מתחרים ואף טובים מהאייפוד בעוד שהאייפוד לא שינו הרבה חוץ מהחידוש לנגן שהוציאו השנה שגם לא היווה מתחרה... אז אולי גם הנגן הזה שהשקיעו עליו כל כך הרבה זמן וכסף אז אולי גם הוא יהיה יותר טוב מהמתחרים שלו ויגדיר באמת מחדש את מכשיר הPMP אם יהיה לו מסך טאצ' סקרין ואורך חיי ארוך יותר משל המתחרים

מבחינת הסריטות זה לא נראה לי הכי בעיה

אפשר לקנות למכשיר קייס שיגן עליו אז זה לא נראה לי כזה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מהם לא אמיתי, אם הייתם טורחים לקרוא מה שכתוב בפירוט של הסרטונים (חלון הטקסט הקטן ליד הסרטון) הייתם רואים שכתוב שם בבירור שאלו קונספטים של המשתמשים S:

ואפל ממש לא הגדירו מחדש את נגני ה שהם הכניסו את האייפוד לשוק

קדם לו ה Nomad של קריאטיב. הדבר היחיד שהאייפוד הכניס לשוק הוא גלגלת. שניהם משתמשים באותו ממשק (שאגב, נגנב מקריאטיב ע"י , ולאחרונה קריאטיב זכו בתביעה בנושא. נאלצה לשלם לקריאטיב 100 מליון דולר)

ה היה הראשון להשתמש בדיסק קשיח 1.8 אינצ' כי אף חברה אחרת לא האמינה שצרכנים יהיו מוכנים לשלם על זה

עובדה שעד שהוא יצא אף אחד לא רצה נגן HD ולו רק בגלל הסרבול, לעומת זאת תראה לי נגן אחד שמשתמש ב HD של 2.5 בימינו.

ועכשיו שאלה רצינית:

איזה משני הנגנים האלה יותר נראה כמו נגן מודרני?

800px-Creative_Nomad_Jukebox_%28DAP%29.jpg

Ipod_1G.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נגני לכל דבר, ואפילו משתדלים להוסיף להם פיצ'רים בכל דור שיוצא.

ואיזה מכשיר נראה יותר כמו נגן מודרני? האייפוד.

איזה מהם נראה יותר טוב? ה nomad

אישית אף פעם לא נמשכתי לעיצוב דמוי האסלה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד נחמד שאתה אומר שהם נגני לכל דבר אבל היצרן מגדיר ומשווק אותם בתור מכשירים עם אופציה לניגון ולא בתור נגנים.

זה כמו שהפלאפון שלי הוא לא נגן למרות שהוא מסוגל לנגן אותם

ואתה רציני שהנומאד נראה יותר טוב? הוא נראה כמו דיסקמן מגודל עם חמישים כפתורים שלאף אחד אין מושג מה הם עושים.

נ.ב. אז אתה מסכים שהעיצוב של נגני באשר הם (כמעט) הושפע מה iPod?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי אומר שהאייפוד הוא נגן טוב, אבל לא בדיוק מתאים את עצמו למחיר..

בארצות הברית וקנדה הם לא משתמשים בשום נגן אחר...הייתי אצל איזה משפחה שלכל בן שלהם יש איזה 3 אייפודים..וכולם מדורות שונים...

אישית אף פעם לא נמשכתי לעיצוב דמוי האסלה של .

סוף סוף דעה אמיתית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...