מה דעתכם על מארז מסוג winsis wb-13 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על מארז מסוג winsis wb-13

snowbol

Recommended Posts

http://www.winsis.com/viewproc.asp?id=169....

אני יודע שכולם ממליצים עלHEC ואני לא צריך עוד פעם המלצות עליהם, אבל האם מישהו מכיר את המארז הזה?

יש בו את כל התוכנות של המארזים של HEC רק שהוא זול יותר...ומגיע עם 2 מאורים של 12 ס"מ..

אשמח לתגובות, בנוסף איך המארזים של FOXCONN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע ג'נרי,איכותי יחסית,אבל עדיין ג'נרי.

מה מחירו בארץ? הוא מגיע עם ספק כוח?

בכל מקרה המארזים של FXO' סבירים+ והספקים שבאים איתם בגרסאות 300350W הם של FSP ככה שהם יחסית איכותיים לבלי תקציב נמוך במיוחד.

שאני אבין,אתה מחפש מארז לקנות או סתם דעה?

אם כן מה התקציב,אתה צריך גם ספק? אם כן מה התקציב ומה המערכת שאותה הוא צריך להחזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה..אני מרכיב מחשב...הרכיב האחרון שאני שובר עליו את הראש כבר כשבועיים זה המארז + ספק..

מדיפדוף בפורום זה ומפורומים אחרים הבנתי בגדול שכולם ממליצים על הליברטי, אני אישית לא רואהטעם להוציא עליו את ה 400 שקל..

בכל אופן אני מחפש מארז+ ספק בסביבות ה450 שקל...

נכון לעכשיו יש כמה אפשרויות: מארז של וינסיס + ספק של קולמספטר 430 W igreen שקראתי עליו ביקורות מעולות

מארז של וינסיס + ספק של JSP מדגם ps-800 הדגם הכי טוב שלהם בארץ 450W מודולרי אבל לצערי אין עליו מספיק מידע

מה שכן יש זה אחריות ל3 שנים שזה מראה על איכות מסויימת.

כמו כן שילוב של מארז של 6A21 וספק 450 TDT של HEC

או מצאתי לאחרונה גם של RAIDMAX שמגיעים עם הספק של RAIDMAX של 400/500W, גם על המארזים וגם על הספקים קראתי ביקורות טובות...

זהו..בגדול אני עדיין לא הצלחתי להחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יספיק גם ל-OC שלך.

שמע,מצד אחד אתה קונה מערכת מכובדת ומצד שני רוצה ספק ומארז בזול..

רוצה שישאר לך עודף ולקבל משהו באמת איכותי? קח ליברטי 400 שעולה 414 ש"ח + מארז של פוקסקון או משהו זול כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...הבנתי אותך...מסיבה מסויימת אני שונא ללכת עם הזרם...

אני עדיין רוצה לנסות או את הקולמסטר שעשה עליי רושם מצויין או הJSP שאף אחד לא מכיר ונשמע לא רע בכלל...

ההתלבטות תהיה כנראה בין המארז של קומפיוקייס למארז של וינסיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא ראיתי בכלל של WINSIS בארץ,מה מחירו?

בכל מקרה,JSP נראים טוב אבל אין עליהם שום ביקורת,אם אתה רוצה להמר,בבקשה.

IGRENN של CM שנדמה לי שהזכרת נראה מצווין וקיבל ביקורות טובות ואם כבר היתי הולך עליו למרות שאין מבחני מאמץ שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירו של הWINSIS בארץ כ 180 ש"ח...יש בוא את כל התכונות של הקומפיקייס רק לטעמי הוא יפה יותר:)

הJSP הם תעלומה אחת גדולה כי תאכלס אף אחד לא מספיק "גבר" לקנות ספק יקר שלהם כי תמיד אומרים להם שזה חרא ...

הCM בהחלט אופציה מצויינת...

בסוף הכל זה שאלה של מקום ותיזמון אם אני אמצא מקום שבוא אני אשים את הJSP ומארז בסביבות 450 אני אלך עליו כי המודולרי הזה נראה טוב והאחריות ל3 שנים בהחלט מרגיעה..

אם לא אני אלך על הוינסיס/קומפיקייס עם הקולמסטר 430 שהם למען האמת 430 אמיתיים...הספק הוא באמת 500W..

אחרי שאני אקנה אחד מהם אני מבטיח לחזור עם ביקורות:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

ואני כ"כ לא מסכים עם המשפט שלך "אף אחד לא מספיק גבר לקנות ספר יקר שלהם כי תמיד אומרים שזה חרא"

למה שאנשים ירצו לקנות משהו שהוא בגדר הימור? במיוחד אם מחירו כ"כ יקר. אם יש לך עודף כסף לבזבז ולהמר - כל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה..אני לא יודע מה כל כך הימור...כמה כבר ספק יכול להיות גרוע במחיר של 280 שקל ו3 שנות אחריות?

מה שבטוח שמערכת כמו שלי הוא אמור להחזיק די בקלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת עכשיו,רוצה דוגמא?

TT מכיר? חברה שמייצרת ספקים/מארזים/פתרונות וכו' וכו'

בספקים ברמת מחיר הזו היא נחשבת לטיפה מעל ספקים ג'נריים ואם אני לא טועה גם לה יש 3 שנות אחריות.

האחריות היא על הספק בלבד,אבל להזכריך עם הספק הולך,חצי מחשב יכול ללכת בעקבותיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בספקים הללו יש כל מי ני הגנות כאלו ואחרות של מתח גבוה/נמוך וכד'...אני אישית לא מכיר מקרה של מישהו עם ספק של מותג ולא ג'נרי

שהלך לו חצי מחשב בגלל ספק...אני משיך ואומר שכל המחשבים שלי עד היום היו עם ספקים גנ'ריים ובמקרה הכי גרוע נשרף ספק של 95 שקל...

אבל שוב..יכול להיות שאני טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...