מחשב טוב עד 2000 שקל? קיים? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב טוב עד 2000 שקל? קיים?

MORAN4691

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים, אומנם ה'קליינטית' שלנו כבר בחרה את המפרט שנראה לה הכי נכון [והרשי לי לציין מורן שיש לך אבחנה בכלל לא רעה :) ]

אבל אני חייב לציין משהו בכל זאת, אתם כבר כולכם שכחתם את העידן הארוך שהיה לפני הC2D של , זה שאינטל "שולטת" היום בתחום המחשבים הביתיים בזכות הC2D שלהם לא אומר שהPD פתאום השתפר פלאים, ואל תשכחו, לפני הC2D אף אחד לא חשב אפילו לירוק לכיוון ושלא נדבר על PD בכלל, אז מה קרה 70% מהאנשים בפוסט פה המליצו על PD?

פשוט היה חשוב לי להאיר את לב האנשים אשר מציעים מפרטים לאנשים, כי בתקציבים כאלו לא שווה לקחת [לדוגמאת PD] AMD לא נסגרה...

תודה וערב טוב לכולכם.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XTRACT, תסתכל בדף הראשון, אני דיברתי על:

Keman

3DGod

ואפילו JC_Denton שנחשב ל"מומחה מפרטים" הציע לה PD!! אז פשוט חשבתי להזכיר לכם שAMD לא נסגרה, ושעדיין בקרב מול אינטל וAMD כשמדברים על פנטיום די, עדיפה בהרבה!!

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ו, ה PD נחשבים היום לכפולי ליבה תקציביים, מה רע בהם אם התקציב מוגבל?

בסוף הרווח הוא בביצועים הכללים ולא רק במעבד.

תאמין לי שאף אחד לא מושפע פה מההצלחה של עם הקונרו, פשוט מצאנו לנכון להכליל את ה PD במפרט הנ'ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי לאף אחד פה טיפש או משהו, פשוט תראה באותו תקציב שמו מעבד הרבה יותר נורמאלי מהPD במפרט שלה....... וקיבלתי ת'תחושה ששכחתם שAMD קיימת... זה הכל :)

מצטער עם העלבתי מישהו.

וד"א עדיף חד ליבה של על PD [כמובן לא SEMPRON או משהו, אבל קח את ה3600 או 3800 לא כפולי הליבה - עדיפים בכל זאת]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני ממש מודה לכולם שאכפת להם והם מנסים לעזור.

אבל כל מה שכתבתם מתחת להודעה האחרונה שלי נראה לי כמו סינית-מנדרינית, אני ממש מרגישה בורה בכל הנושאים האלו, ואתם מחמירים לי את ההרגשה ( :-[).

מישהוא יכול להסביר לי מה קרה פה? מה אמרו ,בעברית ממש פשוטה? חח אני מוכנה שתחשבו שאני ילדה בת 4, ותסבירו לי בתור ילדה בת 4.

ואם יש לכם המלצות/תיקונים/הערות, אשמח לשמוע, גם בעברית פשוטה ואין אני משיישם אותם, כאילו נגיד אתם אומריםן "קחי מעבד DGRTVRT34564 "(המצאתי) אז תכתבו למה לעומת המפרט שכתבתי שנראה לי הכי טוב (רק נראה כנראה...)

תודה לכולם :hi:, :jump: מורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורן, ההודעות שעקבו אחרי ההודעה האחרונה שלך היו בעיקר בינינו, הכוונה היתה בערך כך:

בדף הראשון הציעו לך מפרט שמבוסס על מעבד של אינטל שהוא נחשב למיושן מאוד ולא יעיל, ורק איש אחד נזכר שיש חברה מקבילה שנקראת שמייצרת מעבדים מאוד טובים[אולי לא טובים כמו המעבדים החדשים של , אבל זה סיפור אחר]

זה הכל..... אז הדגשתי את זה ;).

בכל מקרה לא היתה איזו שהיא תלונה כלפיך או הערה למפרט שבחרת.

שיהיה יום טוב,

וKING KONG, לפעמים - כשאתה לא יודע על מה אתה מדבר - עדיף לשתוק.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהמגמה היא ריבוי ליבות כיום,

אבל כשאין תקציב, למה לדחוף בכוח ולהתפשר על ביצועים ותמורה לכסף? למרות שכאן אני רואה שהצליחו לשלב לה אחלה מעבד כפול [יחסית לPD]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...