אילו שימושים יש לרוחב פס בלתי מוגבל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו שימושים יש לרוחב פס בלתי מוגבל?

Sunny Jim

Recommended Posts

יש לי DOWNLOAD וUPLOAD בלתי מוגבלים... ממש, אני יכול להעלות ולהוריד למשל ב5 מגה בייט לשניה. עכשיו חוץ משיתוף קבצים, יש שימושים\אתרים מעניינים שהשימוש בהם רלוונטי רק אם יש לך רוחב פס גבוה מאד? אולי למשל STREAMING HD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל כדאי שתשנה את הכותרת המטעה שלך - אני חושב (ומקווה) שכותרת מטעה מנוגדת לחוקי הפורום.

אין כזה דבר רוחב פס בלתי מוגבל , ברור שרוחב הפס האינטרנטי שלך מוגבל. מה המיגבלה שלו ? את זה אני והקוראים לא יודעים כי לא נתת פרטים מדוייקים - למשל רשמת 5 מגה בייט (שזה 40 מגה ביט בהשוואה ל 1.5 שמספקים קיום כסטנדרט) - ואולי בכלל התכוונת ל 5 מגה ביט. גם רשמת שרוחב ההעלאה ורוחב ההורדה זהים - מה שעוד יותר מקשה עלינו לנחש מה רוחב הפס שלך, כי דבר כזה מאוד לא נפוץ - בטח לא בכמויות העלאה של 5 מגה ביט וברור שלא בכמויות של 40 מגהביט (אלא אם כן קנית לעצמך ספקית אינטרנט).

אז תחזור עם נתונים מדוייקים - ותקבל תשובות לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים שנתתי מדוייקים. אם לא הבנת אותם זה לא אומר שהם לא מדוייקים, אין צורך לבלבל את עצמך ללא סיבה. אני מקווה שלא כל הקוראים כאן מניחים כמוך שאם הם לא הבינו משהו אז כל השאר גם לא יבינו. כתבתי בייט ולא ביט, לכן התכוונתי לBYTE, שמונה ביטים. אז אני לא יודע איך הצלחת להטעות את עצמך, אבל אני מקווה שעכשיו אתה בחזרה על המסלול, ואין צורך לשנות את הכותרת. אני יודע שמה שיש לי זה לא נפוץ, אני לא מחובר לספקית סטנדרטית כמו זהב או בסגנון. אין צורך להתעמק במקור החיבור שלי, זה לא רלוונטי לשאלה, וכן, הUPLOAD שלי הוא כמו שציינת. אם אתה רוצה להעביר את זה לביטים אז שיהיה 40 מגה ביט.

ואני חושב שבהיקפים כאלה אפשר להגיד שרוחב הפס שלי לא מוגבל, אבל אם אתה רוצה להכנס לסמנטיקה אז תגיד שאין כזה דבר והוא מוגבל עד איזשהו גבול(שאותו ציינתי).

shuy, למכור למנויים לא רלוונטי, לשימוש אישי בלבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להתעמק במקור החיבור שלי, זה לא רלוונטי לשאלה, וכן, הUPLOAD שלי הוא כמו שציינת. אם אתה רוצה להעביר את זה לביטים אז שיהיה 40 מגה ביט.

ואני חושב שבהיקפים כאלה אפשר להגיד שרוחב הפס שלי לא מוגבל

אז תחזור עם נתונים מדוייקים - ותקבל תשובות לעניין.

זה כבר ממש גובל בחוצפה , מנסים לעזור ומקבלים תשובה מתנשאת. כל מה שרשמתי היה נכון !!

דבר ראשון בדיוק כמו שרשמתי - הגענו לעמוד שני וקיבלת מלא תגובות לא לעניין - בדיוק כמו שרשמתי ובדיוק בגלל הסיבה שרשמתי (ואפשר לצטט את התגובות אם זה לא מובן).

דבר שני - לא רשמת בדיוק מה הרוחב פס שלך , הצורה שזה רשום מאוד מבלבלת ולא ברורה , ואם לא היתי מגיב כאן ומקבל את התשובה שלך אנשים היו שואלים - זה וודאי. ואם הזכרת מה רשמת - אז 50 אחוז מהאנשים ששואלים מתבלבלים כאן בכתיבה בין בייט לביט , 40 אחוז בכלל לא יודעים מה יש להם ורושמים דברים שגויים, יש סיבה לכל מה שאני רושם כאן ואני יודע מה שאני עושה אפילו אם הוא נישמע קצת צומרני , אני סה"כ בא לעזור והתגובות תודה שאני מקבל בתרדים כאן הן בין המובילות כאן.

מה שרשמת זה:

1) "רוחב פס בלתי מוגבל" (מה שגורם לאנשים להיכנס ולגלות לא משהו שרצו לקרוא עליו).

2) "אני יכול להעלות ולהוריד למשל ב5 מגה בייט ". - יש הבדל בין "להוריד ב 5 מגה" ל "למשל להוריד ב 5 מגה", ובכלל אנשים נוטים להתבלבל בין בייט לביט וכשהם עם משהו נפוץ אנחנו יודעים לתקן - אבל כשזה משהו מיוחד אפשר רק לנחש (ויכול להיות שאתה תותח אבל זה לא ש20000 גולשים מכירים אותך) אף אחד לא צריך לנחש למה התכוונת כשיש לך משהו שכמעט אין לאף אחד (ואת זה ציינתי בפוסט הראשון).

אני יודע שאתה לא עומד להסכים עם מה שרשמתי , אבל אם גל גולש כאן היה צריך לשאול את השאלה שלך , לפי הנתוניים האמיתיים , בצורה ענינית - אז הפוסט שלך היה מגיע למקומות האחרונים והיית רואה איך באמת צריך לכתוב את מה שרצית.

ולא יעזור כלום - 40 מגהביט זה לא רוחב פס בלתי מוגבל , בייחוד שבכותרת לא רשום איפה אתה מישתמש ברוחב הפס ולא רשום שזה רוחב פס אינטרנטי (וזה הכי מרגיז) וחלק מהאנשים נכנסים לעזור בכלל על משהו אחר - כי צריך לנחש רת הכוונה וזה פשוט מרגיז. שתבין - אני מכיר לא מעט מקומות שמשתמשים עם רוחב פס מאוד גבוה - הרבה יותר מה40 מגבהיט , יש להם לפי הצרכים יישומים בכל צבע וצורה שפשוט לא מסתדרים עם פחות מ 400 מגה ביט. כל מיני אירגונים ששוקלים באיזו צורה לרשת ולספק אצלהם , באמת לא מעט דברים , ככה שאתה הוא זה שבא ומניח שכולם יבינו בדיוק את המצב שלך - ואין שום מצב אחר שמישתמע מהכותרד והפוסט שלך.

אז אל תבוא , תתקוף (ועוד אנשים שיכולים לעזור לך) , תסלף דברים וטטען טענות לא נכונות , לא - אני לא מבלבל את עצמי , וכן - כל מה שרשמתי היה מדוייק - אתה הוא זה שבוחר להבין מה שבא לך , וחבל שאתה אפילו לא מנסה להקשיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר ממש גובל בחוצפה , מנסים לעזור ומקבלים תשובה מתנשאת. כל מה שרשמתי היה נכון !!

דבר ראשון בדיוק כמו שרשמתי - הגענו לעמוד שני וקיבלת מלא תגובות לא לעניין - בדיוק כמו שרשמתי ובדיוק בגלל הסיבה שרשמתי (ואפשר לצטט את התגובות אם זה לא מובן).

דבר שני - לא רשמת בדיוק מה הרוחב פס שלך , הצורה שזה רשום מאוד מבלבלת ולא ברורה , ואם לא היתי מגיב כאן ומקבל את התשובה שלך אנשים היו שואלים - זה וודאי. ואם הזכרת מה רשמת - אז 50 אחוז מהאנשים ששואלים מתבלבלים כאן בכתיבה בין בייט לביט , 40 אחוז בכלל לא יודעים מה יש להם ורושמים דברים שגויים, יש סיבה לכל מה שאני רושם כאן ואני יודע מה שאני עושה אפילו אם הוא נישמע קצת צומרני , אני סה"כ בא לעזור והתגובות תודה שאני מקבל בתרדים כאן הן בין המובילות כאן.

מה שרשמת זה:

1) "רוחב פס בלתי מוגבל" (מה שגורם לאנשים להיכנס ולגלות לא משהו שרצו לקרוא עליו).

2) "אני יכול להעלות ולהוריד למשל ב5 מגה בייט ". - יש הבדל בין "להוריד ב 5 מגה" ל "למשל להוריד ב 5 מגה", ובכלל אנשים נוטים להתבלבל בין בייט לביט וכשהם עם משהו נפוץ אנחנו יודעים לתקן - אבל כשזה משהו מיוחד אפשר רק לנחש (ויכול להיות שאתה תותח אבל זה לא ש20000 גולשים מכירים אותך) אף אחד לא צריך לנחש למה התכוונת כשיש לך משהו שכמעט אין לאף אחד (ואת זה ציינתי בפוסט הראשון).

אני יודע שאתה לא עומד להסכים עם מה שרשמתי , אבל אם גל גולש כאן היה צריך לשאול את השאלה שלך , לפי הנתוניים האמיתיים , בצורה ענינית - אז הפוסט שלך היה מגיע למקומות האחרונים והיית רואה איך באמת צריך לכתוב את מה שרצית.

ולא יעזור כלום - 40 מגהביט זה לא רוחב פס בלתי מוגבל , בייחוד שבכותרת לא רשום איפה אתה מישתמש ברוחב הפס ולא רשום שזה רוחב פס אינטרנטי (וזה הכי מרגיז) וחלק מהאנשים נכנסים לעזור בכלל על משהו אחר - כי צריך לנחש רת הכוונה וזה פשוט מרגיז. שתבין - אני מכיר לא מעט מקומות שמשתמשים עם רוחב פס מאוד גבוה - הרבה יותר מה40 מגבהיט , יש להם לפי הצרכים יישומים בכל צבע וצורה שפשוט לא מסתדרים עם פחות מ 400 מגה ביט. כל מיני אירגונים ששוקלים באיזו צורה לרשת ולספק אצלהם , באמת לא מעט דברים , ככה שאתה הוא זה שבא ומניח שכולם יבינו בדיוק את המצב שלך - ואין שום מצב אחר שמישתמע מהכותרד והפוסט שלך.

אז אל תבוא , תתקוף (ועוד אנשים שיכולים לעזור לך) , תסלף דברים וטטען טענות לא נכונות , לא - אני לא מבלבל את עצמי , וכן - כל מה שרשמתי היה מדוייק - אתה הוא זה שבוחר להבין מה שבא לך , וחבל שאתה אפילו לא מנסה להקשיב.

אממ, תראה האמת שאני הרגשתי התנשאות בהודעה שלך, אז עניתי בהתאם, וחבל שאמרת שאני לא מנסה להקשיב ואני מסלף טעונות כי שים לב שהתייחסתי לכל מילה ומילה בהודעה שלך בתגובה שלי ולא עיוותתי מילה. לא ידעתי שזה עלול להיות כל כך מבלבל אז אני ארחיב בעוד כמה פרטים. מסתבר שטעיתי שחשבתי שאתה מתנשא אז אני מתנצל, ותודה על עזרתך והיא מבורכת.

אמרת שיש כאלו שלא מסתדרים עם 400 מגה ביט? אז שם זה לא מדובר בלפטופ רגיל(כמו במפרט שלי) שמחובר לאינטרנט ויש לו מגבלות כמו מהירות הדיסק הקשיח שלו למשל, אלא שרתים מן הסתם. בקיצור, אפשר להגיד שההגבלה של רוחב הפס שלי היא ההגבלה שכבל הרשת(100 מגה ביט) שלי מסוגל לדחוף. בגדול אין הבדל במהירות אם למשל אני מעתיק קובץ ממישהו שנמצא איתי ברשת הפנימית, לבין הורדת קובץ מאתר עם רוחב פס ענק מהאינטרנט, אני יכול להוריד מאתר כמו YAHOO למשל ב5-6 מגה בייט לשניה(ובביטורנט העלתי כבר באותה המהירות וזה נראה לי כבר קשור למגבלה הפיסית של הרכיבים כמו דיסק קשיח\כרטיס שלא מסוגלים להעביר יותר, ואני מניח שזה בגלל שהTHROUGHPUT של TCP הוא 40 אחוז, ו40 אחוז מ100 מגה ביט זה 40 מגה ביט, אלא אם כן מחשבים את הTHROUGHPUT בשלב אחר אבל לפי מה שאני זוכר מההרצאות בארכיטקטורת , מחשבים את זה כאן :) )

אז אפשר לנסח אחרת- רוחב הפס מוגבל על ידי וכרטיס הרשת של ה100 מגה ביט שלו(וכמו גם הכבל שהוא 100 מגה ביט)

מקווה שזה מספיק בשביל לענות על השאלה שלי בתחילת האשכול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי DOWNLOAD וUPLOAD בלתי מוגבלים... ממש, אני יכול להעלות ולהוריד למשל ב5 מגה בייט לשניה. עכשיו חוץ משיתוף קבצים, יש שימושים\אתרים מעניינים שהשימוש בהם רלוונטי רק אם יש לך רוחב פס גבוה מאד? אולי למשל STREAMING HD?

תשנה כותרת לכותרת אינפורמטיבית זה אחד

2 כדי לקבל תשובות לעניין אתה צריך לציין את סוג החיבור T1 T3 OC3 OC12 שיש ברשותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...