המועדפים נעלמו בעדכון הEXPLORER... מה עושים?! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המועדפים נעלמו בעדכון הEXPLORER... מה עושים?!

pizzaguy

Recommended Posts

אין לי מושג איך.. כי לי אישית זה לא קרה כשעדכנתי לגרסא 7 (internet explorer) ובלי קשר אני בכלל משתמש בFIRE FOX

אבל בכל זאת זה קרה במחשב של דודה שלי וכשהיא עדכנה פשוט כל המועדפים נמחקו לה.... ופה באה השאלה:

נראה לכם שהם נמחקו לגמרי ואין מה לשעות או שהם לא נמחקו וזבה איזה ספייוור ואם הם לא נמחקו אז מה כדאי לעשות?

למחוק את גרסא 7 ולהתקין שוב את 6? או לנסות למחוק ספייוורד או אולי מי שמכיר את התיקיה שהאקספלורר שומר בו את המועדפים וההיסטוריה והכל שידבר

תודה מראש לאתר ולצוות HWZONE

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה יעזור, תנסה...

#

Q. My favorite websites don't load correctly, or don't seem to work at all in Internet Explorer 7. What should I do?

A.

If you encounter a site which does not recognize Internet Explorer 7, a new tool known as the User Agent String Utility has been created to help you work around the problem. The utility comes in the form of a small executable that opens an Internet Explorer 7 instance that emulates Internet Explorer 6 by sending the Internet Explorer 6 user agent string. It also provides a mechanism for you to report problem web sites to Microsoft so that we can follow up with the affected site owners. Download the tool here.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...