מבקש המלצה בסביבות ה3.5K + ביקורת על מה שכבר מצאתי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה בסביבות ה3.5K + ביקורת על מה שכבר מצאתי

Fixxxer

Recommended Posts

אני חייל, ככה שאין לי הרבה כסף והסכום שציינתי הוא הגבול של התקציב שאני מסוגל למתוח. אני מעוניין במחשב שישמש אותי במשרד בעיקר לתיכנות ועבודה משרדית, אך אני מעוניין שיהיה מאופיין טוב לשם משחקים (לא צריך את ההכי כבדים שיש היום בשוק, מספיק דברים קלים שיעבירו לי את הזמן במקרה הצורך) וצפיה בסרטים. בנוסף נראה לי הגיוני שאם אני כבר מוציא הרבה כסף, שהאיפיון יהיה כזה שהוא יוכל לשמש אותי גם עוד מספר שנים.

עשיתי חיפוש מקיף בעניין והמחשב הכי טוב שמצאתי שעונה על הדרישות שלי, ואפילו מעבר לזה הוא Pavilion dv6102ea RM478EA

http://www.nirtech.co.il/catalog/product_details.aspx?prodid=1953

מכיוון שאני לא הולך לטייל איתו הרבה, אלא בסיס-בית וזה העיקר, לא משנה לי כל כך המשקל אך כן משנה לי קצת החיי .

השאלות שלי הן קודם כל, האם אתם יכולים להמליץ לי על משהו יותר מתאים לי בתחום מחיר סביר, שיהיה יחס יפה בין מה שאני משלם למה שאני מקבל.

חוץ מזה רציתי לדעת מה עדיף לי לקנות במקרה הנ"ל, את המעבד או סלרון M? האם המעבד הזה הוא מותאם למחשבים , ואם כן אז איך זה מתבטא? ושאלה אחרונה, האם הסרלון M הם באמת גרועים כמו השם שיצא לסלרון במהלך השנים?

תודה רבה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...