צריך ספק כוח שיחזיק את המערכת הבאה - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ספק כוח שיחזיק את המערכת הבאה

EyalOnn

Recommended Posts

חח לפי מה שאמרתם בפורום לגבי המארז הזה אני בכלל לא יכול לשים שם 8800gtx בגלל המקום..אבל זה לא משנה תמיד עדיף לראות צעד אחד או יותר לעתיד...בכל מקרה עניין המחשב הזה זה פשוט צרות..אני כבר חודשים בערך סוקר את הפורום הזה (שתאמת זה הפורום הכי טוב שהייתי בו כי אני עוסק במחשבים וזה תחום שמעניין אותי, ויש פה אנשים באמת אחלה, וכמו שאומרים תמיד אפשר ללמוד עוד משהו), אבל מה שעוצר אותי לקנות את המחשב זה שעדיין לא מכרתי את המחשב הנוכחי שלי ועד שאני לא אעשה את זה אני לא יכול לקנות את המחשב (חוץ מהכרטיס שאח שלי הביא לי מחו"ל שעלה לי 1100 שקל במקום 1600 שקל בארץ (x1950xt)). אז בתקווה שאני אמכור את המחשב כמה שיותר מהר והכל יהיה טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני כבר דוחה אותם..אני יודע שזה יותר חשוב אבל אם זה לא מספיק גם הדילר שאני קונה ממנו את המחשב כל פעם אומר לי שהוא ישים לי ספק ג'נרי כלשהו של 500 וואט ואם יקרה משהו אז יש אחריות על הכל...(חוץ מהכרטיס מסך אבל הוא אומר שאם יש מקרה של שריפה הכרטיס נשרף אחרון..???)

בכל מקרה אשמח אם תענו לא רק על הדילמה הזאת אלא גם על מה שכתבתי בעריכה על חבר שלי

האינסטינקט שלך שלא משווים בין חברות הוא נכון וצודק

לגבי אם יקרה משהו, הוא ישלם לך על שיחזור מידע שהיה על ההארדיסק (אם יישרף)?

והכרטיס מסך יישרף אחרון? למה? יש לו הגנות מיוחדות? ה-12V שמגיע אליו במקרה עובר דרך AVR? זה בולשיט רציני

כשנשרף משהו אין הבחנה בין הארדיסק לכרטיס מסך למעבד

מה שמקבל את המתח העודף נשרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לך שאני אצטט אותך נכון ? כי זה בדיוק מה שאני אומר לדילר..וכמובן שהוא לא יכול להחזיר לי מידע כזה..אבל הכל מגובה (מה שחשוב לי) אבל עדיין אני לא רוצה בכלל להיות במצב כזה..בכל מקרה תודה על התגובה היא ממש לעניין זה בדיוק מה שהייתי צריך מבחינת מידע..

זה מצחיק כמה אנשים לא מודעים לכך שהספק הוא גורם חשוב מאוד במערכת ..

בכל מקרה סתם לסקרנות יש אחריות על ה-liberty 400watt?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לך שאני אצטט אותך נכון ? כי זה בדיוק מה שאני אומר לדילר..וכמובן שהוא לא יכול להחזיר לי מידע כזה..אבל הכל מגובה (מה שחשוב לי) אבל עדיין אני לא רוצה בכלל להיות במצב כזה..בכל מקרה תודה על התגובה היא ממש לעניין זה בדיוק מה שהייתי צריך מבחינת מידע..

זה מצחיק כמה אנשים לא מודעים לכך שהספק הוא גורם חשוב מאוד במערכת ..

בכל מקרה סתם לסקרנות יש אחריות על ה-liberty 400watt?

צטט חופשי, זה לא מידע חסוי

תחשוב גם על הזמן שייקח לו להחליף לך דיסק קשיח \ רכיב אחר שנשרף

יש כמובן אחריות על הליברטי (על הספק עצמו), בד"כ 3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...