כמה VA צריך למערכת הבאה? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה VA צריך למערכת הבאה?

Atom Mother Heart

Recommended Posts

הסיבה שאני חושב שאני יכול, היא מכיוון שהמערכת שלי היא Worst Case Scenario. כמו שציינתי, רק המסך מחשב שלי 22" CRT צורך קרוב ל 200W.... (בערך פי 4! ממסך LCD בגודל דומה). החישוב שלי נתן 200VA ע"מ להחזיק מערכת כמו *שלי* 5 דקות. מן הסתם זה יחזיק מערכת אחרת יותר מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב לא נכון כי זה כמו להגיד שהפנס שלי עובד עם בטריה של 1.5 וולט לתקופה של חודש אז אם אני רוצה רק שבועיים אני צריך בטרייה של 7.5 וולט.

זאת לא השוואה מדוייקת אבל בעיקרון לא יהיה לאל פסק מספיק כח כדי לספק חשמל להפעלת המערכת.

זה כמו לשים שהוא לא מספיק חזק אז הוא לא יעמוד בעומס.

אין לו את ההספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב לא נכון כי זה כמו להגיד שהפנס שלי עובד עם בטריה של 1.5 וולט לתקופה של חודש אז אם אני רוצה רק שבועיים אני צריך בטרייה של 7.5 וולט.

אני מניח שהתכוונת ל 0.75 וולט.

זאת לא השוואה מדוייקת אבל בעיקרון לא יהיה לאל פסק מספיק כח כדי לספק חשמל להפעלת המערכת.

זה כמו לשים שהוא לא מספיק חזק אז הוא לא יעמוד בעומס.

יש משהו במה שאתה אומר. ייתכן שעירבבתי שני דברים.

שני הדברים הם:

1. איזה הספק ב Watt האל-פסק יכול לתת. האל-פסק שלי לדוגמא יכול לתת הספק של 720W.

2. כמה זמן יכול האל-פסק לתת את ההספק הנ"ל.

כאשר אנו משווים בין אל-פסק שונים, אנו למעשה משווים רק ע"פ #1. אנו למעשה כלל לא יודעים את הערך של #2.

במידה והיו מייצרים את כל מכשירי האל-פסק עם ערך זהה עבור אלמנט #2, אז אני חושב שהיה נכון להגיד שהפעלת אותו המחשב עם אל-פסק עם כפול הספק, תתן כפול זמן גיבוי, אבל בפועל אלמנט #2 שונה מאל-פסק אחד לאחר...

מודה בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המורה שלי לפיזיקה היה רואה את מה שכתבתי הוא היה תולה אותי...

בכל מקרה כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון.

ספק כוח 400W גנרי הוא בדרך כלל בעל נצילות נמוכה, כלומר ב400W הצריכה שלו מה"קיר" תהיה גבוהה יותר בסביביות 500W.

זה 1

דבר שני יש נוסחה להשוואה בין צריכת WATT של מערכת לבין הVA של הUPS שתצטרך וזה בסביבות עוד 15% אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני יש נוסחה להשוואה בין צריכת WATT של מערכת לבין הVA של הUPS שתצטרך וזה בסביבות עוד 15% אם אני לא טועה.

משתנה לפי היעילות ולפי ערך ה-PF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...