רוצה חוות דעת על מחשב שאני מרכיב 10K - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה חוות דעת על מחשב שאני מרכיב 10K

noos

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ויש לי ידיים ענקיות אני מחזיק כדורסל 7 ביד אחת והוא לא נופל

ואם אתם רוצים מידות אז לקחתי סרגל ומדדתי משורש כף היד שלי עד לקצה האצבע שעושים איתה "ז"

ויצא לי בדיוק 21 ס"מ

:lol:

טוב אני מתחיל להשתכנע שהוא מסתלבט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לקנות מחשב כלכך חזק בשביל משחקים. את רוב הדברים מריץ סביר 7600GT ודי טוב 7950 מהדגמים היותר טובים.

ובכלל, טוענים שהם הולכים לתת לאינטל בראש בשנה הקרובה, ובמיוחד עם האיחוד של וש ATI שאמור להניב פירות מעניינים ולהוזיל מחירים + ייצור הזכרונות ב 60nm שגם אמור להוזיל מחירים עבור DDRII - דברים כאלה גורמים לי לחשוב שאם כבר הולכים להשקיע כלכך הרבה על כלום, עדיף לחכות עוד שנה, ולקבל לפחות את המילה הבאה בטכנולוגיה, שגם תהיה יותר עדכנית לגבי כל עניין ה directx10 והתחרות בין החברות תביא לנו דברים טובים יותר.

יתר על כן, לא צריך להוציא 8000 על מחשב משחקים כשאת רוב המשחקים אפשר להריץ היום ברזולוצייה של 1024*1280 למסך 19' עם הגדרות איכות גבוהה, וכשה E6300 מספק ביצועים מעולים (תחת הנחת עומס עבודה גבוה ) - גם באופן כללי, וגם בבחינת יחס תועלת/עלות.

האם הוא באמת ירגיש בהבדל בין e6300 ל e6600?

מאוד מאוד לא סביר.

עדיף כבר לחסוך כמה אלפי שקלים, ולהוציא אותם עוד שנה-שנה וחצי, כשהעניינים יתבהרו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לקנות מחשב כלכך חזק בשביל משחקים. את רוב הדברים מריץ סביר 7600GT ודי טוב 7950 מהדגמים היותר טובים.

ובכלל, טוענים שהם הולכים לתת לאינטל בראש בשנה הקרובה, ובמיוחד עם האיחוד של וש ATI שאמור להניב פירות מעניינים ולהוזיל מחירים + ייצור הזכרונות ב 60nm שגם אמור להוזיל מחירים עבור DDRII - דברים כאלה גורמים לי לחשוב שאם כבר הולכים להשקיע כלכך הרבה על כלום, עדיף לחכות עוד שנה, ולקבל לפחות את המילה הבאה בטכנולוגיה, שגם תהיה יותר עדכנית לגבי כל עניין ה directx10 והתחרות בין החברות תביא לנו דברים טובים יותר.

יתר על כן, לא צריך להוציא 8000 על מחשב משחקים כשאת רוב המשחקים אפשר להריץ היום ברזולוצייה של 1024*1280 למסך 19' עם הגדרות איכות גבוהה, וכשה E6300 מספק ביצועים מעולים (תחת הנחת עומס עבודה גבוה ) - גם באופן כללי, וגם בבחינת יחס תועלת/עלות.

האם הוא באמת ירגיש בהבדל בין e6300 ל e6600?

מאוד מאוד לא סביר.

עדיף כבר לחסוך כמה אלפי שקלים, ולהוציא אותם עוד שנה-שנה וחצי, כשהעניינים יתבהרו קצת.

תבין, הטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן ואין לזה סוף. את אותה הודעה היית יכול גם להגיד לפני חצי שנה שנה וגם לפני 5 שנים

כרטיס 8800GTS/X צריך להוציא למי שלא יכול לחכות למשחקי DX10 שייצאו עוד כמה חודשים ולא רוצה לקנות בינתים כרטיס מסך שלא תומך, או למי שיש מסך עם רזולוציה גבוהה כמו 24 אינטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...