ניקוי האבק מהמחשב עזרה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי האבק מהמחשב עזרה.

orlevi_85

Recommended Posts

המחשב שלי מאוד מרעיש לאחרונה אני מדליק אותו והמאוורר של הכרטיס מסך מאוד מרעיש והכרטיס מסך חדש.. רק כמה חודשים (גי'פורס FX5500)

אני מפחד להוציא אותו ולנקות את המאוורר כי ככה נהרס לי הקודם..

ניראה לי שזה נוגע במשהו שם ומרעיש כי אני מדליק את המחשב והוא עושה רעשים אני מכבה מזיז קצת את המחשב לצדדים אחורה קדימה מדליק וזה מיסתדר,

אם זה לא מיסתדר אני חוזר על הפעולה.

ניסיתי גם להוזיז את הכרטיס טיפה להוציא ולהחזיר והרעש עדיין נישאר..

עכשיו לעיניין, יש לי במחשב מלא אבק ורציתי לנקות את זה ושמעתי שיש מין ספריי כזה של אוויר דחוס שמיועד לדברים האלו.

רציתי לדעת עד כמה הדבר טוב?

כמה הוא עולה?

והאים מסובך לשימוש..

אשמח לתגובות ממישהו שמתמש או הישתמש בזה קודם.

תודה מראש! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספריי אוויר מצויין לנקות את המחשב אבל...אל תקנה את אלה שמוכרים בדרך כלל באופיס דיפו, הם מוכרים ספריי אוויר חלש שבקושי מגרש זבובים. תבקש ספריי אוויר חזק. הוא מנקה מצויין את המחשב. גם במקומות שלא מגיעים אליהם. לא תמצא בחנויות ספריי חזק. הנה כתובתו של היבואן שבו תוכל לרכוש ספריי חזק וגם זול יותר מהחנויות. "הלל סלי ובנו רח' הקישון 75 תל אביב טל' 03-6821615 בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בזה, מאוד שימושי..זה כמובן תלוי כמה אבק יש לך במחשב...הייתי ממליץ לך לנקות את המחשב כל 2-3 חודשים כדי שיעבוד טוב ובביצועים מקסימלים...אני אישית לוקח את השואב הגדול שיש לי בבית ושואב את המחשב ואח"כ לוקח את הספרי הדחוס הזה (dr. byte -dust cleaner, מנקה אבק *זה השם) ומנקה מקומות שהשואב לא יכול להגיע אליהם..מאוד טוב לכרטיסי מסך ומאווררים למיניהם לדעתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות..

אגב אני לא מיתכוון להתחיל לעשות השוואות של ספריי אני רוצה אחד שיצא טוב...

אני חשבתי ללכת לקוסמוס יש שם דברים למחשביםובישביל ספריי לא צריך להישתולל..

אם אפשר מחיר ממוצא של זה?

עריכה:

רציתי לברר מחירים ומצאתי באיטרנט משהו כזה: http://www.yardenpc.co.il/product.asp?productid=395

זהו מחיר ממצוע של ספריי בלחץ גבוהה?

אם אני מרסס עם הספריי על הרטיס מסך ואיפה שהמאוור יכול להיגרם מכך נזק?

ובכלל זה מסוכן או שאפשר לרסס חופשי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספריי אוויר מצויין לנקות את המחשב אבל...אל תקנה את אלה שמוכרים בדרך כלל באופיס דיפו, הם מוכרים ספריי אוויר חלש שבקושי מגרש זבובים. תבקש ספריי אוויר חזק. הוא מנקה מצויין את המחשב. גם במקומות שלא מגיעים אליהם. לא תמצא בחנויות ספריי חזק. הנה כתובתו של היבואן שבו תוכל לרכוש ספריי חזק וגם זול יותר מהחנויות. "הלל סלי ובנו רח' הקישון 75 תל אביב טל' 03-6821615 בהצלחה...

אתה יכול להגיד מי זה היבואן הזה? כמה עולה שם בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת כמה צריך לעלות ספריי ממוצא כזה כדי ללכת עם כסף מראש ולא להיתקע בבקשה כמה זה יכול לעלות!

עריכה:

אני יכול לקנות את זה גם בחנויות מחשבים?.. לא אני מדבר על חנויות קטנות כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orlevi_85 .הספריי שדיברתי עליו, עולה אצל היבואן 30 ש"ח (זה המחיר שקניתי לפני כארבעה חודשים). ואתה לא צריך לנקות את המחשב אחת לחודש, פעם בשלושה חודשים מספיק בהחלט. מיכל יספיק לך לכ 7-8 פעמים לניקוי יסודי של פנים המחשב. אתה מנקה בלחיצות קצרות, מיכל תמיד ניצב. מקווה שעזרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשעה בערך חזרתי מחנות מחשבים וקנית את ה dr. byte -dust cleaner

400 מ"ל עלה לי 40 ש"ח.

ניקיתי את המחשב ריססתי על המאווררים בהתחלה יצא לי ספריי כזה והוא ניהיה מים שיתייבשו אחרי שנייה ואז זה ניהיה לבן..

ניגבתי את הלבן וריססתי ממרחק רחוק יותר...

תודה לכול העוזרים זה ניקה לי את המחשב ביסודייות השאלה היא רק עד כמה זה עזר... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...