צריך המלצות למשחקי גוך ראשון חדשים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות למשחקי גוך ראשון חדשים

edbd

Recommended Posts

(חיפשתי בסטיק של משחקים אבל יש שם משחקים לפני 200 שנה)

אוקיי,

אני רוצה המלצות למשחקי יריות מגוף ראשון.

בסגנון של המשחק ... (משחק אחד הגדולים, אני סיימתי אותו בלי צ'יטים!)

שמעתי משהו על המשחק CLACK שהוא נדיר וחיפשתי הורדה ולא מצאתי

ולא יזיק אתר (בעברית) שעושה כתבות על משחקים חדשים שעומדים לצאת ויש בו רשימות של משחקים לפי ז'אנרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כבר קניתה וקיבלתה את המחשב? (אני זוכר אותך מבקש מפרט לפני כמה שעות)

לא אבל אני יקבל מחר או מחרתיים גג.

אפשר להתחיל להוריד בינתיים מפה ועם יסיים לצרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר אמר לי שיצא משחק חדש של היטמן (בלוד מאני יכול להיות?)

נשמע משחק לפנים

מישהו מכיר?

כן , המשחק חביב אבל לא יותר מזה, לא ממש כיף לשחק, הכל מת ואפור כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה על הדרך, אני אוהב משחקי יריות גוף ראשון גם כן, סיימתי את וCOD 2, מCOD 2 מאוד נהניתי [למרות שחלק מהמשימות היו מעט משעממות, ואתה לא מקבל שום מיוחד או מגניב במהלך המשחק כמעט] ומפאר קריי נהניתי כל זמן שהמשחקים היו בסגנון מיליטנטי [שאתה נלחם בקבוצות של לחמי גרילה וכו', מרגע שזה הפך להתחמקות ממפלצות וממיבנים זה נהיה משעמם לדעתי]

יש איזה משחק שאני יאהב? אני מנסה לראות עכשיו אם לBF 2142 יש SP, כי שיחקתי אצל חבר בMP והיה ממש מגניב, יש לזה פוטנציאל להיות כיף בSP, אני בעיקרון אוהב משחקים מיליטנטיים כאלו, לא משחקי הסתננות \ ריגול, וגם לא טקטיים מידי כמו RAINBOW SIX.... ואני ממש לא מעריך משחקים שמתבססים על מפלצות ויצורים לא מזוהים אחרים.....

אודה אם מישהו יכול לתת לי טיפ להוריד איזה משחק שאני אהנה ממנו.... המשחק לא חייב להיות ריאליסטי כל זמן שהרעיון בו הוא להרוג אנשים ולהלחם באירגונים וכו' [כמו שפר קריי מתחיל]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין SP ל BF2 או ל BF2142 .. רק MP.. חבל.. יכל להיות חזק מאד.

ובתור אחד ששיחק כל משחק FPS שיצא כמעט בשנתיים האחרונות (מ HL2 עד ל THE MARK - ואל תשאלו אותי "מה זה THE MARK ??" חח)

אין לי הרבה מה להמליץ לך/כם חוץ מ : HL2, HL2:EPISODE ONE, 1/2 , FEAR , CONDEMNED

יש גם את PREY - שהוא FPS חמוד ויפה ויזואלית אבל הוא די קצר ולא ממש מאתגר..

ולמי שגם אוהב טיפה לשקיע מעט בחשיבה בנוסף ללהסתער יש את סדרת BROTHERS IN ARMS המעולה !!

*לא המלצתי על FARCRY מפני שחוץ מזה שהוא מדהים ויזואלית הוא הרס לי את כל הכיף שהיה לי ברגע שהגיעו מפלצות ושטויות אחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=229400.msg2011323#msg2011323 date=1167761791]

כן , המשחק חביב אבל לא יותר מזה, לא ממש כיף לשחק, הכל מת ואפור כזה

למה?! משחק כיף מאוד. אפשר סתם להשתולל ולרצוח את כולם. פעם קיבלתי בסוף משימה את דירוג הגנן המשוגע אחרי שרצחתי את כולם עם מזמרה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*לא המלצתי על FARCRY מפני שחוץ מזה שהוא מדהים ויזואלית הוא הרס לי את כל הכיף שהיה לי ברגע שהגיעו מפלצות ושטויות אחרות..

גם אני ממש התאכזבתי מכל הקטע הזה...נקווה שבקרייסיס הם לא יעשו את הטעות הזאת...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבאס אותך אבל בקרייסיס אמרו שאתה בהתחלה נלחם עם סינים ואז נגד חייזרים!

אבל לפי דעתי הקטע עם המפלצות לא הרס בFAR CRY ההפך.... זה הוסיף טיפה אימה למשחק! וזה יצא טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שHL2 EP 1 ו 2 זה עם מפלצות גם כן, ויש דרך לשחק בBF 2142... גם אם "קניתי את המשחק בחינם" כפי שאמר מישהו פעם בפורום? [מה לעשות, אין תקציב כרגע למשחקים.... ] - אם יש אני אשמח לשמוע על כך בפרטי..

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבאס אותך אבל בקרייסיס אמרו שאתה בהתחלה נלחם עם סינים ואז נגד חייזרים!

אבל לפי דעתי הקטע עם המפלצות לא הרס בFAR CRY ההפך.... זה הוסיף טיפה אימה למשחק! וזה יצא טוב...

CRYSIS עתיד לצאת בינואר 2008, אתה יודע מה זה אומר? זה כל כך הרבה זמן שאסור לך בכלל לחשוב על התוכן של המשחק (במטרה לא להתאכזב כמובן) :s07:[br]פורסם בתאריך: 3.01.2007 בשעה 08:27:26

ויש דרך לשחק בBF 2142... גם אם "קניתי את המשחק בחינם" כפי שאמר מישהו פעם בפורום? [מה לעשות, אין תקציב כרגע למשחקים.... ] - אם יש אני אשמח לשמוע על כך בפרטי..

-ג'ו

WAREZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממש התאכזבתי מכל הקטע הזה...נקווה שבקרייסיס הם לא יעשו את הטעות הזאת...

חחח אבל זה מצחיק ה"גרבוידים" (ככה אני קורא להם ראיתי באיזה סרט והם היו מזה דומים להם) שהם קופצים על הפנים ושורטים אותך. (הקטנים יש 4 סוגים האלה שהם בלתי נראים בהתחלה הכי מעאפנים)

למשל השלב שקופצים עם הרחפת הזו מהצוק, אהבת אותו.

בתכלס ההתחלה באמת יותר יפה.. אבל זה לא הורס את המשחק

יש למישהו מושג עם ייצא מתישהו 2?

ואת המשחק BLACK מישהו מכיר? יש אותו לחבר שלי בסוני ושמעתי שהוא יצא למחשב אבל אני לא מוצא עליו שום מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...