צריך עזרה ב SC:DA ..תקוע.. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה ב SC:DA ..תקוע..

jacko_il

Recommended Posts

אני עדיין לא מאמין שאני מבקש עזרה במשחק.. בחיים לא נתקעתי בשום משחק ולא היה שום משחק שלא סיימתי עד עכשיו..

כאמור, נתקעתי ב SC:DA - אני בשלב שבו אני צריך לפצח אימייל שמקודד עם קובייה כזאת עם מספרים (היה מעצבן אבל את זה עברתי..)

לאחר שמפצחים אותה נשארים לי משהו כמו 20 דקות למשימות השניות וכאן הבעיה שלי - יש לי כמה משימות, אחת למצוא טביעות אצבע כדי לפתוח את המנעול ושניה של להביא הוכחה קיימת לפצצה. חרשתי את כל המתחם והייתי בכל החדרים מבלי להתגלות כולל אצל אמיל הזה בחדר ולא מצאתי שום כיוון לאיפה היא צריכה להיות או טביעות אצבע של מי להביא ומאיפה ??

מישהו יודע אולי ויכול לעזור? כי פשוט נמאס לי כבר לחפש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מכשיר שאיתו אתה יכול לקחת טביעות אצבע(תחפש את זה בתפריט שבמשימות רגילות בוחרים איתו ...)ואז תלך לחדר שאנריקה נמצאת בו ויושבת ליד מחשב...תתחבא שם,בשלב כלשהו היא תלך ותיגע בכמה דברים בצד שבחדר..אחרי שהיא תחזור תלך לשם ותסרוק את הטביעות בעזרת המכשיר...

ואת ההוכחה לזה שיש פצצה אתה משיג ממחשב שנמצא בחדר בקרה(קומה שלישית אני חושב...).פשוט תלך למחשב שנמצא ליד פתח כזה שמשקיף על החדר שלמטה(לא חלון כזה שאתה יכול לצאת ממנו...אלא מן פתח כזה גדול...),אבל תזהר כי לא רחוק מהמחשב עומד מישהו..אז תהיה שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ! :xyxthumbs:

סוף סוף עברתי את הכאב ראש הזה.. מסתבר שזה היה די פשוט בעצם - רק מה שלא ממש הבנתי מה הם רוצים שאני אעשה..

וממי לקחת את הטביעות אצבע..

תודה בכל אופן ! עברתי את השלב ועכשיו אני באפריקה..

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...