איזה ספק יותר טוב מן הבאים לכל טווח הספק ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק יותר טוב מן הבאים לכל טווח הספק ?

Fungus Funk

Recommended Posts

יעילות טובה יותר, פחות רעש, הספק טוב יותר, מסילת 12V אחת חזקה מאוד

קודם כל הוא לא יותר שקט. ציטוט מהביקורת של גו'ני " I had to whack a half a point away for the buzzing noise and loud fan."

לגבי יעילות אני יודע שהיעילות של TT היא 85% של הHX אני לא ממש יודע.

הספק יותר טוב?? הTT מספק 4X 12V18A הקרוסייאר נותן 3X12V18A למרות שזו בעצמם מסילה אחת, עדיין הTT נותן יותר. וגם הוא 650W לעומת 520W.

עזוב גם שגו'ני נתן לדגם של ה750W מבחינת ביצועים 9.5 שזה יותר ממה שהקרוסייאר קיבל.

אבל גם שאתה מסתכל על זה ככה שTT פשוט יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי :D סליחה...

בכל מקרה ב-TT הסכום הכללי של ה-A במסילות הוא ממש לא 4X18 אלה יש הגבלה נמוכה בהרבה,שלא מצווינת באתר שלהם,אבל אני מניח שהיא בסביבות ה-40A או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הוא לא יותר שקט. ציטוט מהביקורת של גו'ני " I had to whack a half a point away for the buzzing noise and loud fan."

לגבי יעילות אני יודע שהיעילות של TT היא 85% של הHX אני לא ממש יודע.

הספק יותר טוב?? הTT מספק 4X 12V18A הקרוסייאר נותן 3X12V18A למרות שזו בעצמם מסילה אחת, עדיין הTT נותן יותר. וגם הוא 650W לעומת 520W.

עזוב גם שגו'ני נתן לדגם של ה750W מבחינת ביצועים 9.5 שזה יותר ממה שהקרוסייאר קיבל.

אבל גם שאתה מסתכל על זה ככה שTT פשוט יותר טוב.

היעילות של TT היא ממש לא 85%

היא אולי עד 85% אבל זה כבר עניין של פירסום, 85% במקרה מאוד מסוים זה לא משהו נדיר היום

SeaSonic Energy Plus נותנים עד 90% למשל

אבל מה שמעניין זה לא היעילות המקסימלית אלא המינימלית

ה-TT לא נותן 4x18A גם אם יתהפך העולם, יש הגבלה, פשוט TT לא מעוניינים לפרסם את ההגבלה הזו

ה-TT קיבל ציון טוב בגלל המחיר שלו בחו"ל

המחיר שלו בחו"ל לא דומה למחיר שלו בארץ, גם לא סביבת המחירים וגם לא המתחרים

מה גם שבכל מקרה עדיף מסילה אחת חזקה מאוד מול 4 מסילות חלשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היעילות של TT היא ממש לא 85%

היא אולי עד 85% אבל זה כבר עניין של פירסום, 85% במקרה מאוד מסוים זה לא משהו נדיר היום

SeaSonic Energy Plus נותנים עד 90% למשל

אבל מה שמעניין זה לא היעילות המקסימלית אלא המינימלית

ה-TT לא נותן 4x18A גם אם יתהפך העולם, יש הגבלה, פשוט TT לא מעוניינים לפרסם את ההגבלה הזו

ה-TT קיבל ציון טוב בגלל המחיר שלו בחו"ל

המחיר שלו בחו"ל לא דומה למחיר שלו בארץ, גם לא סביבת המחירים וגם לא המתחרים

מה גם שבכל מקרה עדיף מסילה אחת חזקה מאוד מול 4 מסילות חלשות

אני מסכים שעדיף מסילה אחת על כמה.

לגבי ההגבלה כל עוד אתה לא יודע מהי אז זה לא עקרוני.

אם אתה יודע מה היעילות של הHX 520 אני אשמח לשמוע.

TT קיבל ציון לא רק בגלל המחיר שלו. אלא בעיקר בגלל התוצאות שלו תוכל לראות את זה לבד בבדיקה של גו'ני.

בכל מקרה על פניו הTT 650W נראה עדיף על הHX 520W.

וגם אם הHX נותן 90% יעילות משהו שאני לא מאמין שנכון עדיין ה TT עדיף עליו. גם יותר שקט גם נותן יותר A וגם 650 מול 520.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרעה בין ספקים נקבעת במידה רבה גם ע"פ מחיר/תמורה או מחיר/ביצועים ולא רק ביצועים בלי התייחסות למחיר

לגבי ההגבלה,הספק הוא 650 לכן גם אם כל ההספק היה הולך למסילות היית מקבל 54A ואני בטוח שאתה מסכים איתי שאין מצב שזה ככה,לכן 50A זה אומנם ניחוש,אבל ניחוש זה הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שעדיף מסילה אחת על כמה.

לגבי ההגבלה כל עוד אתה לא יודע מהי אז זה לא עקרוני.

אם אתה יודע מה היעילות של הHX 520 אני אשמח לשמוע.

TT קיבל ציון לא רק בגלל המחיר שלו. אלא בעיקר בגלל התוצאות שלו תוכל לראות את זה לבד בבדיקה של גו'ני.

בכל מקרה על פניו הTT 650W נראה עדיף על הHX 520W.

וגם אם הHX נותן 90% יעילות משהו שאני לא מאמין שנכון עדיין ה TT עדיף עליו. גם יותר שקט גם נותן יותר A וגם 650 מול 520.

יש את SPCR, הם נותנים ניתוח יעילות בטווח של עומסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה :

האם ספק של 550W לדוגמא ה - NEO HE יכול להחזיק את המערכת הבאה:

ואם כן, האם בעומס ועדיף לקחת 650W או שבלי בעייה ?

מעבד : INTEL CORE 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX

לוח אם : P5B DELUXE / WIFI-AP

זיכרון : SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) DDR2 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 X 2

דיסק קשיח : SEAGATE BARRACUDA ES 250GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3250620NS X 4

כרטיס מסך: EVGA PCI-EX GeForce 8800GTX 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - 768-P2-N831-AR - DX10 - RETAIL

כולל שגרוד ל - Quard בעתיד וכולל OC בינוני .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...