עתיד הגרפיקה: מה יהיה הצעד הבא אחרי שנגיע לשלמות ויזואלית? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עתיד הגרפיקה: מה יהיה הצעד הבא אחרי שנגיע לשלמות ויזואלית?

rikus

Recommended Posts

זה לא יהיה עוד 10 שנים... הייתי מהמר, אם כבר, לכיוון של 50 ;)

ות'כלס השלב הבא אחרי זה הוא לא הגרפיקה, אם היא מושלמת. השלב הבא אחרי זה הוא יצירת סביבה חושית, בעיקר פיסית - למשל דרך חליפה - שתאפשר לך ממש "לחיות" את המשחק...

אבל לדעתי השלב הבא באמת הוא לשחק קלאס עם חברים (אחרי התקרית עם אירן שממשמשת ובאה... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכאשר יגיוע לשלמות גרפית (פוטוריאליזם מושלם לא כמו CRYSIS אלה יותר) יתחילו לפתח שירנדרו ערים שלמות ואף מדינות ולזה צריך כרטיס מסך חזק מאוד. או יתחילו לפתח . :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהמר שאיכות של סרט למשחקי מחשב תגיע רק עוד 150-200 שנה לפחות...

ולדעתי הדבר הבא הוא מציאות וירטואלית... בן אדם שיהיה בתוך מכונה של מטר על מטר ופשוט מה שהוא יראה יהיה מציאות וירטואלית בה הוא יוכל לחיות...

(:

והולגרמות יש כבר עכשיו אגב. תאמין או לא, מכר שלי שהוא חובב גאדג'טים התקין מכונת הולגרמות במטבח שלו. מכונה כזאת שמדריכה להכין תבשילים... לא חלום ממש אבל..

היא שמה ירוק על הדבר שאתה צריך לעשות הבא (למשל אם זה להדליק את הגז אז היא שמה הולוגרמה ירוקה שמסתובבת ליד הגז)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמשחק Alan Wake נותן הצצה לעתיד (הקרוב) הויזואלי שנראה במשחקים.. בין היתר רנדור של איזורים עצומים בזמן אמת, והרצת סימולציות "גראפיות" שמייצרות אפקטים של מזג אויר, אור וצל, יום ולילה וכו' בצורה דינאמית ולא מתוכנתת מראש.

לגבי העתיד הרחוק יותר - החומרה ה"קונבנציונאלית" של משחק עם בקר משחק או מקלדת מול מסך כנראה כבר תמצה את עצמה ותגביל את המשך ההתפתחות, ואז נראה פיתוחים של חומרה מיוחדת, אולי כמו מסכים פנוראמיים גדולים, או "משקפי מציאות מדומה", או אולי אפילו במקום קונסולות משחק יהיה דבר שיקרא Gaming Room - חדר שלם שכולו מהווה חומרת משחק אחת (אולי אפילו החדר כולו עגול כך שהמשחק מוקרן על ה"קירות" שלו, והרצפה תהיה רגישה לפעולות שלך וכו')

אבל זה כבר בדיוני נכון לעכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לתת לכם הצצה קטנה למשהו שאני יודע עליו חד משמעית שיהיה בעוד חמש-שש שנים.

עדשות חצי שקופות ברזולוציה של 800 על 600 ואולי יותר, בגודל משהו כמו 4 אינץ', איתם נוכל לחוות מה שנקרא "מציאות מאולתרת", שזה בערך כמו - דבר שיתרום מאוד למפתחי החומרה והמשחקים להמשיך ולשפר את הגראפיקה והצורה שבה אנו חווים את המשחקים.

תשאלו את פיקה007 גם הוא יודע על מה אני מדבר. [אני אשלח לו הודעה אולי הוא יקפוץ ויוסיף פרטים]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, בקשר להולוגרמות, הן כבר קיימות די מזמן

בשנת 2002 יצא "מוניטור הולגרמות שולחני" לשוק הביתי, שנראה כמו כדור בדולח, ויכל להציג דגמים ברזולוציה של עד 768X768X768

אחרי היחידה האלף בערך, העניין התברר כמאוד לא רווחי, והופסק. חבל.

את הפצצת הפרטים הכבדה בקשר למציאות מאולתרת אני אתן מחר, פשוט כרגע אני הולך לישון

כמה פרטים בסיסיים- מדובר על צגי שיודפסו על זכוכית, מה שיעשה אותם שקופים למעשה, בגדלים של כ 1-2" (גדלים של עדשות משקפיים)

לכל אחד מהם רזולוציה זהה

והם בעצם משתמשים בתכונות המיקוד הטבעיות של העין בשביל לרנדר דגמים שכאילו תראו במציאות הקיימת.

לדוגמה- תלכו בבית עם אביזר משחק בצורת רובה, והמשחק ירנדר בעזרת המשקפיים מפלצת שתצא מהדלת של המקלחת, דברים כאלו.

לא , אלא הוספת פרטים למציאות הקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לתת לכם הצצה קטנה למשהו שאני יודע עליו חד משמעית שיהיה בעוד חמש-שש שנים.

עדשות חצי שקופות ברזולוציה של 800 על 600 ואולי יותר, בגודל משהו כמו 4 אינץ', איתם נוכל לחוות מה שנקרא "מציאות מאולתרת", שזה בערך כמו - דבר שיתרום מאוד למפתחי החומרה והמשחקים להמשיך ולשפר את הגראפיקה והצורה שבה אנו חווים את המשחקים.

תשאלו את פיקה007 גם הוא יודע על מה אני מדבר. [אני אשלח לו הודעה אולי הוא יקפוץ ויוסיף פרטים]

-ג'ו

נשמע לי שאתה מדבר על נושא של Augmented Reality/Augmented Vision. בהיעדר תרגום מוצלח בעברית - "מציאות משופצת".

השימושים האפשריים של זה הרבה יותר רחבים ממשחקי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים האפשריים של זה הרבה יותר רחבים ממשחקי מחשב.

במלחמת המפרץ השניה, הבנתי שלחלק מהיחידות המיוחדות היה שיכל לזהות אנשים שנמצאים מעבר לבניין והם היו רואים את התרגום שלו לתוך הקסדה שלהם או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר שברגע שיגיעו לגרפיקה פוטוריאליסטית יפנו לשלב אותה עם אינטילגנציה מלאכותית ומנועים פיזיקליים מציאותיים יותר. המנועים הגרפיים יבנו לרמת סוג החומר והמאפיינים הפיזיקליים שלו בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון פעם ראיתם תמונות כזה Town%20Hall%20anaglyph.jpg

ל הם עשו דריבר שזה יפעל במשחקים :cool2:

http://www.nvidia.com/object/3d_stereo.html

[צריך [יש מאד זול] או מסך שעולה מלא]

nice eh?

http://www.tomshardware.com/2005/05/02/3d_stereo_technology/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...