הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 65 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצוין יש בחירה.

לא תומך בדעה שלך.... אני חושב שצריך להוציא את הכי חזק ואחרי זה את החלשים... חוץ מזה מה תאריך היציאה של הכרטיס? תחילת מאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI: אנחנו יכולים להשיק את R600 עכשיו אבל AMD מונעת מאיתנו ומחכה שנשיק ביחד עם R610, R630:

http://xbitlabs.com/news/video/display/20070403235139.html

עוד תירוצים ועוד סיפורים , לא נימאס לכם מהטלנובלה הקומית בהמשכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX10 זה לא הדבר העיקרי שמעניין אותי. פשוט הכרטיס מסך מעקב לי את קניית כל המערכת.

נגיד והr600 יצא ב14.5 הוא יגיע אלינו תוך שבועיים כלומר ה28.5 זה כבר יותר מחודש מהיום... וגם המחירים יהיו בשמיים בהתחלה ואז לחכות לירידת מחירים?!

אני החלטתי שלאחר ה22.4 (ירידת המחירים של אינטל) אני רוכש את המערכת, אם ati- יפתיעו ויוציאו את הכרטיסים עד אז (מה שממש לא ניראה לי..) אז אני אשקול לרכוש את הr600. אבל כמובן שזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX10 זה לא הדבר העיקרי שמעניין אותי. פשוט הכרטיס מסך מעקב לי את קניית כל המערכת.

נגיד והr600 יצא ב14.5 הוא יגיע אלינו תוך שבועיים כלומר ה28.5 זה כבר יותר מחודש מהיום... וגם המחירים יהיו בשמיים בהתחלה ואז לחכות לירידת מחירים?!

אני החלטתי שלאחר ה22.4 (ירידת המחירים של אינטל) אני רוכש את המערכת, אם ati- יפתיעו ויוציאו את הכרטיסים עד אז (מה שממש לא ניראה לי..) אז אני אשקול לרכוש את הr600. אבל כמובן שזה לא יקרה.

המחיר של R600 לא יהיה בשמיים הוא יהיה אפילו יותר זול מ8800 הוא אמור להתחרות בו בכל פרמטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...