הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 17 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=1922177#post1922177

תסתכל על oblivion המשחק הכי כבד היום, :kopfpatsch: איזה פער.

כן. למה לא. תסתמך על אתר פיקטיבי שהוקם במיוחד בשביל לסקר את R600

והקטע הכי מצחיק עם אורי שהוא היה פאנבוי של NV לפני שAMD רכשה את ATI (תסתכלו על הסטוריית ההודעות שלו). אז בקיצור גם פאנבוי, גם צבוע וגם לא עקבי - אל תאמינו לאף מילה שיוצאת מהמקלדת שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אתפלא אם ATI מנסים לעשות OC לכרטיסים שלהם בשביל לקבל 20 נקודות יותר ב-3D MARK מ-NVIDIA

זה כבר היה טיפשי, אף חברה לא תעז להקריב את יציבות המוצרים שלה רק בשביל כזה מספר קטן של נקודות, אם הם עושים דבר כזה, הם חייבים לבדוק כל מוצר שלהם טוב טוב במפעל לפני השיווק, וזה יקר להם ולא שווה להם בסוף את כל העסק רק בשביל תוספת כזאת קטנה של ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. למה לא. תסתמך על אתר פיקטיבי שהוקם במיוחד בשביל לסקר את R600

והקטע הכי מצחיק עם אורי שהוא היה פאנבוי של NV לפני שAMD רכשה את ATI (תסתכלו על הסטוריית ההודעות שלו). אז בקיצור גם פאנבוי, גם צבוע וגם לא עקבי - אל תאמינו לאף מילה שיוצאת מהמקלדת שלו

יש לי כרטיס של נוידיה עד היום, ואיכזב אותי הקטע שאין לי אפשרות לשחק עם HDR+FSAA.

אז הכרטיס הבא שלי יהיה של ATI, אז מה הבעיה שלך בדיוק?

חוצמיזה אתר פיקטיבי או לא.. הנתונים של R600 מרשימים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס של נוידיה עד היום, ואיכזב אותי הקטע שאין לי אפשרות לשחק עם HDR+FSAA.

כבר שכחת את X800 למינהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים על הנייר שאף אחד לא ראה איך הם מתרגמים לביצועים תכלס כי הם לא מצליחים ליצר את הדבר הזה?

מרשים בהחלט. ::)

תסלח לי, אבל כל מי שמחליט מראש מה דעתו על נושא מסויים בלי לשמוע קודם את כל העובדות הוא damn fool!

וכיום אין שום עובדה בנוגע לR600. אולי רק שלא מצליחים ליצר אותו אבל זה לא נחשב. :-X

אגב אכזבות, הכרטיסים של ATI שלא תומכים בSM3 ברחו לך מהראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכזבות? ::)

סדרת X800 יצאה לפני למעלה משנה אז ממש לא היה צורך בSM3 רק עכשיו יוצאים משחקים אחדים שבאמת משתמשים בזה .

להבדיל מ7900GTX שיצא אחרי 1900 לא תמך בHDR+AA וגם היה חלש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת X800 יצאה לפני למעלה משנה אז ממש לא היה צורך בSM3 רק עכשיו יוצאים משחקים אחדים שבאמת משתמשים בזה .

בדיוק! לפחות מישהו שמבין מה הוא אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה של-ATI בעיות לייצר את הכרטיסים? מישהו יכול להסביר / לתת לינק?

פעם, מזמן, בעיקר בסדרות RADEON 9XXX ו-Xxxx היו להם קצת בעיות זמינות, ואז הכרטיסים שלהם היו יקרים, כי הם היו נדירים, ככה אפילו שהכרטיסים האלה היו יותר חזקים מאלה של , אנשים העדיפו את , ואני לא מאשים אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים אחדים? אוקי, נגיד.

רק תספור בבקשה כמה משחקים תומכים בAA+HDR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...