SanDisk מציגה - תמיכה מלאה בעברית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SanDisk מציגה - תמיכה מלאה בעברית

haviv822

Recommended Posts

סוף סוף החליטה סאן דיסק לשחרר עידכון קושחה לנגניה, העדכון מאפשר תמיכה מלאה בכמה שפות חדשות ובין היתר בעברית.

(עברית מלאה, מימין לשמאל, עברית גם בשמות השירים וגם בתפריטים)

כרגע העדכון רק לסדרת הנגנים E200 ו- C200.

חוץ מהעברית המלאה, לאחר התקנת העדכון תזכו גם בין ביתר באנימצית כיבוי חדשה ומדליקה,

והדלקת הנגן תהיה מהירה יותר.

:yelclap:

http://www.sandisk.com/Retail/Default.aspx?CatID=1486

לפני ההתקנה יש לחבר את הנגן למחשב ולהעביר למצב MSC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענקים הסנדיסק האלההההההההה!!!

אין הנגן הזה מושלם פשוט אני כ"כ אוהב אותו ועכשיו יש לו עברית מלאה שהם תירמו שם פשוט הכל, הכל.. אין נגן מספר אחד מקטע של עלות\תמורה.

ואני מדבר איתכם עוד על התקופה שה-2 ג'יגה עלה 700 ש"ח(שאני קניתי) כך היום שזה עולה 500.. אין מה להגיד בכלל..

גדוללללל :xyxthumbs:

יש לי שאלה:

למה אין יותר אנימציית פתיחה? או שזה רק אצלי כי בהתחלה ראיתי איזה סנדיסק בצורה של תנין כזה חמוד ועכשיו אין, יש אותו רק שאני סוגר את הנגן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אנימצית פתיחה, רק בהדלקה הראשונה לאחר העדכון יכלת לראות את התנין, עכשיו תוכל לראות אותו באנימציית הכיבוי ;)

עריכה:

בדקתי שוב עכשיו, רק כשהדלקתי אותו לאחר זמן ממושך שהיה כבוי הופיעה האנימציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אנימצית פתיחה, רק בהדלקה הראשונה לאחר העדכון יכלת לראות את התנין, עכשיו תוכל לראות אותו באנימציית הכיבוי ;)

עריכה:

בדקתי שוב עכשיו, רק כשהדלקתי אותו לאחר זמן ממושך שהיה כבוי הופיעה האנימציה.

הבנתי.. תודה רבה לך..

כנראה אם מחבים ומדליקים ישר אז הוא לא צריך טעינה ארוכה לכן הוא לא שם את האנימציה.. לכן רואים שזה נדלק מהר גם(פחות משנייה!!)..

ויש לי עוד שאלה..

אחרי שעשיתי את העדכון היה צריך לעשות גם אתחול למכשיר, עכשיו העתקתי את כל השירים והתמונות של האלבומים שהיו בתוך התיקיות והכל שקודם זה עבד וכעת לא רואים את התמונה של האלבום בשיר שאני שומע.. למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...