מתלבט בין שני נגנים. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני נגנים.

TaLTooL17

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לקנות נגן בגודל 4GB עד 900 ש"ח .אני מתלבט בין שני נגנים.

הנגן(+אוזניות) הראשון הוא Sansa E260-FM 4GB + CX300

והנגן השני זה Iaudio U3 4GB(עם האוזניות שמקבלים איתו).

מה שחשוב לי בנגן זאת בעיקר איכות הסאונד. איזה נגן מבין השניים יתן לי איכות יותר גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיין הU3 יותר טוב בסאונד לפי דעתי. מגבר חזק יש להרבה נגנים...גם לX5 יש מגבר חזק...גם לZVM ...גם לאייאודיו 6...גם לZUNE.....ולא שמעתי מילה רעה על הסאונד שלהם. בשביל לקבל איכות יותר טובה בנגנים האלה צריך עם התנגדות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בולשיט בכלל, וזה לא רק ב U3

ל U3 ולמכשירי iAudio החדשים מגברים של 30 מיליוואט ויותר. וזה כן בא על חשבון האיכות, במיוחד הבאסים שנשמעים מרוחים ומגעילים.

הזוועה החדשה של iAudio שנקראת D2 מצטיינת בנגינת , אבל באה עם מגבר מפחיד של 47 מיליוואט.

ל ZVM מגבר של 22 מיליוואט, ל ZUNE של 25, אלו עדיין רמות סבירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צר לי להגיד לך אבל הפכת לטיפה פאנבוי מאז שרכשת את הנגן החדש שלך... :(

2. אני מדבר בצורה אובייקטיבית לגמרי כשאני אומר שרוב המכשירים של iaudio נשמעים מדהים, היחיד שבאמת איכזב אותי היה F2

3. איפה שמעת את הD2? הייתי רוצה ללכת לשחק איתו קצת

4. הספק המגבר לא אומר שום דבר על האיכות שהוא מספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגן החדש שלי לא פה, הוא כבר חודשיים לא אצלי, אמור לחזור בקרוב מארה"ב ואני לא פאנבוי של אף אחד. הדעה שלי לגבי מכשירי iAudio הייתה קיימת עוד הרבה לפני שקניתי את הנגן, וזו לא דעה, זו יותר עובדה.

לגבי ה D2, ברגע שיצא לי לשמוע אותו, אדווח לך.

הספק המגבר אומר הרבה- צריך מעבד חזק יותר בשביל לייצב את הצליל ביחס להגברה. על המושג שנקרא snr/db שמעת? ככל שהמגבר יהיה חזק יותר, יהיה קשה יותר למנוע רעשים ועיוותים בצליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, אני מכיר את המושג, מאיפה לקחת את נתוני הSNR של סאנדיסק?

3. כשאתה אומר מעבד אני מניח שאתה מתכוון לDAC (?)

4. אמרת עובדה? לינק יהיה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ובאיזו הודעה שלי דיברתי על סאנדיסק?

ה U3 נשמע יותר טוב מה E250

אבל פחות טוב מנגנים אחרים של קריאטיב/אייריבר וכו' לרוב. לא דיברתי עליו בהשוואה ל E250

שאני אומר מעבד אני מתכוון לDSP במקרה הזה.

איזו עובדה? סקירות, בבקשה, סקירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ובאיזו הודעה שלי דיברתי על סאנדיסק?

דיברו בדיון על הסנסה, הנחתי שאתה משווה את הU3 אליו

ה U3 נשמע יותר טוב מה E250

אבל פחות טוב מנגנים אחרים של קריאטיב/אייריבר וכו' לרוב. לא דיברתי עליו בהשוואה ל E250

שאני אומר מעבד אני מתכוון לDSP במקרה הזה.

איך הDSP בכלל קשור לעניין? האות עובר דרכו לפני שהוא מגיע למגבר

איזו עובדה? סקירות, בבקשה, סקירות.

שוב פעם, הנחתי שאתה אומר שהSNR של הסנסה גבוה משל הU3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בולשיט בכלל, וזה לא רק ב U3

ל U3 ולמכשירי iAudio החדשים מגברים של 30 מיליוואט ויותר. וזה כן בא על חשבון האיכות, במיוחד הבאסים שנשמעים מרוחים ומגעילים.

הזוועה החדשה של iAudio שנקראת D2 מצטיינת בנגינת , אבל באה עם מגבר מפחיד של 47 מיליוואט.

ל ZVM מגבר של 22 מיליוואט, ל ZUNE של 25, אלו עדיין רמות סבירות.

נתחיל בזה...שלD2 יש מגבר של 37mw לכל צד. שזה עדיין גבוה מאוד. אבל לא 47.

איפה ראית שלZVM יש 22mw לכל צד? זה לא כתוב בשום מקום. עד כמה שאני יודע....ההערכות של המגברים בZVM, באייפוד וZUNE הם מגברים של 30mw לכל צד. זה שהבאסים מרוחים זה לא קשור למגבר העוצמתי כי הU3 הוא לא הנגן היחיד עם מגבר כזה. לU3 יש SNR 95db. שזה נחשב גבוה יחסית לרוב הנגנים ובמיוחד לנגנים בקטגוריה שלו.

רעשים ועיוותים בצלילים בU3 אתה תשמע רק בווליום ממש גבוה שאף אחד כמעט לא שומע בו. בסנסה לדוגמא או בכל נגן אחר עם מגבר יותר חלש לא תשמע רעשים ועיוותים בווליום גבוה כי המגבר שלו לא חזק כמו של הU3.מגבר עוצמתי לא פוגע בסאונד...הוא רק מוסיף ווליום...זה הכל..ברור שאם תשמע בווליום ברמות הכי גבוהות של הנגן יהיו עיוותים. לU3 יש טוב מאוד. אם אתה טוען שהסאונד שלו לא טוב אז זה לא בגלל הסיבות שציינת.

מה ידוע לך על הSNR של הזן וי פלוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...