מבקש המלצה לערכת קירור מים חיצונית - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לערכת קירור מים חיצונית

shshmul

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחכה לתשובה מבחור מאד נחמד מהפורום ששמו: iakovl ונראה אם נגיע לידי הסכמה,במידה וכן אז רק הוא ירכיב לי את כל המערכת

וכן אני מוכן להוסיף כמה שקלים-עבור מוצר איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ראית את המארז שלו? הוא מפוצץ בכבלים, אין שום סירקולציה בגלל הכבלים, וגם אם לא היו כבלים בכלל- הטוניק הזה פשוט חונק כל מארז!

איני חושב שיש לי כבלים יותר מכל אחד אחר כאן! פלופי+2 צורבים+רפטור אחד והחלפתי לכבלים מוסלבים, אז למה אתה אומר מפוצץ?? אולי לא מסודר טוב,הכבלים של הספק כח נראים "מפלצתיים"

זה נראה כך בגלל הכרטיס מסך שבנוסף לכל לוקח המון מקום,הכל מונח סתם כך ולא מסודר כראוי עד שאחליף את הטוניק\דוד שמש שלא מועיל בכלום בפועל,אלא אם יש לך הסבר מדוע עם הקרור סטוק של החום היה במנוחה 30-35 ? ועם הטוניק החום במנוחה לא פחות מ40 מעלות ולעתים גם 50 מעלות? אשמח מאד לקבל תשובה משכנעת

יכול להיות שנפלתי עם מוצר פגום מהמפעל מלכתחילה,הכל קורה.החלפתי משחה כמו שאמרתם,והחלפתי מיקום לכבל לcpu fan כמו שאמרו לי,והרכבנו הכל מחדש .וללא הצלחה כמו שאתם רואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי שיש לך המון כבלים, אלא פשוט לא מסודרים היטב...

תסדר אותם מאחורי הכלובים אם ניתן (לפחות את רובם).

לדעתי יש 3 סיבות למה הקירור לא ממש משפיע חיובית אצלך:

1. סירקולציה- בנוסף לכבלים הלא מסודרים, יש לך גם טוניק שחונק את הפינה הצפונית של המארז.

לכן הקירור סטוק של הניב תוצאות נחמדות כיוון שהוא לא חייב סירקולציה טובה ומקום רב.

2. המעבד פחוס- יצא לי לראות ולשמוע על מספר מעבדים שיצאו פחוסים (קעורים) וכך המגע עם הקירור לא טוב (אם כי הסטוק

של עבד בסדר, אז לא הגיוני מצד שני שזה זה)

3. הקירור לא בסדר- אין לי מושג מה יכול להיות לא בסדר, ועוד לא שמעתי על מקרים כאלה, אבל מי יודע...

עצה שלי- קודם סדר את הסירקולציה, אחרי זה תדאג לקירור מים (וגם הרבה יותר אסתטי וכיף להראות מחשב שכבלים

לא משתוללים בו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק העליון של המארז לא חנוק.. זה הדבר היחיד שבסדר בGB... יש לו הרבה מרווח מעל הלוח.

יש שתי סיבות אפשריות..

1. הקירור לא מקובע נכון ללוח .

2. המאוורר של הטוניק לא בכיוון בנכון.. כלומר הוא מפנה את האוויר לכיוון הכוננים וככה למעשה ניחלם עם המאווררים האחוריים .

תיראה יש מספיק מקומות שאפשר ליראות בהם BT, טוניקים ונינג'ות על מעל ל 80 מעלות עם E6600.. (הבאתי אחד מהם קודם כשהראתי איך אפשר לחבר את הכרוסאייר לסוקט 775)

אבל זה לרוב באובר ל3.4-3.6 במתח של 1.5-1.6...

אם מישהו רוצה לראות C2Q על 100 מעלות עם טוניק שרק יגיד..

קירורי אוויר זה פשוט נושא בעיתי בOC היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

לגבי הטוניק ,איני יודע אם אני אמכור אותו כעת[קבלתי 16 הצעות בפרטי]

אם אמכור אותו,אז אולי בלי המאוורר שלו,כי יכול להיות שאשתמש בו עבור קרור מים למחשב.[נראה מה יחליט יעקב]

רב הסיכויים שאעיף אותו.איני חפץ בו.

RTR

נראה לי שאתה צודק,האויר החם זורק כלפי הכוננים,בכל מקרה איני רוצה בו יותר,מגושם, לא אפקטיבי למידותיו,תופס נפח נכבד בחלל המארז וכו',בקיצור מאוכזב ממנו.

*עדכון*

לאחר שהחלפתי את הכוון של המאוורר כפי שRTR אמר, החם ירד בסה"כ 2-3 מעלות

מסקנה שלי: הגוף קרור אינו מוצלח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...