שיווק ה-Sony Ercisson W900 וה-W950 + שאלה בקשר לקניית מכשיר מחנויות פרטיות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיווק ה-Sony Ercisson W900 וה-W950 + שאלה בקשר לקניית מכשיר מחנויות פרטיות

moonjib

Recommended Posts

נושא ראשון: רציתי לדעת האם ה-W900 וה-W950 ישווקו מתישהו בארץ? ואם כן, מתי?

נושא שני: תמיד רציתי לדעת ולא הייתה לי הזדמנות, אם אני קונה מכשיר מחנות פרטית/Stand Alone, איך אני מחבר את המכשיר לאחת מהרשתות (סלקום, אורנג', פלאפון)? הם בכלל יסכימו? (אני מתאר לעצמי שכן, הרי לא סתם יש חנויות, נכון?)

מה אפשר לעשות במכשיר ללא רשת או כרטיס סים (למשל ה-K800i)? ומה דרוש להתקין במכשיר, כדי שהוא יפעל כמו מכשיר שנקנה מהרשת? מבחינת , וכל השירותים האחרים.

האם חברת הרשת מדביקה/צורבת את הלוגאים שלה, או שאפשר לבקש שלא?

ועוד משהו אחרון: אם אני אחבר את מכשיר שקניתי מחנות לרשת, זה יעלה לי יותר?

ואו, כמה שאלות!.

אשמח לתשובות. תודה ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2:30 בלילה, אז אני עונה רק על החלק שלא דורש יותר מדיי השקעה... :smile1:

אתה לא יכול לקנות מכשיר בעצמך עבור פלאפון.

עבור ואורנג' המצב הרבה יותר פשוט כי ה"קו" שלך כלל לא קשור למכשיר, אלא לכרטיס ה-SIM.

כשאתה קונה מכשיר אתה פשוט מקבל מכשיר "נקי", ואתה שם בו את ה-SIM שלך. אין שום בעיה למשל שתחזיק 50 מכשירים וכל שעה תחליף עצמאית לאחד אחר.. אין פה עניין של "הסכמה" שלהן, אתה פשוט עושה את זה וזהו.

שים לב שרוב המכשירים מגיעים SIM-FREE כשאתה קונה אותם בנפרד, מה שאומר שאתה יכול לשים בהם איזה SIM שאתה רוצה (אורנג'/סלקום).

אם למשל תקנה מכשיר מאורנג'/סלקום, הוא יהיה סגור ל-SIMים של אותה חברה בלבד (למרות שתמיד תוכל לפתוח אותו ע"י עדכון קושחה)..

כן, אם תקנה מהן את המכשיר אתה תזכה בלוגו מעצבן. ברור שאתה יכול להמשיך "לבקש מהם לא לשים אותו" עד מחר, זה יהיה מאוד מגוחך מצידך בכלל לקוות שהם ישימו עליך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד שאתה רוצה רק SIM

דבר שני, W900 אני חושב הפסיקו לשווקו כבר.

וW950 לא ראיתי שום סימן שלו בארץ (שיווק בחברות סלולריות)

אבל אם הוא רוצה רק SIM זה הכוונה למס' חדש..(בהנחה שהוא לא לקוח באורנג').. ::).. וזה גם מצריך החלטה על תוכנית תעריפים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...