אתם אוטוטו שנה עם חברה שלכם - מה תעשו? (מה עשי&#151 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם אוטוטו שנה עם חברה שלכם - מה תעשו? (מה עשי&#151

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch:

תשיג חדר ריק רק אם מיטה זוגית באמצע החדר.

תקנה הרבה מאוד נרות+ורדים אדומים.

מסביב לכל החדר תשים נרות,על המיטה תשים ת'ורדים[ללא המקלות]את כל המיטה תמלא בורדים.

הסדינים והכריות חייבים להיות בצבע לבן,תפרוש כמה כריות[יותר מ-2].

תקנה בושם[dolce&gabbana],תשפריץ בכל החדר אם הבושם.

תתלבש יפה,תסדר את השיער כמו ילד טוב לצד תיסתרק יעני.

תפתח את החלון בחדר,בהתחלה תרקיב לו וילונות לבנות או אדמות.

בלילה[אני מציע לך לחכות לסילבסטר]ב12:00 תזמין אותה לחדר הזה.

תביא גם שולחן קטן ושתי כיסאות,אבל שיהיה מעוצב יפה,תכין סלט אם צ'יפסים,תמזוג לה יין ענבים,אל תשקח להביא כוסות יין.

תשים את השולחן ליד החלון.

תקנה זיקוקים ,תגיד לחבר שלך שידליק אותם ב12 בדיוק כמה מטרים מתחת לחלון,תשבו בשולחן,תן לו חיוג הוא ידליק,היא תראה,תדלק,תנשק,תעלו למיטה ותעשו אהבה.אבל אל תשקח להדליק את הנרות לפני שאתה מביא אותה.תעשו אהבה כל הלילה.

כמו שאנשטיין אמר: "בתיאוריה - יודעים הכל אבל שום דבר לא עובד. בפועל - הכל עובד אבל לא יודעים למה."

ואני אהבתי ת'קטע של ה12 וורדים =] ותחשוב על משהו מקורי כי בנינו היא חברה שלך אתה מכיר אותה ויודע מה היא אוהבת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני עשיתי משהו די דומה למה שה"ילד" תיאר למעלה , כמעט אותו דבר , וזה אולי קיטצ'י או מהסרטים וכו' , אבל היא הייתה פשוט המומה והעריכה את זה ברמות שאי אפשר לתאר פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו כמה עומוהים

נכון הרבה עומוהים ממש עמון עמון עומוהים.

תראה Xtract אני מכיר מישהו שעשה לחברה שלו אתר קטן לכבוד היום הולדת,

שבו הוא הצטלם עם חברים ,איחולים, סרטונים משוגעים של שניהם לדעתי משהו מגניב לאללה.

סתובבו בקניון או בעיר לארוחת ערב חלבית או משהו כזה.

תוך כדי הסיבוב (זה יעני סיבוב ארוך) קנה לה תכשיט קטן לא משהו רציני.

טבעת, שרשר, אזיקון (חבר את הכול ותברח משם).

קנה לה זר פרחים בצבע אדום או לבן (רק לא צהוב - קנאה) עם שוקולד

עוד רעיונות בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הרבה עומוהים ממש עמון עמון עומוהים.

תראה Xtract אני מכיר מישהו שעשה לחברה שלו אתר קטן לכבוד היום הולדת,

שבו הוא הצטלם עם חברים ,איחולים, סרטונים משוגעים של שניהם לדעתי משהו מגניב לאללה.

סתובבו בקניון או בעיר לארוחת ערב חלבית או משהו כזה.

תוך כדי הסיבוב (זה יעני סיבוב ארוך) קנה לה תכשיט קטן לא משהו רציני.

טבעת, שרשר, אזיקון (חבר את הכול ותברח משם).

קנה לה זר פרחים בצבע אדום או לבן (רק לא צהוב - קנאה) עם שוקולד

עוד רעיונות בהמשך.

תשמע גבר בקשר לורדים יש לי רעיון יותר טוב

עם יש לך רישיון קח מההורים יום אחד תרכב תמלא קצת דלק

תכין מזומנים עדיף בשטרות חחחח ....

וסע לאיזה קיבוץ או מושב

יש מושבים שהם מוכרים וורדים ופרחים לחנויות תאמין לי גם יעלה יחסית גרושים

וב150 שח בונה משם חתיכת זר ורדים ענקי ....

מה שכן אתה תצתרך להכין אותו לבד

אבל תחשוב על זה זר של איזה 150 ורדים ....

לא בא בטוב אהה גבר ?..

אני חותם לך שה הזר פרחים הזה יזכר לחברה שלך להרבה זמן

אם לא לכול החיים

אני מדבר על זר בגודל כשאתה פותח תיידים לרוחב כיאלו שאתה בא לתת למישהו חיבוק ... :xyxthumbs::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה אני לא מכיר אותך ואת לא אותי,אבל ממש לא היתי אומר דבר כזה.

אני באתי לפה ופירסמתי "שאלה" אם אפשר לקרוא לזה ככה כדי שכל אחד יגיד את דעתו. ואם כבר העלת את הנושא,חברה שלי יודעת שאני דלוק לה על התחת בכל מקרה,אז אם יש לך באמת רעיונות או שאת רוצה לשתף מה את וחבר שלך עשיתם בשנה או בכל ארוע אחר אני אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תקנה לה זוג עגילים נחמד (תתיעץ עם אמא/אחות) או שרשרת ותיקח אותה למקום רומנטי ותגיד לה כמה אתה אוהב אותה וכל הבולשיט הזה...

...ואז, היא לא תצפה למחווה כזאת, תרגיש "חייבת" ואז תקבל אנאלי! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישבנו במסעדה יוקרתית(המסעדה המסתובבת שמשקיפה על כל העיר מגובה עשרות קומות) בלאס ווגאס.

ועוד יומיים יש שנה וחצי כבר :) איך הזמן טס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא עשיתי שום דבר מעניין, סתם הלכנו לקניון ראינו סרט ואז טיילנו, איך שהוא כנראה בגלל ההרגשה של שנה ביחד זה היה אחד הימים הכי טובים שלנו כל הסרט היה סבבה ואני אפילו לא יודע איך קוראים לו (היא בחרה) אחר כך טיילנו לנו בים כל הלילה ואני רציתי להישאר לישון על החוף אבל היא לא אהבה את הרעיון משם חזרנו לישון אצל חבר (בית ריק) וזהו, סה"כ זה באמת היה אחד הימים הכי טובים בלי שום נעליים או שרשרת בלי שום ורדים או מצעים לבנים ובלי שום אנאלי (בגילנו עושים את זה בלי השטויות שמסביב).

קיצור גבר כך או כך אתם תהנו.

ולזה עם ה"מלא חברות" שכבר לא בתול בגיל 14.9 (ואו) אם תמשיך ככה תמצא את עצמך בגיל 40 מספר לחברים על כל ה10 נשים שהתחתנה איתם. זה רק מראה עד כמה אתה יודע באמת מה זאת אהבה, תמצא מישהי שתחזיק איתה כמה חודשים אפילו שנים טובות ואז תדבר.

ד"א סתם ככה למי שמתעניין אנחנו כבר לא חברים ומאז הייתי לי עוד חברה לשבוע וקצת אבל זה כבר סיפור אחר מי שיחשוב שהיה פה סטוץ או משהו טועה פשוט יש סיבות למה זה לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל 14.9 זה לא בדיוק הגיל הזה שבו הבנות גבוהות בראש יותר מהבנים ומתנהגות כמו ילדות קטנות ומעצבנות?

כשאתה בגיל הזה, זה לא נראה ככה. מנסיון.

^^ אבל זה ככה.

XTRACT (אתה פתחת את הת'רד, לא?)

באמת אל תצפה לשום תגובה רצינית פה.. אבל ההצעה עם ה-12 ורדים נשמעה לי דווקא. למרות שמסעדה וזה גם נשמע טוב. אבל מה אני מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ת'רוצה?

:screwy: מה תמתערב ביכלל ? אם כבר ת'מתערב אז דבר אם קשר.

בחור, למה יש לי תחושה מוזרה שאתה מגזים בשביל להסוות כמה שלדים בארון? מה? אתה איזה בן 11 עם פרצוף מפוצץ חצ'קונים? נו באמת, לא יכול להיות שבכזה גיל יש לך 10 חברות ואת כולן זרקת (או יותר נכון, הן זרקו אותך, ואני מבין למה...) בזו אחר זו? מה אתה חושב שלא כמו אבא של חברה של X-TRACT נולדנו אתמול?

בקיצור, בחור, אל תהיה שבור, אני יודע שלפורום אתה מכור, אבל יש חיים גם מחוץ לשרשור, אז לך תמצא לך חברה ואל תהיה גור...

לדיון, תקשיב, XTRACT, דבר ראשון, תעשה לך איזה מתאבן וקח אותה לסרט, ככה קומדיה טובה (בוראט, למשל, או אם היא לא אוהבת את הסגנון הפסיכי אבל הקורע מצחוק שלו אז משהו אחרץ...), ואז אחרי שהיא צחקה היא תהיה רעבה, ברר לך מראש על איזה מסעדה טובה, וקח אותה לשם (לא mcdonalds בבקשה), אז אחרי שהיא אכלה והיא מלאה, קח אותה הביתה ותשלוף מהמקרר עוגה שהכנת לה כקינוח, ועליה תכתוב "יומולדת שנה לנו" נו משהו עם סגנון אתה יודע... ידידה טובה שלי (16.5) סיפרה לי יום אחרי שעשו לה את זה, ושהיא ממש נהנתה.

מה שלא תעשה אבל, תהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=228133.msg2000255#msg2000255 date=1167249152]

קח עצה מימני קנה לה 12 ורדים תדביק פתק אם כל משהו מיוחד שהיה לכם בחודש הראשון השני וכו... לא לקחתי את זה מאף מקום אני חשבתי על זה לבד...

נישמע לי הכי רומנטי גם בדקתי את זה לאחרונה...

עשה טובה לעצמך ותעשה את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים.

סתם דוגמה, בט"ו באב חברה שלי (היינו אז בערך 4 חודשים ביחד) הביאה לי שקית קטנה (יפה, לא סתם) עם פתקים, כשלכל פתק היה מוצמד ממתק והיה כתוב אירוע כלשהו במערכת היחסים שלנו (דייט ראשון, נשיקה ראשונה, פעם ראשונה שישנה אצלי וכו').

מתנה פשוטה יחסית וזולה, אבל מאוד סנטימנטלית.

תעשה לה משהו בסגנון הזה והיא פשוט תימס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...