החיילת ה"עריקה", הרי לכם תמונת מצב של צה"ל לשנת 2006. - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החיילת ה"עריקה", הרי לכם תמונת מצב של צה"ל לשנת 2006.

J.Dog-Christ

Recommended Posts

^^^^

אתה בטוח? לא ידעתי את זה.

אבל בכל מקרה הבעיה שלי היתה יותר אידיאולוגית - שמכניסים לכלא ועושים כזה עוול למישהי שבכלל באה ממקום של לתרום למדינה, ואפילו אם היא החסירה מילואים פעם אחת, אסור בתכלית האיסור לעשות דבר כזה למתנדב, כי מתנדב משמע מישהו שבא על חשבונו ונותן מעצמו למדינה ללא תמורה כמעט [ותסכימו איתי שהתמורה היא אפסית כמעט] - וכשעושים דבר כזה לבנאדם שבא מרצונו זה נותן מסר חד משמעי - אם שוחררתם, שימו זיין על הצבא ואל תתרמו למדינה, כי לא שווה לתרום לנו, נתייחס אליכם כמו אל זבל גם אם אתם באים ממקום טוב.

וזה חבל.

-ג'ו

היא לא מתנדבת בן אדם.

צא מהסרט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא לא מתנדבת בן אדם.

צא מהסרט!!

תגיד, כמה קשה לך להבין שהתגובות חסרות הבסיס שלך לא רצויות פה? גררת חצי פורום לריב איתך כי אתה ילד קטן שאוהב לקשקש.

אם אין לך משהו עם בסיס להגיד - אל תגיד כלום!

מלבד זה שעם כל הקישקושים שלך על התפקיד הכל כך חשוב שלך בצבא, אנשים בדרגים הרבה יותר גבוהים ממך פה כבר הסכימו איתי שאתה סתם קשקשן.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חמוד, אתה יודע ;)

אגב, לרקורד, לא אמרתי שהתפקיד שלי בכיר.

זה סתם משהו שאתה המצאת בשביל להתאים לסטיריאוטיפ של השקרן שבנית עליי.(אבל נסיון יפה)

אם אין לך משהו עם בסיס להגיד - אל תגיד כלום!

אבל יש לי בסיס. זה בדיוק מה שאתה לא מבין.

אתה הוא זה שאין לו בסיס וניזון ממה שהתשקורת מאכילה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר שאתה בתפקיד בכיר, הוא אמר שלדברייך, יש לך תפקיד חשוב. כלומר, במילים אחרות - תפקיד משמעותי.

ואתה אכן חזרת על זה לא מעט פעמים בת'רד הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סילפתי. אולי לא הבנתי נכון את התגובה המתלהמת שלו.

לא כזה מפתיע בהתחשב בזה שהוא מפיץ שאני שקרן כשלמעשה אין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר וחושב שבאמת אפשר להוציא חומר שמור מהצבא בשביל לספק לילד בן 17 הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סילפתי. אולי לא הבנתי נכון את התגובה המתלהמת שלו.

לא כזה מפתיע בהתחשב בזה שהוא מפיץ שאני שקרן כשלמעשה אין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר וחושב שבאמת אפשר להוציא חומר שמור מהצבא בשביל לספק לילד בן 17 הוכחות.

חמודי, אתה ככלום וכאפס לעומתי, אני, בן 17, השגתי יותר ממה שתשיג עד גיל 70.

עד כמה שאני רואה אתה בסך הכל עוד חסר שכל, והצבא ניצל זאת [כי לא קשה להבין את זה שראשך ריק] ומילא את ראשך בשטויות ובדיעות קיצוניות כאלו ואחרות, הוכחת זאת שוב ושוב בכל דף בת'רד הזה, אתה מעבר למורעל.

אני לא בונה כאן תדמיות לאנשים, אני מגיב להודעות בת'רד עינייני ומדבר על עובדות, אתה לעומת זאת מקשקש על הצבא שלך, ועל כמה שאתה חשוב בו[ואל תסלף את דבריי, אין לי מושג ולא מעניין אותי באיזה תפקיד אתה, למרות שאתה כנראה איזה ג'ובניק בתפקיד משרדי שאוהב להרגיש חשוב אז אתה יוצא באמירות שטותיות], ועל כמה שהוא צודק וכו' וכו', וכמה שאנחנו טפשים שאוכלים זבל שהתקשורת מאכילה אותנו - אבל נחש מה - לא כולנו בעלי ראש ריק, ולא כל כך קל "להאכיל" אותנו בשטויות, שלא כמוך...

פשוט נמאס ממך ומהוויכוחים המטופשים והילדותיים שלך, רמזתי לך בצורה יפה [ולא רק אני, גם אחרים פה, כמעט כל מי שהשתתף בת'רד "רמז" לך] שהווכחניות שלך לא רצוייה פה, וגם לא השטויות נוטפות הרעל שהצבא החדיר לך לראש.

לדעתי מיצינו את הנושא, אנחנו יודעים שהיא מתנדבת [ואני יודע את זה], כולנו הבענו את דעותינו לכאן ולכאן, אתה התווכחת מספיק לעוד חמש שנים לHWZONE, וקשקשת מספיק לעוד עשר שנים לHWZONE, ולכן אני מרשה לעצמי לומר שהת'רד מיצה את עצמו... אלא אם כן יש למישהו משהו להוסיף...[למרות שאני לא רואה מה נותר להוסיף לת'רד בן חודש שנתחן מכל כיוון]

כך או כך, אני אפסיק להגיב לשטויות שלך מכאן והלאה.

שיהיה לך לילה טוב.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה כן נכון?

חיילת שהשתחררה מהצבא קיבלה פטור והחליטה להתנדב לשירות מילואים. אלה העובדות שאני יודע.

כיוון שהתעסקתי קצת בעניין אני יכול לספר שזה הליך מקובל ולא ממש מסובך.

מה אתה יכול לספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ש-nice-1 סיים תפקיד בצבא בתור מישהו שמטפל במילואים (פק"ר? תקן אותי אם אני טועה), ולאחר שהוא נתן את תגובתו ולאור הניסיון שלי עם צה"ל אני בהחלט מסכים שצהל מטפל אחרת במתנדבים ושאכן ריבוי הפאשלות בצהל הן כל כך רבות....

בכל מקרה, כל זה קורה כי כל שנתיים בערך מתחלף חייל כמעט בכל תפקיד, החייל שמחליף אותו הוא לא יותר מילד מחוצקן בן 18 ואין כמעט אנשי מקצוע טובים שיפקחו עליהם - הרוב זה נגדים שזורקים את העבודה שלהם על מישהו אחר... הסיפורים שאני יכול לספר לכם מתקופת השירות שלי יסמרו לכם את השיער, אבל בשביל לא להפליל את עצמי אני אשתוק.... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סיימתי, ברחתי משם כל עוד נפשי בי כשהבנתי עם איזה אנשים יש לי עסק.

כל השלישות מלאה באנשים שאין להם מושג שעסוקים בלחכות שתעשה משהו מוצלח כדי לקחת עליו את הקרדיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...