מערכת הגז שלי בבנייה אישית !!! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הגז שלי בבנייה אישית !!!

Doctor Ice

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נחמד..

אם אפשר לקבל עוד פרטים טכניים על המערכת

באיזה מדחס השתמשת ואיזה גז? איזה עובי ואורך של קפילר? באיזה גודל יצא המארז של כל העסק?

לאיזה טמפרטורות היא מגיעה ? ולמה השתמשת בספק של מחשב ולא חיברת פשוט220 וולט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות שלכם ,

והנה עוד כמה של המערכת .

תמונה של המערכת מחוברת עם המארז שלי (הישן , בקרוב המארז החדש):

8oldsetupmyphasevgaonwayb4.th.jpg :D

תמונה של ה-DS4 שלי , הייתי חייב להרכיב את ה-6400 שלי -ולא יכולתי להתאפק) :P

9afterupgrademyphasefv8.th.jpg

זה השיא שלי (P5WD2-E-P) שמופיע ב-OCDB על אוויר !!!! 5.2GHz :

9152ghzonairrt2.th.jpg

אני התעכבתי המון זמן (כמה חודשים ) בפרסום המערכת כי רציתי קודם להכנס ל-OCDB

ואחר כך לפרסם אך משום מה הפרוייקטים שלי לא פורסמו (אולי בעיות תאימות של גודל תמונה) ,

ולכן החלטתי לפרסם את התמונות עם התוצאות כאן עד שהם יכנסו למאגר ההמהרה .

החלפתי את הלוח ל- DS4 ואני מקווה לשבור אית עוד שיא - (כרגע מורכב ה-6400 שלי)

בינתיים עוד תמונה של המערכת (עם DS4):

7myphaseqr7.th.jpg

ועכשיו תשובות לכמה שאלות שנשאלו: ???

1. המדחס הוא NL11F ,רדיאטור עם 2 מאווררים - אחד מכניס ואחד מוציא אוויר ממנו .

2. השתמשתי בקבל התנעה עצבני (400 וולט) ואין לי בעיות , יש לי תצוגות טמפ' על הרדיאטור ועל המדחס (לבדיקת חום) .

3. המידות של המערכת מתאימות לאמרז ה-XASER III שלי (אורך 50 ס"מ רוחב 20 ס"מ , גובה 21 ס"מ )

4. המערכת עצמה עובדת על 220 וולט (מדחס , קבל) וה-ספק מקבל מתח של 220 ומפעיל את כל המאווררים

והתאורה של המערכת- ללא תלות במחשב , כלומר זוהי יחידה עצמאית עם כניסה אחת של 220 וולט .

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת נחמדה מאוד יש לך שם רק חבל שאתה לא מסדר את הכל יש פשוט ממש ממש הרבה ב-ל-א-ג-ן עם יש לך כסף הייתי ממליץ לך לקנות מארז של lian li הם בנויים להרכבת מערכת גז.

ואני משער שהכל עלה לו בן 1500-2000ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת נחמדה מאוד יש לך שם רק חבל שאתה לא מסדר את הכל יש פשוט ממש ממש הרבה ב-ל-א-ג-ן עם יש לך כסף הייתי ממליץ לך לקנות מארז של lian li הם בנויים להרכבת מערכת גז.

ואני משער שהכל עלה לו בן 1500-2000ש"ח.

הפרויקט לא יגיע ל-1500 ש"ח גם לבנאדם "רגיל" שיקנה לבד את כל החלקים ועוד ישלם לטכנאי 400-500 ש"ח על הרכבה.

אני מאמין שאם הוא השיג את רוב החלקים לבד, העלות הסופית לא עולה על 200-300 ש"ח (כמובן זה תלוי אם המדחס הגיע בחינם או לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרויקט לא יגיע ל-1500 ש"ח גם לבנאדם "רגיל" שיקנה לבד את כל החלקים ועוד ישלם לטכנאי 400-500 ש"ח על הרכבה.

אני מאמין שאם הוא השיג את רוב החלקים לבד, העלות הסופית לא עולה על 200-300 ש"ח (כמובן זה תלוי אם המדחס הגיע בחינם או לא).

פחחחח 200- 300 שקל? באיזה סרט אתה חיי?

רק בלוק וקיבוע עוברים את הסכום הזה שלא לדבר על המדחס המעבה קבל התנעה צינור גמיש בידוד מארז עבודה והרכבה גז וואקום ושאר ירקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, איך הDS 4 שלך בOC? כמה יציב הוא?...

שלי לא יציב מספיק כדי להחזיק 3.8 יותר מכמה דקות....... בכלל 3+ לא יעבוד לי מעל כמה שעות.

-ג'ו

tאתה לא מצליח לעבוד על 3? DS3 מגיעה ל3.2+- יציב אז איך שלך לא?

לנושא: אח שלי מערכת עצבנית! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח 200- 300 שקל? באיזה סרט אתה חיי?

רק בלוק וקיבוע עוברים את הסכום הזה שלא לדבר על המדחס המעבה קבל התנעה צינור גמיש בידוד מארז עבודה והרכבה גז וואקום ושאר ירקות

את האמת שכחתי את הבלוק, אבל גם זה לא עניין כזה גדול, למעשה זה החלק היחיד פחות או יותר שצריך לקנות בכל הסיפור הזה.

אמנם הסיפור שלנו עם הבלוק נמשך זמן, אבל הכיס בסוף לא התרוקן.

מדחס זה ממש לא בעיה לארגן. אפשר לפרק את המדחס של הרבה מכשירי חשמל שמוצאים באיזורי תעשייה או ברחוב.

ההערכה שלי ל-200-300 היא כמובן במידה ולבחור יש ידע בהרכבה של המערכת ואת הכלים לפחות.

עוד אופציה זה להשיג את החומרים הבסיסיים ולשלם לטכנאי עוד 400 שקל על הרכבה ולסיים את הפרויקט בלא יותר מ-600 - 700 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tאתה לא מצליח לעבוד על 3? DS3 מגיעה ל3.2+- יציב אז איך שלך לא?

לנושא: אח שלי מערכת עצבנית! :yelclap:

יש לך DS3? מישהו אמר לך שהOC שעשו היה יציב ליותר מכמה דקות? :/ ת'כלס חרא של לוחות, 85% מהלוחות שייוצרו בכלל לא יחזיקו OC, יש 15% של ברי מזל...

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...