שאלה רק לאלה בעלי אוזניות cx300 ומי ששמע בהם - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה רק לאלה בעלי אוזניות cx300 ומי ששמע בהם

natan805

Recommended Posts

בלילה שהלכתי לישון חיברתי את האוזניות לנגן שלי {u10} ושמתי לב שאם אני מפעיל שיר בנגן יש רעש ממש חלש ברקע ואפילו אם אני מנתק את השיר הרעש החלש נשאר {רק שהרעש מתחיל רק אחרי הפעלת שיר לאחר הדלקת הנגן זה רעש שקשה לשמוע אותו שיש אפילו קצת רעש }

חיברתי אחרות ובהם דוקא לא שמעתי כלום .נסתי גם לחבר את האוזניות לנגנים אחרים וכן שמעו רעשים אפילו יותר חזקים .הרעש הזה לא מפריע לי בכלל .אבל חשוב לי שזה לא בעיה באוזניות כי רק לפני שבוע קניתי אותם אז תקלה אפילו קטנה על ההתחלה לא שייך לותר .

אבל השאלה שלי אם זה באמת בעיה של האוזניות או שככה זה האוזניות בגלל שהם בתוך האוזן

מי שיש לו את האוזניות האלה ויוכל לבדוק בנגן שלו זה די יעזור לי{הרעש יותר חזק ברדיו שנכנסים ויוצאים}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הכל .אורך החוט הוא 50 ס"מ ממש הכל וזה ממש כמו המקורי .רק עוד לא בדקתי את השלבים האחרונים שזה לפתוח את האוזניות.ואני לא חושב שעד כדי כך אני צריך לעשות.

ב.קניתי את האוזניות בחנות ב230 ש"ח למה שזה יהיה זיוף? בחנויות לא מוחרים זיוף נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך ליפתוח אותם פשוט תממש אחריות מה יכול ליקרות.....

תסתכל בהתחלה פרופורציות של האוזניה בתמונה ותראה למה זה יותר דומה תוציא את הגומי {אטם} ותסכל לפי התמונה וזהו אם זה ניראה אותו דבר ... מקורי אתה לא צריך להגזים וליפתוח את האוזניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...