160GB SATA2 WD טרקטור מהלך... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

160GB SATA2 WD טרקטור מהלך...

XMB

Recommended Posts

מה עושים? קניתי מחשב חדש עם WD 160GB SATA2 וכל פעם שהוא חושב זה כמו אמנון בשבילו הוא פשוט טרקטור אפילו בלילה כשאני משאיר משהו להוריד שומעים כל כמה שניות את ההרדיסק "רושם" על הדיסקית שלו בפנים כאלה תיק תיק תיק תיק כל 3-4 שניות וזה משגעעעעעעעע אותי :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה עושים? קניתי מחשב חדש עם WD 160GB SATA2 וכל פעם שהוא חושב זה כמו אמנון בשבילו הוא פשוט טרקטור אפילו בלילה כשאני משאיר משהו להוריד שומעים כל כמה שניות את ההרדיסק "רושם" על הדיסקית שלו בפנים כאלה תיק תיק תיק תיק כל 3-4 שניות וזה משגעעעעעעעע אותי :\

הארדיסקים של WD לא נחשבים להכי שקטים(כמו סמסונג). זו הסיבה שקניתי 160GB SATA2. בהשוואה שנעשתה, הסמסונג יצא הכי מהיר, הכי שקט והכי קר.

בכל מקרה, גם אם היית קונה SEAGATE(נחשבים להכי אמינים אבל הכי רועשים) לא היית אמור לשמוע אותו עושה "תיק תיק תיק". לדעתי, אם הוא חדש, אז הוא כנראה קיבל איזה מכה או משהו כזה. אתה יכול לבדוק את התקינות שלו ע"י SCANDISK, וע"י בדיקה של ה S.M.A.R.T שלו. אם הכל תקין אז אין לך מה לעשות. אבל, אם ה S.M.A.R.T שלו, לא תקין, או שהוא כן תקין אבל הכונן עובד בטמפ' גבוהות מידי (60 ומעלה - גם 50 זה הרבה לעונה שלנו) אז תחזיר לחנות. יש לך 3 שנים אחריות לא?

מקווה שעזרתי.

נ.ב. אם הכל תקין והוא לא מתחמם אבל הוא סתם מעצבן אותך, אז תנסה להחליף לחברה אחרת או שתחזיר ותקבל את הכסף חזרה( לפי חוק הצרכן-14יום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Seagate הכי רועשים?? אולי עד לפני כמה שנים. מאז שהם הוציאו את סידרת הברקודה הם שקטים בצורה מדהימה (גם מנסיון אישי וגם מביקורות) גם מבחינת רעש הסיבוב וגם תנועת הראש.

סמסונג :nixweiss: אני לא יודע, אבל משתי החברות הנ"ל חברה אחת מיצרת כוננים, מקררים, טלפונים סלולרים, פותחני קופסאות שימורים וכו' והחברה השניה לא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבדיקות תקינות בSMART בסקאן דיסק אפילו בSurfscan אין בדסקטורים גם לא אמורים להיות הוא דיי חדש ועבר כבר 14 יום

עבר כמעט חודש

והוא שקט תאחלס וזה לא תיקתוקים של הרדיסק מת זה פשוט חפירות כאלה שהוא חופר בתוך עצמו כאשר הוא חושב . כאשר הוא מעתיק משהו , כאשר אני מוריד משהו כאשר אני מחלץ משהו מWINRAR וכדומה

וזה פשוט משגע אותי :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לבלבל כולכם תמוח על דגמים וחברות הכל תלוי גם בלוח אם שלכם

אם זה לוח חדשעם צ'יפסט אני מתערב איתכם שלא תשמעו אותו בכלל..

זה לא העיניין בכלל. העיניין הוא שהכונן שלו עושה רעש!

בקיצור, אם הוא ממש מפריע לך, אז תגיד שהוא עושה בעיות ושיחליפו לך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי יש לי ברקודה הוא קצת עושה רעש קצת לא רציני תאמין לי אבל אם אתה שם את האוזן אתה יותר שומע את המאוררים מאשר אותו זה בגלל שהוא חדש תן לו לרוץ קצת איזה חודש ואתה תשמע פחות רעש אצלי לפחות הוא היה מונית אחר כך הוא נהיה שקט יותר והיה לי WD הוא שיא השקט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...