איך ניתן להשתיק רעשים שהסאבוופר עושה שמרעידים את המסדרון בבית? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן להשתיק רעשים שהסאבוופר עושה שמרעידים את המסדרון בבית?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

איזה אוזי... הוא בכלל לא ברשימה אצלי

חחחחח לא לא, אני יודע למה אתה מתכוון ב"תעשה נסיונות לפני שאתה מוציא כסף על הפיכת החדר לאולפן הקלטה" ואני ממש ממש לא מתכוון לעשות 0.1 אחוז מזה

ד"א, מה זה רזוננסים? מילה חדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעידות זה כל הכיף . בגלל זה איכותיים עם סראוונד אני רואה רק ביום כשאפשר לשים על פול ווליום כך שכל השכנים יהנו גם

אבל מה שכן כשאחים הקטנים שלי שומעים משהו בחדר שלהם עם הסאב הקטן והמעפן אפילו שהמוזיקה ממש נמוכה אי אפשר לישון בחדר שלי

אני מרגיש ממש את כל הבומים בכרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרות מהקירות בחדר.

Anatoli.

האמת שההחזרות זה לא רזוננס...

הרזוננס זה התאבכות הגלים המוחזרים שיוצאים כאילו שני מקורות קול לא קוהרנטיים, שמשנים את התדר\ אמפליטודה המקוריים בגלל חוסר ההתאמה של הפאזות שלהם...

ההחזרה זה החזרה... אינסידאנט אם אתה מתעקש ;)

הרעידות זה כל הכיף . בגלל זה איכותיים עם סראוונד אני רואה רק ביום כשאפשר לשים על פול ווליום כך שכל השכנים יהנו גם

אבל מה שכן כשאחים הקטנים שלי שומעים משהו בחדר שלהם עם הסאב הקטן והמעפן אפילו שהמוזיקה ממש נמוכה אי אפשר לישון בחדר שלי

אני מרגיש ממש את כל הבומים בכרית

הסאב יוצר גלים ארוכים שלוקח להם מרחק גדול כדי לדעוך... בגלל זה אתה מרגיש את אוויברציות גם דרך הקיר וכו... הלווינים יוצרים בתדר גבוה שגם בעוצמה גבוהה אתה לא תמיד יכול לחוש אותו (יענו, הגוף שלך גם רועד כמו עם הסאב, אבל אתה לא מרגיש את הרעידות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שההחזרות זה לא רזוננס...

הרזוננס זה התאבכות הגלים המוחזרים שיוצאים כאילו שני מקורות קול לא קוהרנטיים, שמשנים את התדר\ אמפליטודה המקוריים בגלל חוסר ההתאמה של הפאזות שלהם...

יפה, ועכשיו בוא תסביר את זה למישהו שלא מבין מזה אומר :o

בכל אופן, יש הבדל בין רעידות שהסאב יוצר והן במקום, לבין רעידות שהקירות מעבירים אליך בגלל הסאב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, ועכשיו בוא תסביר את זה למישהו שלא מבין מזה אומר :o

רציני?

לא יזיק לי עכשו חזרה על אופטיקה ;D (גלים וכו...)

וההבדל זה בדיוק מה שיוצר את הרזוננס :nixweiss:

בחדרים אקוסטיים מה שהציפוי על הקירות עושה זה להפחית את ההחזרה של הקירות ולמנוע את הרזוננס (זה בשביל מי שלא יודע... לא לך ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...