שלום, תקלה חמורה בכונן E ואיבוד 40 ג'יגה של מוזיקה זקוק לעזרה. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, תקלה חמורה בכונן E ואיבוד 40 ג'יגה של מוזיקה זקוק לעזרה.

MemoreXx

Recommended Posts

שלום, יש לי הארד דיסק דווקא די חדש של סאמסונג 160 ג'יגה 8 מגה בופר אבל PATA

הכל היה בסדר כבר כמה חודשים, בכונן E היה לי 110 ג'יגה ורציתי עוד 10 כי הייתי זקוק כי הוא היה עושד מעט מתמלא, לכן בלילה דרך תוכנה:

Norton Partition Magic 8

עשיתי "ריסייז" לכונן והעברתי מכונן C שהיה בו 35 פנוי ג'יגה לכונן E 10 ג'גיה... המשחב עשה רסטרט והיה מסך שחור וראיתי שהארד דיסק פעל... אז עשיתי רסטרט חשבתי הוא נתקע (כן כן הייתי טיפש ולא חיכיתי) ואז שוב פעם זה היה ועשיתי שוב רסטרט עד שחיכיתי חצי שעה וזה הסתדר והמשחב עלה והכל טוב...

אני מפעיל משחק והוא לא עובד.. נפתח חלון שחור קטן ל 3 שניות ומתכבה... אז יוצא עכישו מצב ששום משחק לא עולה, כל המוזיקה של (40 ג'יגה) כשאני פותח את כל התיקייה מסתבר אני לוחץ על שיר זה מנגן שיר אחר.. כאילו מתבלבל בין השירים והשמות...

לכן עשיתי "דפראגמנטיישן" וסיסטם רסטור סריקות והכל...

אבל שום דבר לא עוזר, הכונן הלך.... פשוט כל מה שעליו השתבש... התבלבל...

וכל הקטע כל מה שעל כונן C הכל בסדר רק כונן E נדפק, כמו כן כשנאי עושה סיסטם רסטור הוא כותב שהכונן בזמן מסויים היה או מכובה או מנותק או לא פעיל ולכן לא יכול עלשות שם רסטור אלה רק בכונן C ....

לכן השאלה שלי היא האםש יש תוכנה שמחשחזרת את הכונן? את המידע עליו ומתקנת?

כי פשוט שום דבר לא עובד... המזוקיה מבולבלת זאת אומרת פותח את כל התקייה של 40 ג'יגה חצי לא עולים, וכל השאר לוחצים זה מנגן משהו אחר בכלל איזה שיר אחר כשהם הוא שונה... הכל התבלבל ושם דבר שעליו כבר לא עולה או עובד... :kopfpatsch:

אם מישהו יוכל לעזור לי במשהו או שמכיר תוכנה מספיק לי רק שם ואני אוריד אותה שם של תוכנה שתוכל לשחזר לי את הכונן או לתקן משהו שנשאר? בבקשה תודה לכם :jump::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...