פרוייקט -=BELPHEGOR=- עודכן 30/12 עמוד 8 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט -=BELPHEGOR=- עודכן 30/12 עמוד 8

jupiter

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוב תודה לכולם.

ושלום דימשקי. :hi: זה לא שהוא לא מציג צבע, הוא פשוט נראה כמו על 16 צבעים, גם לא... לא יודע איך להסביר...

זה פשוט לא "חיי" חסר צבעים זה בטוח ובנוסף הוא חשוך.

יכול להיות שינוי החשמל שהוא מקבל גורם לזה? :nixweiss:

אין לי מושג מה קורה, אבל אני כבר אגלה...

אומנם המודינג התחיל להתקדם בצעדי צב, אבל אני מעדיף כך ושהכל יהיה מושלם.. לפחות מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם.

ושלום דימשקי. :hi: זה לא שהוא לא מציג צבע, הוא פשוט נראה כמו על 16 צבעים, גם לא... לא יודע איך להסביר...

זה פשוט לא "חיי" חסר צבעים זה בטוח ובנוסף הוא חשוך.

יכול להיות שינוי החשמל שהוא מקבל גורם לזה? :nixweiss:

אין לי מושג מה קורה, אבל אני כבר אגלה...

אומנם המודינג התחיל להתקדם בצעדי צב, אבל אני מעדיף כך ושהכל יהיה מושלם.. לפחות מבחינתי.

ללא ספק!

ועבודה מעולה!!!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה,

אחרי פרוק מלא של כל מוד ה-LCD 5" שכולל את כל ההלחמות והחיבורים, והכנה מחדש - וזה לא היה הבעיה.

הסרה של דרייבר ו-POWERSTRIP והתקנה מחדש וזה לא היה הבעיה.

גיליתי שמאחורי המסך החיבור בין הצג לבורד שלו פס אחד נוגע בשני ראו תמונה: (מצטער, האיכות גרועה, המצלמה שלי :screwy: )

belphegor026.jpg

לאחר נסיון לישר נשבר הפין ולאחר מלחמות של עד בערך 3 בבוקר הצלחתי לסדר.... (קומבינה :smile1: ) ונחשו מה....... זאת לא הבעיה. :kopfpatsch:

ואז לאחר פרוק הספק נגעתי בטעות בקרור ופתאום ראו טוב...

ואז גיליתי שמשקל הקרור גרם למגע רופף.. ולכן שוב החזרתי את הספק למצב פרובזרי עד להכנת ספק חדש....

belphegor022.jpg

אז לצערי "צעד קדימה שניים אחורה" זה מה שקרה לי מאז יום שישי אחרי עבודה של כל סוף שבוע לחינם...

אבל לא חשוב העיקר שהכל עובד עכשיו.

אז עכשיו אני הולך לבצע קניות (שוב) להכין ספק חדש ואז לסדר את הפאנל.

ולקנות שוב חיבורים לכבל VGA שאני אוכל לנתק כמו שצריך, החיבורים יהיו גם בפאנל בקרה כך שאת הכבל VGA אני אנתק ואחבר מהפאנל.

belphegor023.jpg

אגב אם אני כבר במסע קניות, אני אלך לחפש אלומיניום לסדר את הפאנל הקדמי של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...