הרמקולים הישנים של מיקרוסופט - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרמקולים הישנים של מיקרוסופט

elidotan

Recommended Posts

שלום לכולם.

לפני כשלוש שנים מכרהרמקולים מצויינים במח :jump:יר של אלף ש"ח. עד היום לא נתקלתי ברמקולים באותו התקציב, עם אותה האיכות.

אני מת לקנות אותם אך אין להשיגם כיוון שיצורם פסק מזמן. אשמח לקנות משומשים, או לשמוע המלצות על מקבילים באיכותם כיום.

תודה רבה,

עלי דותן.

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הרמקולים היו בסדר (ולא יותר מזה). הם היו יקרים כי היה להם חיבור . יש היום הרבה רמקולים באותה איכות זולים הרבה יותר, אבל לא . אם אתה מתעקש על רמקולים , יש את הרמקולים השקופים שמוכרים ל- iMac שנקראים Sound Sticks שהם נשמעים מצויין, נראים מדהים ויש להם חיבור , אבל... הם עולים $200 בארה"ב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו גם אני נזכר בהם ראיתי אותם בקניון רחובות נ BUG הם עלו אז 800 שח ... ובאמת היה להם באס עמוק חזק ופשוט משגעים ... ;)

מה שהיה טוב בהם שהם היו קטנים יחסית ולא תפסו מקום כלל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרמקולים האלה מעולים! יש לי אותם ואין מישהו שלא נדהם מהסאונד שלהם, אני לא מחליף אותם.

יש להם את הסאב עם הצליל הכי טוב וחם שיצא לי לשמוע. אין לכם מושג כמה פעמים רצו לקנות אותם ממני.

דבר שני הפסיקו את הייצור שלהם כי בחרה באותה תקופה להצמד למכירת תוכנה בלבד ולוותר על החומרה.

הרמקולים האלה היו שיתוף פעולה עם והם מדהימים בגלל הטכנולוגיה שהם עושים בה שימוש.

היו עד לפני כמה שנים כמה חנויות שמכרו אותום ב 800 או 700 אבל כל היחידות נגמרו בארץ לדעתי.

הדבר הכי קרוב לרמקולים האלה זה לקנות את הסאב של או את הרמקולים שלהם למחשב.

בחול אני חושב שניתן להזמין אותם אבל קח בחשבון שהם כבדים והמכס עלול לקחת לך מחיר גבוה עליהם.

shot14big.jpg

tropaza.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סט הרמקולים של מיקרוסופט כלל גם כ' קול מובנה. הם באמת הצטיינו באיכות שמע מרשימה.

הוא לא כלל כרטיס קול מובנה אלא בסך הכל רכיב DAC (ממיר אות דיגיטלי לאנאלוגי); עיבוד הקול בחיבור שכזה נעשה ברמת התוכנה (דרייברים) כשהנטל נפל על הCPU...

זו גם הסיבה שבסביבת דוס, בה לא הייתה קיימת תמיכה של מנהלי התקן קול בחיבור , יישומים רבים "איבדו קול".

על כל פנים, אלו היו ללא ספק מרשימים למחירם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...