צריך מפרט ב-7500 ש"ח למשחקים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט ב-7500 ש"ח למשחקים

scot

Recommended Posts

ThaOG אחי אתה צודק תכלס .. שהמעבדי דיירקס 10 יהיו חזקים בשוק באמת שלא יסתכלו על המעבדים של 8800 , כי הכל מתפתח במהירות..

אבל עד שהם יהיו חזקים בשוק.. יצאו מלא משחקים ודברים , שהוא יהנה מהם מהחוויה של הדיירקט 10 , ותאמין לי שהם יחזיקו הרבה זמן , והם אחלה ..

ואפילו שלא יסתכלו עליהם כהכי טובים הם יציגו ביצועים מועילים לעתיד , בשונה מה X1950Xtx שהוא גם אחלה כרטיס היום ומשתווה +- ל 8800 ג'י טי אס , אבל בעתיד הוא לא יהיה ברמה של ה8800 עם הדיירקט 10 , וגם יסתכלו עליו פחות , ויקנו אותו פחות , כי הוא עדיין מהדור הישן ..

אבל עדיין מעבד זה גם חשוב , כמובן שבמשחקים מה שהכי חשוב זה כרטיס מסך , אך עם מעבד ממוצע , כי אם תשים מעבד סמפרון 2000 עם כרטיס כזה , תאבד ביצועים - נ-ק-ו-ד-ה במיוחד עם המשחקים החזקים שדורשים המון משאבים , לכן בתקציב שלו אני אומר שאפשר ללכת על המפרט שלי עם ה8800 ג'י טי אס , וה 6600 שיתנו לו שילוב מנצח לדעתי לפחותת..וכמה שפחות לבלבל את הקונה - פותח התדר..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע כמובן שסוג המעבד משפיע על הביציעיים אבל התוגמה אם הסלרון הייתה רעה כי CELERON להשוות ל ATHLON64 חד ליבתי כולשהו זה לא משנה איך תשווה הסלרון יצא תמיד מפסיד ,אם כבר אז לSEMPRON ושגם אז ה CELERON יצא מפסיד הוא תמיד היה כזה חחח.ועל ה AMD64X2 אין מה לדבר בכלל .

למשל ההבדלים בין ה CORE2 E6300 לבין X2-3600 יהיו די זניחים במשחקים אולי הפרש של 5 FPS ,באפליקציות אחרות לפי הנתונים ה E6300 לוקח בכל יום בכל מצב .---הכוונה אם יש אותו כרטיס מסך זהה בשניהם כלומר אותו מפרט רק המעבד שונה כן .....שלא תתבלבל.

וההתלבטות בין ה E6300 ל 6600 אני לא מבין ......ההפרש ביצועים ביניהם הוא זניח לפי דעתי ....ההפרש ביניהם אני משאר אתה לא תרגיש בשנים הקרובות

ואם כן תרגיש או תראה אתה תמיד יכול לעש OC למעבד בלי בעיה (תאמין לי אם עושים הכל נכון-כמו שצריך אז הכל סבבה לגמרי )כמובן שאתה צריך לוח אם מתאים לביצוע משימה זו .ה GIGABYTE שהציעו לך פו אם ה 945P-S3 הוא לוח טוב אבל אני הבנתי שה ציפסט ה 945 כולם מתחממים בתרופ -אבל תחכה בקשר לזה לעוד תשובה אולי אני טועה .....אם לא אז הלוח הזה יהיה סבבה ל OC ניתן להגיע איתו לבאס של 400 לפחות .כלומר אם המכפלה של המעבד ה E6300 היא 266X7 אז יהיה לך 400X7 אולי יותר יכול להיות פחות תלוי בריכים שתקנה .אני אישית הייתי הולך ע ה E6300 מומלץ,ולוח GG-945P-S3 .

בקשר לכרטיס מסך בתקציב של 7500 ניתן לדחוף כבר איזה GTX עצבני ולא GTS שאיתי ממנו ב כ 20 אחוז ....ה GTS יותר מהיר מה 1950XT בכ 5 עד 10 אחוז

בחלק מהמקרים אפילו הוא איתי יותר ....וה 1950XTX מהיר מה XT בכ 5 אחוז מקרה טוב .

1950XT אתה יכול לקנות לא יקר ב 1600 שח אני אישית הייתי מכניס בתקציב כזה כבר את ה GTX כמובן אם אתה הולך לשחק ברזולוציה גבוהה אל מקסימום

אם אתה מסתפק גם ב 1280-1024 אז אני הייתי הולך על ה 1950 XT ......וזהו .הוא יחזיק אני מעריך לפחות עוד שנתיים כל משחק ללא בעיה ברזולוציה זו .

אין צורך לשלם פי 2 על ה GTX .כמומבן שאם אתה רוצה את הכי טוב אז זה ה GTX להיום עד ליציאת ה R600 .

קיצר במחיר הזה אתה יכול לקחת גם איזה מארז נחמד של למשל ה P180 אבל אז תצטרך לוותר על ה GTX או לקחת מארז אחר של כולל ספק 500 ותוכל לקחת גם את ה GTX .

אני אישית הייתי לוקח 6300 +1950XT +לוח אם ציפ 965 +LIBERTY .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכרטיס מסך בתקציב של 7500 ניתן לדחוף כבר איזה GTX עצבני ולא GTS שאיתי ממנו ב כ 20 אחוז ....ה GTS יותר מהיר מה 1950XT בכ 5 עד 10 אחוז

בחלק מהמקרים אפילו הוא איתי יותר

ה GTS בחלק מהמקרים יותר איטי מה 1950XT? אתה נראה לי שיכור.

וזה *איטי* עם "ט" ולא עם "ת".

אין צורך לשלם פי 2 על ה GTX .כמומבן שאם אתה רוצה את הכי טוב אז זה ה GTX להיום עד ליציאת ה R600 .

מישהו מבטיח שה- R600s יהו יותר טובים מה- GTX של היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.למה אני צריך מארז גדול ? (אני מחפש מחשב שקט ולא גדול)

2.האם הלוח אם שרשמת מתאים גם אם לא עושים OC ?

3.מה עם למעבד (לא למטרות OC )

1. שכרטיסי הDX10 יכנסו בתוכו.

2. כן הוא מצויין בלי קשר לOC.

3. אתה לא צריך מכיוון שאתה לא עושה OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...