כל החלקים הגיעו והכל מצויין. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל החלקים הגיעו והכל מצויין.

wow

Recommended Posts

תלוי מה איפה ואיך אתה מזמין אני דוגמא מתכנן להזמין את המחשב שלי מחו"ל וההבדל במחירים הוא מעל 8000 ש"ח

אם אתה מזמין דברים רציניים שעולים ממש יקר בארץ נגיד ב 3500 8800GTX שעולה 4000 טוב הבנת למה אני מתכוון אז אין ספק שעדיף לזמין מחו"ל כל עוד אין לך בעיה לוותר על האחריות בקשר לשאלה הראשונה כל יכול להרכיב לך בעלות סמלית של בין 120-200 ש"ח תלוי מי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה חשובה!

אם אני לא מזמין מחנות קרובה לבית ואני מזמין מהאינטרנט, הרי שהחלקים מגיעים בנפרד. ולי אין שום ידע כיצד להרכיב אותם, מה אעשה??

ואני מניח שאם אזמין מחנות קרובה המחיר יהיה פי 2 מהמחיר באינטרנט, לא?

עדיף להזמין מהאינטרנט כי זה הרבה יותר זול, בקשר להרכבה אם אתה גר באיזור ירושליים אני מוכן להרכיב לך בסכום סמלי של 50 ש"ח
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני גר בצפון

בכל מקרה, יש למישהו המלצות על אתרים מסויימים זולים ואמינים? אני לא רוצה להזמין מאתר לא ידוע מחו"ל, מספיק יש בעיות בארץ עם אתרי המכירות.

חוץ מזה, המשלוח יעלה פי 5 מהארץ, ככה שזה מתאזן לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך קרובים בחו"ל אז הכי כדאי להזמין מ www.newegg.com

אם אין לך אז יש לך את www.tigerdirect.com שעושים משלוחים לארץ יש עוד הרבה אבל פשוט פחות יודעים

יש גם את www.compusa.com שהם עדיפים הרבה יותר על tigerdirect אבל משלוח בין לאומי זה בעיה צריכים לשלוח להם אימייל תאום מראש וכו וכו

דרך אגב לגבי מה שאמרת זה ממש לא מתקזז

הנה דוגמא מפרט של 2200$ ב tigerdirect המשלוח עולה 140 $ כולל המארז ומפרט כזה בארץ עובר את ה 16000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד תמונה מעכשיו.

עדיין לא סיימתי לחבר את כל הכבלים ונראה לי שאני יעשה את זה מחר אבל בדקתי שהמחשב עושה פוסט.

אגב הטמפ' שלה המעבד לפי הביוס 23 מעלות,איך הטמפ' הזאת ? (אבל אני חייב לציין ששני המאווררים שיושבים על הרדיאטור עושים רעש אבל לא איכפת לי,ואגב אני בנתיים עם מארז פתוח).

picture003zz6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר למשתמש : wow

אתה לא מפחד אם חס וחלילה יקרה משהו?? מה תעשה בקשר לאחריות על כל הציוד?

יש לי אחים שגרים בחו"ל ושההיתי שם קניתי את המארז 9HUNDRED שבארץ הוא עולה 1,100 בערך,קניתי אותו ב99$ והבאתי אותו לארץ ביחד עם כרטיס מסך.

אבל מחשב שלם אני מפחד, אתה יודע בכל מה שקשור לאחריות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני יגיד לך אללה הוא עכבר.

אגב עם מה הייתם מציעים לי לקבע את המשאבה שלא תזוז לי (תראו בתמונה כי גם הצינור טיפה מסובב אותה ואני רוצה שהיא תעמוד ישר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...