מישהו יודע מה יהיו השינויים בתאוריה וממתי זה משתנה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה יהיו השינויים בתאוריה וממתי זה משתנה?

compman112

Recommended Posts

יש לך את מחר. החל מה 25 (יום שני) זה סגור, עד הראשון לינואר, ומשם מתחילים השינויים

את התיאוריה יעשו במחשב, מאגר השאלות יגדל ל 1500, והמבחן יהיה 60 שאלות, לא 30

- עדיין מותר רק 4 טעויות.

אין לך כל כך ברירה, תצטרך לעשות את הנוסח החדש. אין מצב שאתה מוציא טופס ירוק, משלם את האגרה ועדיין מספיק ללכת לתיאוריה והכל באותו יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה היום בערב? :S

שום דבר לא פתוח היום בערב

טופס ירוק לוקחים במקומות המורשים, ואז צריך לעשות בדיקת עיניים אצל אופטומטריסט, לקחת טופס תשלום אגרה מבי"ס לנהיגה הקרוב אליך, או ממשרד הרישוי, או מסניף דואר שיש לו כאלו, לשלם את זה בסניף הדואר הקרוב, ורק אז ללכת לעשות תיאוריה

בלי טופס אישור על תשלום אגרה לא מכניסים אותך לעשות את המבחן. בקיצור, אתה יכול לשכוח מזה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחן בכתב- אאוט.

מבחן שנעשה בעמדות מחשב- אין.

http://lamed.dapim.co.il/news.php?id=18

לא שמועה, לא כלום. 60 שאלות, 4 טעויות.

עריכה- עכשיו ראיתי את זה :

http://lamed.dapim.co.il/news.php?id=8

אבל זה דיווח ישן יותר

לא יודע מה באמת רלוונטי :S תודה לאל שבדיוק עברתי תיאוריה X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק פאק פאקקקקקקק

הייתי יכול לעשות את זה כבר לפני 4 חודשים אבל אני דוחה ודוחה ודוחה ונדפק

מסקנה: בחיים לא לדחות.

קיצר מספר השאלות נשאר 30 לפי מה שהבנתי.

רק השאלות משתנות, קשות יותר, תמרורים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך כל כך ברירה, תצטרך לעשות את הנוסח החדש. אין מצב שאתה מוציא טופס ירוק, משלם את האגרה ועדיין מספיק ללכת לתיאוריה והכל באותו יום.

למה אין מצב? אני עשיתי את הכל באותו יום... מה הבעיה? מוציאים את הטופס הירוק הולכים לסניף דואר משלמים את האגרה זה לא לוקח יותר מ10 דקות... הדבר היחיד שיקח זמן זה ללכת לרופא... אם יש לו מישהו שיסיע אותו לרופא ומשם למשרד הרישוי הוא בהחלט יכול לעשות את זה ביום אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק פאק פאקקקקקקק

הייתי יכול לעשות את זה כבר לפני 4 חודשים אבל אני דוחה ודוחה ודוחה ונדפק

מסקנה: בחיים לא לדחות.

קיצר מספר השאלות נשאר 30 לפי מה שהבנתי.

רק השאלות משתנות, קשות יותר, תמרורים נוספים.

גם אני אותו דבר, יש לי את החוברת לימוד זרוקה במגירה כבר איזה חודשיים, עדיין לא פתחתי אותה חח

מה שטוב זה שאם נכשל תמיד יהיה את מה להאשים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אין מצב? אני עשיתי את הכל באותו יום... מה הבעיה? מוציאים את הטופס הירוק הולכים לסניף דואר משלמים את האגרה זה לא לוקח יותר מ10 דקות... הדבר היחיד שיקח זמן זה ללכת לרופא... אם יש לו מישהו שיסיע אותו לרופא ומשם למשרד הרישוי הוא בהחלט יכול לעשות את זה ביום אחד...

כן, ביום אחד, רק שכחת פרט קטנטן וחסר חשיבות:

היום יום שבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמת ביילגה יקר, בבקשה לקרוא את ההודעה שלי לפני שאתה מגיב תגובה כזו חסרת טעם

הבנאדם שציטטתי אמר שאין בעיה לעשות הכל ביום אחד

אבל אי אפשר לעשות את כל זה ביום שבת.

הדואר סגור, בתיה"ס לנהיגה סגורים, ורוב האופטומטריסטים סגורים. אי אפשר לקחת טופס ירוק, אי אפשר לקחת טופס תשלום אגרה, ואי אפשר לשלם אותה.

בקשר לזה שאמר שאפשר לעשות הכל ביום של התיאוריה:

להזכירך, מבחנים יש רק מ 8 בבוקר עד 1:30 בצהריים, ובאים כל פעם מאות של אנשים

אם אתה מגיע אחרי בערך 11 בבוקר, לא נותנים לך כבר מספר לכניסה לבחינה, ואתה לא יכול לעשות באותו היום. יש תור עצום כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמת ביילגה יקר, בבקשה לקרוא את ההודעה שלי לפני שאתה מגיב תגובה כזו חסרת טעם

הבנאדם שציטטתי אמר שאין בעיה לעשות הכל ביום אחד

אבל אי אפשר לעשות את כל זה ביום שבת.

הדואר סגור, בתיה"ס לנהיגה סגורים, ורוב האופטומטריסטים סגורים. אי אפשר לקחת טופס ירוק, אי אפשר לקחת טופס תשלום אגרה, ואי אפשר לשלם אותה.

אני לא מבין מה ההודעה שלך אמורה להביע. אני יודע שהיום יום שבת. אז מה? מחר יום ראשון. אפשר וצריך לעשות הכל ביום אחד, כמו שאני עשיתי. כל כך מזמן שאני בקושי זוכר, אבל עשיתי את זה ככה. זה בטוח. ביום ראשון אפשר לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...