יש לי מבחר של כמה מסכים מה הכי מומלץ לתנאים שלי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מבחר של כמה מסכים מה הכי מומלץ לתנאים שלי

natan805

Recommended Posts

החלטתי להתפשר ל 1280 רזולוציה בגלל התקציב יש לי

חכרתי בהרבה פורומים ומצאתי כמה מסכים שמומלצים מבחינת חברה .עכשיו התנאים שלי שהמסך יהיה כך

1 קרינה קטנה בלי מאמץ לעניים

2 שיהיה אפשר לראות סרטים ובכללי מזוויות נורמליות ולא כמו במחשבי נייד הישנים שרק מי שבמרכז רואה נורמלי אני לא מדבר שיהיה ממש מהצדדים אבל שיהיה נורמלי לפחות הצפיה מהזוית

3 איכות צבעים וראיה טובה שלא יהרוס לי את העניים{בגלל זה אני מחליף את המסך 21 שלי }

4חברה נורמלית לא צריך פיצוץ אבל שלא תיהיה גרועה שתוך שנתיים אצתרך להחליף מסך

5 שלא יעבור את המחיר 1800 ש"ח

המסכים שראיתי עליהם ביקורות טובות אך אני לא יודע אם הם מתאימים לתנאים שלי מה שכן המחירים שלהם מאד מתאימים לי הנה>

1650 1907FP

931B 1500

Samsung 940BW 1500

BenqFP92E 1350

Neovo F41 1400

mag גרועים

אז איזה מסך לקחת משמה והכי משתלם אם ידוע על מסכים אחרים תכתבו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה - הכי טוב.

תודה.אבל השאלה שלי היתה אם המסכים הנ"ל מתאימים לתנאים שלי "ולא מה הכי טוב"אם תוכל לתת לי חוות דעת על המסך שאמרת {הרבה המליצו לי עליו}ועוד דבר חשוב שכחתי לציין שיהיה לא פחות מ 85 תצוגת ריענון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה עם זוויות ראייה יש במסכים לא איכותיים, ופיקסלים לא נשרפים בד"כ, אם אתה קונה מסך ומגלה שם פיקסלים שרופים אתה פשוט מחליף לחדש במסגרת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה עם זוויות ראייה יש במסכים לא איכותיים, ופיקסלים לא נשרפים בד"כ, אם אתה קונה מסך ומגלה שם פיקסלים שרופים אתה פשוט מחליף לחדש במסגרת האחריות.

VX922 Viewsonic אני לא חושב שזה מסך לא איכותי ובכל זאת ראיתי תגובה בזאפ על אחד שתען שיש בעיה בזוית הראיה והמסך לא מיועד לסרטים הנה התגובה שלו

http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=375239

יתרונות:

זמן תגובה מדהים , צבעים חדים , מראה מלוטש , משחקים נראים עליו כמו על CRT הישן שהיה לי (גם של viewsonic) וזה אומר הרבה

חסרונות:

כמו שכבר בטח אתם יודעים יש איזשהיא בעיה עם הכיוונון שלו. לא מיועד לסרטים (אבל בכלל...!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...