צריך מסך 19 דק באכות ראיה גבוהה בלי קרינה והכי בריא שיש לעניים עד 2000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מסך 19 דק באכות ראיה גבוהה בלי קרינה והכי בריא שיש לעניים עד 2000 ש"ח

natan805

Recommended Posts

יש לי בבית מסך 21 לא דק אבל שמעתי שיש בו קרינה וחוץ מזה האיכות צפיה שלו מגעילה .אבל מה שחשוב לי זה הבריאות של העניים מי שיכול להציע לי מסך בלי קרינה וטוב באיכות{אם יש גם חברה טוה שהמסך יחזיק זמן רב}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה רוצה מסך LCD..

בעיקרון נראה לי שכל מסכי ה LCD בריאים באותה מידה לעיניים, כך שלא משנה איזה מסך דק תקנה - כדי להיות במצב הכי בריא לעיניים פשוט צריך להוריד את ה contrast עד שהעיניים לא מתאמצות.

אלא אם כן מישהו כאן ייתן דוגמא למסך שלא מומלץ לקנות, מבחינת חדות טקסט (ברוב מסכי ה LCD הטקסט חד פחות או יותר באותה מידה. ומסכי 19 אינטש נוחים במיוחד לטקסט בגלל גודל נקודה גבוה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך 1907FP הרעינון שלו שלא יהיה פחות מ85 .ואתה בטוח שזה המסך הכי בריא לעניים במחיר הזה

ב.זה חברה טובה?

אם כן אני קונה כבר ביום ראשון

גם ה LG1970HR ניראה טוב.מה כדי לי לקחת עכשיו יש לי פה שתי דעות משהו יודע מה כדי?

בפורום אחר הציעו לי גם Viewsonic LCD 19 VX922

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL היא אחת החברות המובילות למסכי LCD.

ה - VS מיועד רק למשחקים, לשאר הדברים ה - יהיה עדיף.

אני משחק הרבה במחשב ככה שזה חשוב לי משחקים אפילו שאני לא יודע מזה קשור.אבל אחי חשוב זה הבריאות

ולדעתך הוא יותר טוב מה Viewsonic LCD 19 VX922 כי כבר 2 הציעו לי אותו בפורום אחר

מה אתם אומרים על המסך 204BWוSamsungו טוב??? אני חייב דעה .יש בו רזולוציה של 1680 על 1050.זה טוב למשחקים.

אבל איך החברה הזאת טובה יותר מאלה שמיינתי קודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...