N91 VS W850 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N91 VS W850

The Dom

Recommended Posts

אני רוצה לעשות השוואה בין הפלאפונים:

W850 N91

1)כבד יותר קל יותר

2)עיצוב יפה-גוף מתכת די מכוער

3)מצלמה 2 מגה פיקסל כנ"ל

4)מערכת הפעלה פתוחה מערכת הפעלה סגורה

5) איכות שמע- ?? איכות שמע מעולה יחסית לפלאפון

6)לא מנגן מנגן וידאו

צריך עזרה בהשוואה בתקווה שN91 ייצא באורנג'. אני מתלבט בין 2 הפלאפונים בעיקר בין הפיצ'רים שלהם, זמן הבטריה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוקיה ענק בהשוואה ל W850.

הרזולוציה של הנוקיה קטנה יותר (חיסרון) אבל המסך עצמו גדול יותר (יתרון שמגדיל את המחיסרון הקודם כי יש במסך שלו פחות פקסלים על מסך יותר גדול מה שמביא תמונה פחות טובה בהרבה).

יתרון ענק ל W850 בזמן .

הנוקיה צומך ביותר צורות תעבורת DATA (הוא תומך ב WIFI) אבל לא באינפרה אדום והתמיכה בבלוטות' היא בגרסה ישנה יותר ממה שיש ב W850.

הכללי הם דיי שווים השאלה מה אתה רוצה שיהיה לפלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שה850 עדיף לפי ניתוח קר של של הפונקציות, הפיצ'ר הכי חזק של ה91 הוא OS פתוחה אבל עדיין לא ידוע איך ינצלו את זה ועד כמה אם בכלל זה יהיה ניתן תחת orange שכידוע החברות בארץ לא אוהבות לתת חופש מיותר ללקוחות שלה שיכול לגרום לבעיות מיותרות מצדם (התקנות שגויות של הלקוח) ושאר דברים שחס וחלילה יוכלו לגבות עלהם כסף והלקוחות המנוולים יסיגו בחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אל תשכח שזוהי מערכת סימביאן, הוא יכול להתקין המון נגנים שונים וטובים יותר מהwalkman של SE...

ומה זה השטויות האלה שN91 לא מנגן וידאו? בעזרת תוכנה מתאימה הוא מריץ גם קבצי Divx...

ולאורנג' אין שום כוונה לשווק את הn91... אם תרצה אותו, תיהיה חייב לקנותו בחנויות ..

אני הייתי הולך על הN91...

ואל תשכח את ה4gb פנימי שאתה מקבל עם הn91...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אל תשכח שזוהי מערכת סימביאן, הוא יכול להתקין המון נגנים שונים וטובים יותר מהwalkman של SE...

ומה זה השטויות האלה שN91 לא מנגן וידאו? בעזרת תוכנה מתאימה הוא מריץ גם קבצי Divx...

ולאורנג' אין שום כוונה לשווק את הn91... אם תרצה אותו, תיהיה חייב לקנותו בחנויות ..

אני הייתי הולך על הN91...

ואל תשכח את ה4gb פנימי שאתה מקבל עם הn91...

זה אחד היתרונות הגדולים של הN91 על הW850.

לדעתי תיקח W850 בגלל הגדול. ה N91 ע-נ-ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לך על הW850.....הN91 מכוער וגדול מאוד! וגם יש לו הרד דיסק של 4 ג'יגה...אני לא הייתי רוצה הרד דיסק בפלאפון שלי.

עוד לא ראיתי פלאפון שיש בו נגן טוב. הכל חרא. כולל את הwalkman בסוני אריקסון. לא יודע אולי פשוט התרגלתי לאיכות גבוהה.

לא שיש לי ציפיות. אבל כולם מדברים על זה שבסופו של דבר הפלאפונים יחליפו גם את הנגנים ...בנתיים ...מבחינת איכות אני לא רואה את זה קרוב בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לך על הW850.....הN91 מכוער וגדול מאוד! וגם יש לו הרד דיסק של 4 ג'יגה...אני לא הייתי רוצה הרד דיסק בפלאפון שלי.

עוד לא ראיתי פלאפון שיש בו נגן טוב. הכל חרא. כולל את הwalkman בסוני אריקסון. לא יודע אולי פשוט התרגלתי לאיכות גבוהה.

לא שיש לי ציפיות. אבל כולם מדברים על זה שבסופו של דבר הפלאפונים יחליפו גם את הנגנים ...בנתיים ...מבחינת איכות אני לא רואה את זה קרוב בכלל.

הN91 הרבה יותר יפה מ W850 ושוב התייחסתי לאיכות שמע לעומת פלאפונים... שמעת פעם על אומנות ה- קריאה?

DORONA מבחינת פיצ'רים וזמן בטריה... מי יותר משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...