לכל מי שמאמין לאורי גלר... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שמאמין לאורי גלר...

shuy

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז לא אתה... אני לא מדבר ספציפית למישהו אני מדבר אל כל מי שיוצא נגד גלר כיאילו הוא איזה פושע... ולא חסר כאלה פה בפורום, אם תחפש תראה...

אני חושב שאפשר לכעוס על אדם שחושב ציבור שלם למטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת שלא מבין מה כואב לכם?

סך הכל הבנאדם עושה טריקים עם כפיות, אז זה לא אמיתי וואווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו חדשות עולמיות גיליתם לי פה...

צריך לפתוח תת-פורום לפורום כללי שיקראו לו "אני שונא את ..." ושם כולם יוכלו להתבכיין על איך כוווווולם רמאים גדולים והכל שקרים.... וואי איזה מעפנים את פאקקקקקקקקקקק...

אז מה אם זה לא אמיתי? סה"כ זה בידור, לא איזה משהו שישנה לך את החיים או ישפיע עליך באיזהשהי צורה משמעותית...

ויש יותר מידיי יודים בכותרת אז אם אתה לא תשנה את זה אתה עוד עלול לקבל הזהרה... :smile1: :smile1:

לא יודע אם קראת את העמ' הראשון, אבל אמרו וגאני יומר שוב- אין לנו בעיה עם קוסמים! יש לנו בעיה עם קוסמים שמתחזים לאנשים עם כוחות אל טבעים כמו אורי גלר.

אבל נמרוד הראל לא מזתחזה לשום דבר ולכן אני מעדיף אותו על אורי גלר..., לדוג' רון פארש! הייתי במופע שלו והוא עשה שם הרבה דברים שעשו באורי גלר מחפש את היורש... והרבה דברים גם יותר יפים...אבל הוא לא אמר שיש לו כוחות אל טבעי! אז זה מקובל עלי.......

חוץ מזה איזה בידור אני רואה פה?

80% בכל הקסמים שהיה בתוכנית של אורי גלר ראיתי לפחות פעמיים, 18% מהקטעים זה קטעים שחוזרים על עצמם[קראית מחשבות בסיסית]

ו2% יש דברים מדהימים,[לדוג' הקטע שחנה לסלאו סיבבה את הצפ' של השעון ואז שהיא עצה זה עצר בול על 3 המספר שהיא בחרה........]

חוץ מזה התוכנית של נמרוד הראל מראה דברים הרבה הרבה הרבה יותר מעניינים מאורי גלר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אורי גלר לא רמאי.נראה לי שקצת קשה למצוא זהב ונפט עם רמאות.

וחוץ מזה,יצא לי לראות פעם אחת תוכנית על החיים שלו,והנה ציטוט של מה שאני זוכר שהוא אמר:

"אין לי כוחות על טבעיים,זה כוחות טבעיים לגמרי.פשוט אף אחד עדיין לא הצליח להגדיר מה נמצא בתחום הטבעי ומה נמצא בתחום העל טבעי"

הוא לא מאמין שיש לו כוח על טבעי!!!

ודרך אגב בתוכנית שלו היה אחד רמאי(לא זוכר כבר את השם).זה שעשה את הטריק עם המכונית,ברגע שהמשתתף הצביע על האמצע של המכונית,בין 2 הדלתות,הוא סימן X,הקיף אותו בעיגול,ושם מדבקה.בכל אחד מהדברים האלה הוא הזיז עוד קצת את הנקודה,ובסוף אמר "זה כמעט מדוייק".ככה שלא היה שום קשר בין הנקודה שהמשתתף בחר לבין הנקודה של הפגיעה האמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוד כלום... :-\

ראיתם בשבת האחרונה את התוכנית?

אם כן,

הקטע הראשון היה כאשר שמעון בחר מישהי מהקהל שתבחר באופן אקראי בחתיכה אחת

מתוך אלפי חתיכות של נייר והוא "בעזרת כוח המחשבה/בעזרת טלפתיה" הצליח לזהות

איזה רחוב היה כתוב בפתק.

חדי העין שבניכם שראו את התוכנית, כנראה לא שמו לב למסך שבו כתוב למנחה מה לומר.

במסך היה כתוב "שמעון:...." זאת אומרת, מה שמעון הולך להגיד.

שמעון, שכנראה לא התאמן על הטקסט לפני התוכנית קיבל תזכורת מאלי אילדיס

ולאחר מכן אמר את הטקסט שלו, בדיוק כפי שהיה כתוב.

את הקטע תוכלו למצוא כאן (מתוך אתר קשת): http://www.keshet-tv.com/geller/lobbyvideo.aspx

הקטע השני היה כאשר אמיר לוסטינג הצליח לנחש "בעזרת כוח המחשבה/טלפתיה" על אילו מתגים ללחוץ

ונזהר שלא לפוצץ את המדליות. ושוב, גם חדי העין שבינכם לא שמו לב לכך שאמיר לחץ על המתג האחרון (מצד שמאל) וסימן באיקס מתג אחר לגמרי.

את הקטע תוכלו למצוא כאן (מתוך אתר קשת): http://www.keshet-tv.com/geller/lobbyvideo.aspx

אז אמרו לי, חברי הפורום היקרים, בשיא הבגרות ובלי לנעול את ההודעה הזו, איך אתם מסבירים את התופעה?

טלפתיה? כוח על-חושי? או שאולי, סוף סוף תבינו שמטרת התוכנית היא לא למצוא את היורש,

אלא למצוא את הפראייר שישלח עוד SMS שבסופו של דבר, יכנס לכיס של אורי גלר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי גלר הצליח להוריד אותו בכוח המחשבה (אבל ליוטוב יש הגנה מיוחדת כנגד הכוחות המופלאים של גלר- הם עוטפים את השרתים באלומניום שיוצר במעמקי האלפים ע"י גמדים שגודלו ע"י דרקונים מהחלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שגם אצלכם הוא לא מראה את הסירטון?

אתה צריך לבחור בצד את הסירטון... והאתר לא תומך בFF

יש עוד משהו שנראה לי ממש דפוק:

השמן הזה עשה את הרטע עם המכונית.... אז אחרי שהוא גילה איפה היה הנזק.. מורן הייתה צריך לצייר צורה על האוטו... ותוך שניה היא יבלה את הצורה אבל זה הייתה צורה ממש מורכת יותר ציור! ואיך תוך שניה היא קלטה אתזה???

עוד משהו שבקטע שלו שהוא נסע אל בית... הוא בכלל לא ניסה לקרוא לא את המחשבות! ישר עלה על האופנוע ונסע! היא בכלל לא ידע את הכתובת!

ומה הוא יקרא את המחשבות של הפתק???????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן נמרוד אראל יותר טוב למה הוא לא מתחזה... עדין לא שמעתי אותו אומר שיש לו כוחות אל טיבעים!

^ צודק

נמרוד הראל אפילו מסביר חצי מהדברים שהוא עושה (למשל כמו הקטע עם החשמל הסטטי).

בתוכנית האחרונה הוא כופף עמוד ברזל בכח המחשבה

אז מה אם הוא אומר שכולנו יכולים לעשות את זה וזה לא משהו על טבעי

אני עדיין לא הצלחתי :)

עוד "קוסם" בשקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...